• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

CARPATUS

Carpatus - producent, który zapewnia wygodny i bezpieczny transport dla Twojego pupila

Carpatus to polska marka kaletnicza. Głównymi jej klientami są oddziały Lasów Państwowych oraz sklepy zoologiczne. Wyroby tej firmy to estetyczne, trwałe i wysokiej jakości produkty. W ofercie Carpatus znajdziemy odzież sportową i specjalistyczną oraz wyroby kaletnicze dla myśliwych, motocyklistów i rowerzystów oraz specjalistyczny sprzęt, na przykład dla ratownictwa medycznego. Ponadto Carpatus to producent, który dostarcza również akcesoria dla psów.

Tkaniny wykorzystywane przy produkcji są wiatro- i wodoodporne, a ponadto, umożliwiają jednocześnie odprowadzanie pary wodnej na zewnątrz. Firma Carpatus wykorzystuje wysokiej jakości, specjalistyczne i bardzo drogie materiały. Z tych tkanin wykonywane są również przeznaczone dla zwierząt lekkie i kolorowe torby miejskie, służące do transportu czworonogów, wygodne i praktyczne maty do samochodu, zwiększające komfort jazdy zwierzęcia, czy specjalistyczne szelki dla psów, z możliwością przypięcia do pasów bezpieczeństwa w samochodzie.

Wszystkie doskonałej jakości produkty tej marki znajdziesz w sklepie internetowym apetete.pl. Są one doskonałym wyborem dla osób lubiących podróżować wraz z pupilem. Najlepsza opieka nad zwierzęciem zakłada zapewnienie mu bezpieczeństwa, z szelkami dla psa i matami do samochodu Carpatus, masz pewność, że dbasz o swojego psa. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz fachową pomoc podczas zakupów.

Najlepsze produkty Carpatus dla Twojego pupila

W ofercie firmy Carpatus, przeznaczonej dla zwierząt i dostępnej w naszym sklepie internetowym znaleźć można:

 • Torby miejskie Carpatus służące do transportu czworonogów – lekkie i kolorowe. Wyposażone w dodatkowe siatki, zwiększające przewiewność i umożliwiające podziwianie tego co dzieje się na zewnątrz, oraz w smycz zabezpieczającą zwierzaka.
 • Carpatus maty do samochodu – podnoszące komfort jazdy zwierzęcia. Chronią tapicerkę nie tylko przed zabrudzeniami, ale również rozdarciami. Wykonane z trwałych materiałów, łatwych do utrzymania w czystości.
 • Specjalistyczne szelki multifunkcyjne Carpatus - do przewozu psów w samochodzie. W skład zestawu wchodzą wygodne, miękkie szelki i trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Taki zestaw zabezpiecza naszego pupila przed przeciążeniami spowodowanymi gwałtownym hamowaniem. To jedyne szelki z atestem zrywania taśmy do 1100 kg!
 • Smycze ringówki – linki służące do wystawiania psów podczas pokazów.

Firma ta, jako jedna z nielicznych w Polsce, przyjmuje też indywidualne zamówienia na produkty kaletnicze, uwzględniające nietypowe rozmiary zwierzaka, czy inne specjalistyczne parametry.

Trzeba przyznać, że niewielu producentów zajmuje się tworzeniem tego typu produktów, a są one coraz częściej poszukiwane. Jest to sprzęt specjalistyczny, po który sięgają najbardziej świadomi właściciele czworonogów, o dość sprecyzowanych, specyficznych wymaganiach. Warto zauważyć, że produkty marki Carpatus - szelki dla psa czy maty do samochodu, zbierają bardzo pozytywne opinie wśród użytkowników na wszystkich serwisach z ich towarami.

Z nami pielęgnacja psa oraz opieka nad nim jest prosta

W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko szelki dla psa i maty do samochodu Carpatus. Oferujemy również inne akcesoria spacerowe i transportowe, takie jak uprzęże, obroże i smycze, pochodzące od znanych producentów. Z nami zadbasz też o dietę i higienę swojego pupila. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz wszystko co niezbędne, aby Twój pies wiódł zdrowe i szczęśliwe życie.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.