• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

BOSCH

Bosch - producent karmy dla zwierząt obecny na rynku nieprzerwanie od 1960 roku

Firma Bosch istnieje od 1960 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że produkty dla zwierząt tej marki, takie jak karmy dla psów i kotów, są wysokiej jakości. Naturalne i odpowiednio zbilansowane posiłki od Bosh

Zobacz pełen opis

Bosch - producent karmy dla zwierząt obecny na rynku nieprzerwanie od 1960 roku

Firma Bosch istnieje od 1960 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że produkty dla zwierząt tej marki, takie jak karmy dla psów i kotów, są wysokiej jakości. Naturalne i odpowiednio zbilansowane posiłki od Bosh sprawią, że opieka nad pupilem będzie znacznie łatwiejsza. Pokarm zaopatruje zwierzęta w dostosowaną do ich potrzeb ilość składników odżywczych. Znajdziemy w nim między innymi niezbędne kwasy Omega oraz witaminy i minerały, czy włókna ułatwiające trawienie.

Produkty Bosch są zdrowym pokarmem dla psów i kotów, który powstaje z naturalnych składników wysokiej jakości, pozyskiwanych od regionalnych producentów żywności. Bosch Tiernahrung GMBH w 2003 roku otrzymał certyfikat HACCP, świadczący o najwyższych standardach mikrobiologicznych, chemicznych i technicznych.

W naszym sklepie internetowym odnajdziesz karmy i przysmaki Bosh oraz innych, znanych i cenionych marek. Oferujemy pełnowartościowy pokarm dla psa i kota, który z pewnością zasmakuje Twojemu pupilowi. Dzięki atrakcyjnym cenom, z nami z łatwością zadbasz o dietę swojego ulubieńca.

Bosh karma dla psów i kotów oraz przysmaki dla zwierząt

Suche karmy Bosch dostępne są w wielu wariantach smakowych. Uwzględniają one różne potrzeby i wymagania psów oraz kotów, wynikające z rozmiaru, wieku czy problemów zdrowotnych. Bosh przysmaki dla psa i kota, które Twój pupil z pewnością pokocha, mogą być nagrodą za dobre zachowanie. Możesz też podawać zwierzęciu przekąski, aby pokazać mu jak bardzo je kochasz.

Producent oferuje linie

 • Dla psów i kotów dorosłych,
 • Dla psich i kocich maluchów,
 • Specjalną linię karm dla zwierząt o specjalnych potrzebach żywieniowych,
 • Karmę Bosch BIO, produkowaną z ekologicznych produktów regionalnych.

Karmy dla psów i kotów marki Bosh cenione są przez hodowców na całym świecie. Charakteryzuje je wysoka jakość oraz to, że nie zawierają zbędnych wypełniaczy, sztucznych aromatów czy barwników. Producent świadomie zrezygnował z dodawania białka sojowego czy przeciwutleniacza BHT. Karmy Bosch zawierają cenne kwasy tłuszczowe oraz chronią naturalny układ odpornościowy. Dzięki licznym przeciwutleniaczom zawartym w pokarmie, takim jak tocopherol i witamina C, pozyskiwanym z nasion buka, Bosh to producent, który wyróżnia się na tle innych produktów dla zwierząt.

Specjalna linia karm dla zwierząt BIO, opracowana została z myślą o świadomych klientach. Jeśli ważny jest dla Ciebie fakt, że karma dla Twojego psa lub kota produkowana jest w 100% z ekologicznych i regionalnych produktów, Bosh BIO to produkt dla Ciebie.

Nie tylko karmy dla psów i kotów

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko dobre jakościowo karmy dla kota i psa oraz przysmaki Bosh. Posiadamy szereg produktów i akcesoriów niezbędnych w codziennej opiece nad zwierzęciem. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny oraz fachową poradę w trakcie zakupów.

Schowaj pełen opis

1-30 of 51