• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

BENJIS

Zróżnicowana oferta marki Benjis zadowoli nawet najbardziej wymagających właścicieli czworonogów. W asortymencie tej firmy dostępne są karmy tworzone we współpracy z zoodietetykami i lekarzami weterynarii. To produkty opracowywane w sposób nowoczesny, z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa produkowania żywności dla zwierząt hodowanych w domu. Karmy Benjis, dostępne w naszym sklepie internetowym, wyróżniają się innowacyjnym sposobem ich przygotowywania. Odbywa się on przy zastosowaniu niskiej temperatury, co przypomina obróbkę termiczną z zastosowaniem pary. Proces produkcji odbywa się przy użyciu znacznie niższego ciśnienia. To sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu każdy gotowy posiłek dla domowego pupila, zachowuje swoje walory odżywcze, doskonały smak i nęcący zapach. Pełnoporcjowe Karmy Benjis to lekkostrawne posiłki, wyróżniające się starannie skomponowanym składem, pozbawionym jakichkolwiek chemicznych dodatków czy ulepszaczy. Wzbogacone cennymi witaminami i pierwiastkami karmy suche i mokre Benjis mogą być na stałe wprowadzone do jadłospisu psów w każdym wieku.

Benjis – zbilansowane karmy suche i mokre z łatwoprzyswajalnym białkiem
Atrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje suche karmy Benjis, jak również przekąski, przysmaki i produkty, dostępne w puszkach z łatwym otwieraniem. Zawierające świeże mięso kaczki, wołowinę, jak również łososia, pstrąga, kurczaka czy indyka suche karmy Benjis, posiadają specjalnie dobrany kształt granulek. Wpływa to na ich łatwiejsze pgryzienie i przeżuwanie, szczególnie przez psy w nieco starszym wieku, mające problemy z prawidłowym pobieraniem oraz przyswajaniem podawanego im pokarmu. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy mokre karmy Benjis, posiadają starannie opracowany skład, wzbogacony w pełni przyswajalnym białkiem. Produkty te mogą zawierać dodatek węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym. Pozwala to na podawanie karmy suchej lub mokrej wyżej wymienionej marki, również psom mającym skłonności do nadwagi i otyłości.

Naturalne przekąski dla psów Benjis wpływające na dobry stan zdrowia pupila
Właściciele domowych czworonogów, którzy poszukują naturalnych przekąsek i przysmaków dla swoich pupili, powinni zainteresować się produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Polecamy wysokiej jakości produkty marki Benjis w postaci przysmaków wzbogaconych prebiotykami, witaminami, pierwiastkami i kwasami Omega 3 i 6. To niskokaloryczne przekąski, wspomagające pracę wielu narządów wewnętrznych, w tym układu trawiennego. Wyroby te są całkowicie pozbawione syntetycznych barwników i wzmacniaczy smaku oraz zapachu, jak również konserwantów czy sztucznych aromatów. Rekomendowane przez nas przekąski i przysmaki Benjis wpływają na prawidłowe pH mikroflory bakteryjnej, doskonały wygląd sierści, zdrową skórę, a także pozbycie się nalotów i kamienia nazębnego. Pakowane sterylnie z zachowaniem wszystkich środków ostrożności przekąski dla psów Benjis są dostępne w ekonomicznych opakowaniach. Produkty te mogą być podawane psom niezależnie od ich rasy, wieku czy wagi. Niektóre z przekąsek i przysmaków wyżej wymienionej marki, zawierają kwasy tłuszczowe omega-3 EPA czy DHA, a także cenne witaminy i minerały, wpływające na doskonały stan zdrowia domowego pupila.

1-30 of 31