• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

CATs BEST

Innowacyjne połączenie naturalnej czystości z nowoczesną technologią

Cat’s Best “The Power of Nature” należy do grupy JRS – J. Rettenmaier i Sohn, która od ponad 140 lat zajmuje się przetwarzaniem wysokiej jakości, funkcjonalnego włókna organicznego z odnawialnych, roślinnych surowców i dystrybuowaniem ich na cały świat. Cat’s Best jest producentem żwirków, który opiera swoją produkcję wyłącznie na ekologicznych wartościach i stąd czerpie inspirację do tworzenia coraz lepszych materiałów. Ich obserwacje i badania nad drzewami sprawiły, że powstał unikalny żwirek drewniany dla kotów, znany pod nazwą: Cat’s Best Eco Plus. To właśnie w tym produkcie został wykorzystany naturalny mechanizm wchłaniania wody przez drzewa. Dzięki zastosowaniu tej naturalnej technologii: żwirek dla kota Cat's Best trwale wiąże wilgoć i zapewnia świeżość w kuwecie na dłużej, niż standardowe produkty tego typu.

Cats Best - producent

Produkty Cat’s Best są biodegradowalne, tworzone w porozumieniu z naturą. Wytwarzane z najlepszych surowców ekologicznych, dlatego od lat cieszą się doskonałą opinią użytkowników na całym świecie. Twój kot również pokocha ich miękką strukturę, zaś ty docenisz jego ekonomiczne rozwiązanie. 

Cat;s best występuje w cztrech różnyuch formach: Cats Best Uniwersal, Cats Best Nature Gold, Comfort i Sensitove - wypróbuj wszystkie i przekonaj sie sam, jak ten ziwrek ułatwi Tobie opiekę nad Twoim kotem. Mniej sprżatania, mniej nieprzyjemnych zapachów, więcej świezej czystości za to mniej peletu na łapkach i większe zadowolenie kota. 

Sklep internetowy Apetete.pl w swojej ofercie posiada bestsellerowe produkty firmy Cats Best, które są dostępne w korzystnej cenie i w wielu pojemnościach. Oprócz produktów marki, istnieje możliwość zakupu m.in. karmy dla psów i karmy dla kotów pochodzących od innych producentów.

4 produkt(ów)

Najlepszy ekologiczny żwirek dla Twojego kota

Najpopularniejszy na całym świecie żwirek, wykonany całkowicie z naturalnych produktów, odnawialnych surowców roślinnych i przyjaznych dla środowiska. Jeśli nie jest Tobie obce dobro naszej planety, to ekologiczne produkty wytwarzane z recycklingu czy z naturalnych substancji Cats Best będą odpowiedzią na Twoje i kota potrzeby Cat’s Best to żwirek dla kota, uwielbiany przez wszystkie koty na świecie. Zostały okrzyknięty najlepszym żwirkiem i produktem dla kotów roku 2019.

Żwirek który zadba o higienę w Twojej łazience

Czy wiesz, że kocia kuweta jest siedliskiem bakterii? To naturalne, bowiem bakterie i wirusy aby się rozmnażać potrzebują temperatury +10 a +30 stopni oraz odpowiednich warunków np.: wilgoci.  W kuwecie można powiedzieć, że mają do tego dobre warunki, dlatego tak ważne jest używanie odpowiednich materiałów anty bakteryjnych. Cat's Best sprawi, ze w toalecie będzie świeżo i czysto i to bez dodatków chemicznych!  Sekret tkwi w sposobie wykonania żwirku - posiada mikroskopijne fibryle włókien, które w optymalny sposób nasiąkają wodą. W ten sposób powstaje naturalna bariera dla nieprzyjemnych zapachów i przede wszystkim dla zarazków. Do właściciela zostaje tylko wymiana podłoża i mycie kuwety.

Proudukty Cats' best

 • Cat’s Bets original czyli pierwowzór podstawowa wersja naturalnego, zbrylającego i ekologicznego żwirku dla kota. Wyróżnia go naturalny, drewniany zapach, tak lubiany przez wszystkie koty. Żwirek doskonale pochłania zapachy i wilgoć. 5l. 20l. Żwirki pakowane są w ekologiczne papierowe torby, przyjazne dla środowiska. Zaletą żwirku jest fakt, ze można go spuszczać w toalecie. Oczywiście róbmy to z umiarem, żwirek nasiąka wodą jak papier i zbyt duża jego ilość może zapchać rury.
 • Smart Pellet – Żwirek dla kotów z długą sierścią - właściciele kotów z długimi włosami mają utrudniony wybór żwirku dla kota. Większość żwirków przykleja się do łapek, co sprawia że po wyjściu z kuwety kot po woli gubi granulki po całym mieszkaniu. Inwestycja w automatycznego robota czyszczącego, albo odkurzanie po każdej wizycie kota jest dobrym pomysłem, ale w przypadku pierwszej opcji – kosztownym a drugiej – męczący. Na szczęście producenci żwirków dla kota znają bolączki opiekunów kotów. Dlatego powstały żwirki dla kota ze smart pelettami. Ich specjalna formuła ogranicza przywieranie do futra i łap, znacząco redukując wynoszenie żwirku. Cat’s Best Pellet równie jest produktem ekologicznym i biodegradowalnym. 
 • Cat’s Best Sensitive, dawny żwirek Green -  został opracowany specjalnie dla kotów wrażliwych. Niektóre kotki mają bardzo wrażliwe łapki, przez co mogą niechętnie korzystać ze żwirków standardowych. Ten żwirek został tak stworzony, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom kotów z wrażliwymi łapkami. Ma miękką strukturę, do tego zielone granulki o właściwościach anty bakteryjnych. Ponadto tak samo jak inne żwirki Cat’s best jest w pełni naturalny i biodegradowalny.
 • Cat’s best Comfort – żwirek niezbrylający, do zastosowania na krótko, dla kociąt małych oraz kotów chorych. Małe kociaki mają tendencję próbowania wszystkiego, a ponadto jaki młodziaki nie mają jeszcze takiego doświadczenia i wprawy. Podczas lizania czy czyszczenia futerka mogą połknąć granulki. Jeśli żwirek byłby zbrylający to te granulki napęczniałyby w brzuszku, co doprowadziłoby do zaparć.
 • Cat’s Best Universal – żwirek dla małych zwierząt i kotów - higieniczne pelety w 100% z włókien roślinnych. Naturalna ściółka z włókien roślinnych o uniwersalnym zastosowaniu, Higieniczne pelety z włókien roślinnych, np. dla: kotów, zajęcy, królików, szynszyli, fretek, świnek morskich, wielu gatunków ptaków, chomików.

Zasady higieny w domu z kotem

Nie ważne jak bardzo kochamy naszego kota i na ile mu pozwalamy, jednak ze względu na higienę i nasze zdrowie powinny być zachowane pewne zasady. Poniżej przeczytasz o najważniejszych z nich. , Musisz ich przestrzegać, ponieważ kot  może zarazić Ciebie niektórymi chorobami np.: tokspolazmozą, czy tasiemczycą. Jest ona szczególnie niebezpieczna dla kobiet w ciąży. Jednak nie trzeba zaraz po pozytywnym teście pozbywać się kota, wystarczy zastosować kilka środków ostrożności. Poniżej najważniejsze z nich

 • W miarę możliwości nie pozwalaj kotu na wchodzenie na stół, gdzie jest jedzenie
 • Chowaj wszystkie produkty spożywcze do szafek zaraz po ich użyciu
 • Przy czyszczeniu kuwety używaj rękawiczek gumowych
 • Każdy kot powinien mieć własną kuwetę