Aptus Aptobalance pet karma uzupełniająca dla psów i kotów 140g

Kod produktu: PAPT001
Producent: ORION PHARMA
Aptus Aptobalance pet karma uzupełniająca dla psów i kotów 140g Bestseller
40,00 zł
 • - +
 • Informacje

  Aptobalance pet proszek/ karma dla psów i kotów do przywracania równowagi mikroflory bakteryjnej przewodu pokarmowego.

  Aptus Aptobalance Pet

  Charakterystyka produktu:
  Aptus Aptobalance Pet to Preparat dla psów i kotów, zawiera atapulgit i pektynę do wiązania toksyn i produktów fermentacji w przypadkach przejściowej niestrawności.

  Właściwości:
  prebiotyk zawierający bakterie kwasu mlekowego do przywracania równowagi mikroflory przewodu pokarmowego.

  Właściwości
  Bakterie kwasu mlekowego namnażają się w treści jelit i obniżają pH, co stwarza niekorzystne warunki do rozwoju bakterii patogennych. Zawarty w preparacie Aptus Aptobalance szczep Entrococcus faecium stanowi naturalną barierę i chroni przed drobnoustrojami chorobotwórczymi (jak np. ETEC enterotoksykogenne E.coli, Salmonellae, Schigellae, Clostridia). Pektyna chroni śluzówkę jelit, a sproszkowane algi dostarczają niezbędnych składników odżywczych.

  Sposób stosowania:
  Stosowanie Aptobalance jest zalecane w zaburzeniach trawienia wywołanych zmianą diety, w okresie odsadzenia, w trakcie podróży oraz do przywracania właściwej mikroflory przewodu pokarmowego podczas leczenia antybiotykami.

  Dawka
  Dla psa 1 – 3, a dla kota 0,5 – 1 miarki dziennie, przez 2 – 5 dni, po wymieszaniu z karmą, jogurtem lub mlekiem o obniżonej zawartości laktozy. W przypadku ostrej niestrawności można podawać podwojoną dawkę przez okres 3 – 4 dni i przedłużyć podawanie o kolejne 7 dni po ustąpieniu objawów ze strony przewodu pokarmowego. W przebiegu biegunki, należy dodatkowo zagwarantować pobieranie przez zwierzę odpowiedniej ilość płynów minimum 50 – 100 ml wody na kg masy ciała dziennie.

  Informacje dodatkowe

  Kod towaru PAPT001
  Kod kreskowy 6432100015822
  Waga [kg] 0.1000
  Producent ORION PHARMA
  Opinie

  Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu, bądź pierwszy i podziel sie swoją opinią.
  Mogą Cię również zainteresować następujące produkty