Sabunol Krople przeciw pchłom i kleszczom dla Yorków 0,7ml

Kod produktu: PDER001
Producent: DERMA-PHARM
  • Dostępność: Dostępny
  • Cena produktu:
    11,90 zł
  • Ilość: - +
  •  

  • LUB
  • Koszt dostawy: Dostawa gratis od 99zł
    Czas na wymianę i zwrot: 30 dni
Informacje

Sabunol Krople przeciw pchłom i kleszczom dla Yorków

Sabunol krople przeciw pchłom i kleszczom to preparat przeznaczony dla psów rasy Yorkshire terier, Maltańczyków, Chihuahua i innych piesków o masie poniżej 5 kg. Zabezpiecza przed pchłami, kleszczami, wszami i wszołami.

Charakterystyka produktu:
Eliminacja pcheł i kleszczy następuje poprzez: likwidację i odstraszanie kleszczy przez minimum 4 tygodnie, likwidację i odstraszanie dorosłych pcheł przez minimum 4 tygodnie, likwidację jaj pcheł i ich larw przez minimum 4 miesiące, przerwanie cyklu rozwojowego pchły w otoczeniu psa (np. legowisko, dywany itp.).
Przeciwwskazania: Nie stosować u kotów. Nie dopuszczać do zlizywania preparatu przez koty. Nie stosować u szczeniąt poniżej 3 miesięcy życia. Nie stosować częściej niż raz na 2 tygodnie.
Uwagi: Nie kąpać psa wcześniej niż 24 godziny po podaniu preparatu. Preparat nie zawiera związków fosforoorganicznych. Działa szkodliwie przez drogi oddechowe i po połknięciu. Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Unikać zanieczyszczenia skóry. Zanieczyszczone oczy przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Zanieczyszczoną skórę przemyć dużą ilością wody. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza – pokaż opakowanie lub etykietę. Zawiera Permetrynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznych. Przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci w temp. 0-30oC
Działania niepożądane:W rzadkich przypadkach może wystąpić przejściowa nadwrażliwość skóry (łącznie z objawami świądu). W przypadku kontaktu ze skórą umyć dużą ilością wody z mydłem. W sprawach ewentualnej pomocy medycznej skontaktować się z najbliższym Ośrodkiem Toksykologicznym.

Składniki:
(trans/cis) Permetryna (75:25) 25% – działa insektobójczo oraz odstraszająco na pchły i kleszcze. Imidaklopryd 8% – eliminuje pchły. Działa kontaktowo i drogą pokarmową. Piryproksyfen 2% – hormon juwenilny (IGR) nie dopuszcza do rozwoju jaj i larw pcheł w otoczeniu psa.

Dawkowanie

1 tubka Sabunol 0,7 ml – psy miniaturki o wadze poniżej 5 kg.Zaaplikować preparat bezpośrednio na skórę zwierzęcia, w okolicy łopatek. Nie dopuścić do zlizania preparatu.

Informacje dodatkowe

Producent DERMA-PHARM
Waga [kg] 0.0700
Kod towaru PDER001
Kod kreskowy 5901742000691
Opinie

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu

Mogą Cię również zainteresować następujące produkty