• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

JW PET

JW Pet – producent wyjątkowych, a zarazem śmiesznych zabawek dla wszystkich psów. Z pewnością przyniosą one wiele szczęśliwych i radosnych chwil Twojemu pupilowi. Marka JW Pet jest częścią amerykańskiego przedsiębiorstwa Petmate ze stanu Teksas. Firma ta od ponad 50 lat z powodzeniem wytwarza wyjątkowe akcesoria i produkty dla psów. W ich ofercie znajdzie się wszystko co potrzebne do opieki nad psem: smycze, poidełka a nawet specjalistyczne produkty groomerskie. JW Pet jest jedną z ich bardziej znanych marek Petmate, która specjalizuje się w produkcji zabawek oraz gryzaków dla psów, kotów i ptaków. Pomimo bycia jednym z ważniejszych przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym, pozostają oni wierni swoim korzeniom, cały czas tworząc swoje akcesoria w pierwszym, oryginalnym zakładzie produkcyjnym w Arlington. To właśnie tam, 50 lat temu, powstał ich pierwszy produkt, którym była niepozorna i dość prosta buda dla psa.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdziesz zabawki dla psa JW Pet oraz inne akcesoria dla Twojego ulubieńca. Wyróżniamy się atrakcyjnymi cenami, szerokim wyborem produktów dla zwierząt oraz fachowym doradztwem, jakie oferujemy klientom.

Filary JW Pet

 • Entuzjastyczne nastawienie.
 • Zaangażowanie, które przejawia się włączaniem do procesu decyzyjnego najbliższych osób pracowników oraz wspólnego świętowania zwycięstwa.
 • Współpraca między całym personelem firmy. Wszyscy w firmie rozmawiają ze sobą bezpośrednio, z szacunkiem i każdy może zaproponować nowy pomysł produktu.
 • Odpowiedzialność, czyli trzymamy się decyzji każdego z pracowników firmy, wspieramy siebie nawzajem oraz uczymy się na własnych błędach.
 • Bycie innowacyjnym w każdym możliwym momencie, codziennie.

JW Pet - zabawki dla psa i kota

Marka ta tworzy zabawki i gryzaki pełne pasji i kreatywności. Ich produkty cechują się inteligentnymi projektami oraz ciągłym, innowacyjnym podejściem do zabaw. JW Pet to producent, którego każdy produkt jest wynikiem lat testów i rozwoju w ich własnych laboratoriach. Do dnia dzisiejszego zgromadzili oni już 100 patentów, które czynią ich zabawki i gryzaki unikalnymi na tle konkurencji.

JW Pet - opinie

Petmate jest firmą której zależy na poprawie jakości życia zwierząt domowych oraz ich właścicieli. Ich ponad 50-letnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem wielu wysokiej klasy marek. Ich gryzaki oraz zabawki produkowane pod marką JW Pet są innowacyjne a zarazem stuprocentowo bezpieczne dla zwierząt i ich właścicieli. Odznaczają się również bardzo odpowiednim doborem materiałów. Firma, aby wspierać ekologię stara się pozyskiwać większość potrzebnych tworzyw z materiałów poprzemysłowych lub recyklingowanych surowcach wtórnych. Stawiają sobie za cel zmniejszenie własnego śladu węglowego, aby zapewnić zwierzętom domowym i ich rodzinom piękny świat do życia nie tylko teraz, ale też w przyszłości. Ich proces produkcyjny jest na tyle przyjazny środowisku, że zdobyli nagrodę Edison Green Award przyznawaną jedynie firmą o najwyższym udziale w poprawie stanu środowiska naturalnego. To wszystko sprawia, że JW Pet cieszy się doskonałymi opiniami właścicieli czworonogów oraz ekspertów.

Najlepsze zabawki i akcesoria dla psów

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wyjątkowe zabawki dla psa od JW Pet oraz innych marek, zawsze w atrakcyjnych cenach. Polecamy również inne produkty przydatne w codziennej opiece oraz pielęgnacji psa np. uprzęże, obroże, miski, szampony, karmy, suplementy diety itd. Wybierz gumowe i pluszowe zabawki dla psa i podaruj pupilowi godziny zabawy.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.