• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

CATs BEST

Innowacyjne połączenie naturalnej czystości z nowoczesną technologią

Cat’s Best “The Power of Nature” należy do grupy JRS – J. Rettenmaier i Sohn, która od ponad 140 lat zajmuje się przetwarzaniem wysokiej jakości, funkcjonalnego włókna organicznego z odnawialnych, roślinnych surowców i dystrybuowaniem ich na cały świat. Cat’s Best jest producentem żwirków, który opiera swoją produkcję wyłącznie na ekologicznych wartościach i stąd czerpie inspirację do tworzenia coraz lepszych materiałów. Ich obserwacje i badania nad drzewami sprawiły, że powstał unikalny żwirek drewniany dla kotów, znany pod nazwą: Cat’s Best Eco Plus. To właśnie w tym produkcie został wykorzystany naturalny mechanizm wchłaniania wody przez drzewa. Dzięki zastosowaniu tej naturalnej technologii: żwirek dla kota Cat's Best trwale wiąże wilgoć i zapewnia świeżość w kuwecie na dłużej, niż standardowe produkty tego typu.

Cats Best - producent

Produkty Cat’s Best są biodegradowalne, tworzone w porozumieniu z naturą. Wytwarzane z najlepszych surowców ekologicznych, dlatego od lat cieszą się doskonałą opinią użytkowników na całym świecie. Twój kot również pokocha ich miękką strukturę, zaś ty docenisz jego ekonomiczne rozwiązanie. 

Cat;s best występuje w cztrech różnyuch formach: Cats Best Uniwersal, Cats Best Nature Gold, Comfort i Sensitove - wypróbuj wszystkie i przekonaj sie sam, jak ten ziwrek ułatwi Tobie opiekę nad Twoim kotem. Mniej sprżatania, mniej nieprzyjemnych zapachów, więcej świezej czystości za to mniej peletu na łapkach i większe zadowolenie kota. 

Sklep internetowy Apetete.pl w swojej ofercie posiada bestsellerowe produkty firmy Cats Best, które są dostępne w korzystnej cenie i w wielu pojemnościach. Oprócz produktów marki, istnieje możliwość zakupu m.in. karmy dla psów i karmy dla kotów pochodzących od innych producentów.

3 produkt(ów)

Żwirek Cats Best to innowacyjne połączenie naturalnej czystości z nowoczesną technologią. Żwirek Cats Best to biodegradowalne, produkty, których tworzenie opiera się na ekologicznych wartościach.

Producent żwirku Cats Best

Żwirek Cats Best to rodzina żwirków higienicznych oferowanych przez światowego lidera rynku włókien roślinnych. Żwirek Cats Best tworzony jest za pomocą złożonego procesu ICS WoodFibre Technology, włókna roślinne są technologicznie ulepszone. Producent żwirków Cats Best tworzy produkt bardzo nowoczesny, dzięki temu włókna drzewne wchłaniają i zamykają w sobie nawet 7-krotnie większą ilość płynów/moczu od masy własnej. Żwirek Cats Best to pierwszy żwirek, który łączy w sobie naturę oraz zaawanasowaną technologie. Najpopularniejszy na całym świecie żwirek, wykonany całkowicie z naturalnych produktów, odnawialnych surowców roślinnych i przyjaznych dla środowiska. Jeśli nie jest Tobie obce dobro naszej planety, to ekologiczne produkty wytwarzane z recycklingu czy z naturalnych substancji Cats Best będą odpowiedzią na Twoje i kota potrzeby Cats Best to żwirek dla kota, uwielbiany przez wszystkie koty na świecie. Zostały okrzyknięty najlepszym żwirkiem i produktem dla kotów roku 2019.

Cechy żwirku Cat Best – Rodzaje żwirku Cats Best

Żwirek Cats Best to naturalna oraz błyskawiczna czystość dla Twojego pupila. Żwirek Cats Best pozwala na znaczne ograniczanie przykrych zapachów. Żwirek Cats Best to produkt najwyższej jakości, który możesz pozostawić w kuwecie nawet kilka tygodni zanim konieczna będzie całkowita wymiana. Producent żwirków Cats Best tworzy produkt, który stanowi całkowicie biodegradowalny żwirek. Żwirek Cats Best to najlepszy produkt dla miłośników zwierząt oraz czystości. Producent żwirków Cats Best to lider na rynku wśród żwirków dla kotów w każdym wieku. Rodzaje żwirków:

 • Cats Bets Original czyli pierwowzór podstawowa wersja naturalnego, zbrylającego i ekologicznego żwirku dla kota. Wyróżnia go naturalny, drewniany zapach, tak lubiany przez wszystkie koty. Żwirek doskonale pochłania zapachy i wilgoć. 5l. 20l. Żwirki pakowane są w ekologiczne papierowe torby, przyjazne dla środowiska. Zaletą żwirku jest fakt, ze można go spuszczać w toalecie. Oczywiście róbmy to z umiarem, żwirek nasiąka wodą jak papier i zbyt duża jego ilość może zapchać rury.
 • Smart Pellet - Żwirek dla kotów z długą sierścią - właściciele kotów z długimi włosami mają utrudniony wybór żwirku dla kota. Większość żwirków przykleja się do łapek, co sprawia że po wyjściu z kuwety kot po woli gubi granulki po całym mieszkaniu. Inwestycja w automatycznego robota czyszczącego, albo odkurzanie po każdej wizycie kota jest dobrym pomysłem, ale w przypadku pierwszej opcji kosztownym a drugiej męczący. Na szczęście producenci żwirków dla kota znają bolączki opiekunów kotów. Dlatego powstały żwirki dla kota ze smart Pelletami. Ich specjalna formuła ogranicza przywieranie do futra i łap, znacząco redukując wynoszenie żwirku. Cats Best Pellet również jest produktem ekologicznym i biodegradowalnym.
 • Cats Best Sensitive, dawny żwirek Green - został opracowany specjalnie dla kotów wrażliwych. Niektóre kotki mają bardzo wrażliwe łapki, przez co mogą niechętnie korzystać ze żwirków standardowych. Ten żwirek został tak stworzony, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom kotów z wrażliwymi łapkami. Ma miękką strukturę, do tego zielone granulki o właściwościach antybakteryjnych. Ponadto tak samo jak inne żwirki Cats Best jest w pełni naturalny i biodegradowalny.
 • Cats Best Comfort żwirek niezbrylający, do zastosowania na krótko, dla kociąt małych oraz kotów chorych. Małe kociaki mają tendencję próbowania wszystkiego, a ponadto jaki młodziaki nie mają jeszcze takiego doświadczenia i wprawy. Podczas lizania czy czyszczenia futerka mogą połknąć granulki. Jeśli żwirek byłby zbrylający to te granulki napęczniałyby w brzuszku, co doprowadziłoby do zaparć.
 • Cats Best Universal żwirek dla małych zwierząt i kotów higieniczne żwirki Pellet w 100% z włókien roślinnych. Naturalna ściółka z włókien roślinnych o uniwersalnym zastosowaniu, higieniczny żwirek Pellet z włókien roślinnych, np. dla: kotów, zajęcy, królików, szynszyli, fretek, świnek morskich, wielu gatunków ptaków, chomików.
CATs BEST - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Jaki żwirek producenta Cats Best wybrać?

Żwirki Cats Best są w 100% naturalne oraz biodegradowalne, co stanowi bardzo ważny aspekt w kwestii ochrony środowiska. Żwirki posiadają nieprzyczepne granulki, dzięki czemu będą idealne nawet dla kotów z długą sierścią. Są bardzo wydajne, działają aż do 7 tygodni.

Dlaczego warto kupować żwirek Cats Best w sklepie internetowym apetete.pl?

Sklep Apetete posiada w ofercie bardzo duży wybór żwirków czołowej marki Best Cats, która jest niewątpliwym liderem na rynków wśród higienicznych produktów dla kotów. Internetowy sklep Apetete to duży asortyment i dobre ceny.