• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

SHEBA

Sheba - ekskluzywne dania dla wszystkich kotów

Sheba – jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek produktów dla kotów. Pod jej szyldem sprzedawane są ekskluzywne dania dla kotów o wyjątkowo wyszukanych smakach i konsystencjach.

Sheba to karmy polecane dla szczególnie wymagających mruczących towarzyszy.

Sheba produkowana jest przez korporację Mars, do której należą również takie marki żywności i produktów dla zwierząt jak: Pedigree, Chappi, Royal, Whiskas, Perfect Fit, Catasan, Cesar, Kitekat, Floric, Dreamies, itp Wieloletnie doswiadczenie marki sprawia, że produkty które wychodzą spod tego szyldu są doskonale przygotowane. Dzięki temu masz pewnosć, ze Twój kot dostaje posiłek najlepszej jakości. Odpowiednio przebadany i przetestowany. 

Koty są bezwględnymi mięsożercami

Receptura karmy Shbea została oparta o założenie, że skoro koty są z natury mięsożercami, głównym komponentem ich diety powinno stanowić świeże mięso, zarówno zwierząt rzeżnych jak i  ryb. Dlatego dania dla kotów Sheba składają się w 40% z produktów mięsnych. Karmy produkowane przez Sheba są pełnoporcjowe, co oznacza, że spełniają aktualne normy żywieniowe (FEDIAF)i dostarczają zwierzętom wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Mokra karma Sheba dostępna jest w opakowaniach stanowiących porcję na jeden posiłek. Linia obejmuje bogatą kolekcję wyselekcjonowanych smaków.

Chcesz lepiej poznać produkty marki Sheba i dowiedzieć się jak prawidłowo dbać o zdrowe żywienie kota? Spójrz na sam dół tej strony.

17 produkt(ów)

Karmy mokre dla kota Sheba

 • Selection in sauce- mieszanka mięsnych kąsków zanurzonych w sosie, dostępna w 10 smakach
 • Delicacy in jelli – płatki mięsa zanurzone w galaretce w linii zestaw 4 dania drobiowe o smaku kurczaka, indyka, kaczki i drobiu,
 • Sauce lover – mięsne kąski w dużej ilości sosu
 • Frykasy– drobne kawałki, miękkiego mięsa z dodatkiem warzyw i sosu
 • Pate– konsystencja tradycyjnego mięsnego pasztetu (65% mięsa)
 • Musy – delikatne, kremowe i gładkie musy składające się w 55% z mięsa

Mokre karmy dla kotów Sheba dostępne są w szerokiej gamie smaków i konsystencji. Kocie dania w saszetkach i na tackach różnią się konsystencją, składem i smakiem. Mięsne kęsy w sosach są dostępne w obu wariantach opakowań. Kawałki mięsa w galaretce znajdziemy tylko w saszetkach. Natomiast na tackach Sheba serwuje kotom mięsne musy oraz pasty o wyższej zawartości mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, odpowiednio 55% i 65%.
W aktualnej ofercie Sheba dostępne są linie posiłków dla kotów o konsystencjach:

Marka Sheba cieszy się dużym zaufaniem zarówno wśród posiadaczy domowych mruczków jak i wśród hodowców kotów rasowych. To renomowana marka o ugruntowanej pozycji na rynku. Jej produkty od lat kojarzą się z wysoką jakością i wyszukanym smakiem oraz prestiżem. Co najważniejsze kocie dania serwowane przez ekspertów Sheba smakują kotom. Wysoka zawartość mięsa, dodatki witamin i minerałów(tauryna), dostosowanych do potrzeb czworonogów czynią sprawiają, że dania Sheba są pełnowartościowymi posiłkami dla naszych pupili. Sheba produkowana jest przez korporację Mars, do której należą również takie marki żywności i produktów dla zwierząt jak: Pedigree, Chappi, Royal, Whiskas, Perfect Fit, Catasan, Cesar, Kitekat, Floric, Dreamies, itp.

Receptura karmy oparta jest o założenie, że skoro koty są z natury mięsożercami, głównym komponentem ich diety powinno być mięso – zarówno zwierząt jak ryb. Dlatego dania dla kotów Sheba składają się w 40% z produktów mięsnych. Karmy produkowane przez Sheba są pełnoporcjowe, co oznacza, że spełniają aktualne normy żywieniowe i dostarczają zwierzętom wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Mokra karma Sheba dostępna jest w opakowaniach stanowiących porcję na jeden posiłek. Linia obejmuje bogatą kolekcję wyselekcjonowanych smaków.