• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Tunel dla kota

Zabawki dla kota powinny znaleźć się na Twojej liście zakupów, zapewniają one kotu to czego pragnie: rozrywkę. Koty to m małe dzieciaki, które nigdy nie wyrastają z chęci do zabawy, jeśli nie zapewnimy im odpowiedniej stymulacji umysłowej staną się nieznośne: będą nadmiernie wokalizować, załatwiać się w miejscach do tego nieprzeznaczonych, gryźć nasze ręce i stopy a także niszczyć meble. Jeśli nie chcemy by nasz kot czuł się nieszczęśliwy musimy sprawić by dom kota został odpowiednio zaopatrzony w różne zabawki. W tym dziale znajdziesz zabawki dla kotów takie jak tunele, niektóre służą do gry z innymi kotami, inne mogą być kryjówką albo miejscem odpoczynku.
Zabawki takie jak tunele dla kotów są dostępne w przeróżnych rozmiarach i kolorach, wykonane z różnych materiałów, co jeszcze lepiej pozwala dobrać ofertę do potrzeb naszych mruczących odkrywców.

Dlaczego kot lubi zabawki

Nasze domowe koty to przede wszystkim doskonali myśliwi. Dobierane dla nich zabawki powinny zatem zaspokajać przede wszystkim instynkt łowiecki kota. Doskonałym wyborem będą wszelkiego rodzaju myszki i ptaki których wybór w sklepie apetete jest niezwykle bogaty. Wielkości i kolory myszek są rozmaite, ponadto kot do wyboru ma myszki nakręcane, na sprężynce, czy na sznurku. Ponadto zabawki typu wędki dla kota czy laserki również znajdziecie w ofercie naszego sklepu.
Dobrym pomysłem jest także zakup kolorowych tuneli dla kotów. Jak się okazuje nie tylko dzieci, lubią bawić się w tunelach. Taki tunel dla kotów jest ulubionym miejscem wielu naszych kocich przyjaciół. Nawet zwykły karton odwrócony do góry nogami z otworami wyciętymi w bokach może stać się świetną zabawką dla kota czy elementem jego kociego placu zabaw. Jednak ze względu na to, że koty mają w zwyczaju niszczyć kartonowe zabawki polecamy trwalsze materiały. W sklepie apetete znajdziesz tunele od najlepszych producentów, takich jak Trixie i Petstages.

Dlaczego koty lubią tunele

Nie jest żadną tajemnicą, że koty lubią odkrywać dlatego w tym dziale oferujemy wyjątkową kolekcję tuneli dla kotów. Zaprojektowane po to by stymulować umysł kota, zapewniają fantastyczną rozrywkę. Można je umieścić zarówno w domu, jak i w ogrodzie na świeżym powietrzu. Dodatkowo jeśli do środka włożysz zabawkę czy przysmak zapewnisz kotu niezapominane wrażenia. Czy wiesz, że dla kotów taki tunel to świetna kryjówka, która zagwarantuje doskonałą zabawę. Tunele posiadają kilka wejść wyłożonych miękkim materiałem.

Dostępne tunele w sklepie apetete mogą spełniać kilka funkcji

 • tunel jako miejsce odpoczynku dla kota
 • tunel jako miejsce zabawy
 • tunel dla kilku kotów z trzema wejściami
 • tunele pluszowe
 • tunele szeleszczące

Nie mogło umknąć twojej uwadze, że większość kotów ma obsesję na punkcie badania wszystkiego co znajduje się w ciemności lub w zamknięciu. Reguła naszego kota brzmi: „Jeśli potrafię się w nim zmieścić, muszę to zbadać” i stosuje tę zasadę rygorystycznie do wszystkiego, co nowe, dlatego koty tak bardzo lubią chować się do różnych pudełek.
Wiele tuneli dla kotów ma dość małą średnicę. Oznacza to, że musisz być szczególnie ostrożny przy wyborze tunelu dla większego kota. Jeśli twój kot jest dużą rasą lub ma nadwagą, wybierz 30cm tunel. W tym zakresie rozmiarów jest mniej możliwości, ale to zapobiegnie przed zaklinowaniem się kociego tłuścioszka w zabawce. Przed zakupem tunelu dla kota dokładnie sprawdź rzeczywiste wymiary by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.
Tunele dla kotów nie są niezniszczalne, ale wiele z nich jest dość twardych i poradzi sobie z pewnym szorstkim zachowaniem twojego kota – przez chwilę.

Baw się dobrze wybierając swój tunel. Jesteśmy przekonani, że kot będzie zachwycony swoją nową zabawką. W sklepie apetete znajdziesz również drapaki dla kotów, duże i małe, stojące, leżące, narożne, a także szeroką ofertę akcesoriów potrzebnych do opieki nad kotem.