• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Tunele dla kota

5 produkt(ów)

Sprawdzonym sposobem na urozmaicenie zabawy domowego mruczka są tunele dla kota. To akcesoria bezpieczne w użyciu, wykonane z bardzo przyjemnych w dotyku materiałów. Każdy proponowany przez nasz sklep internetowy tunel dla kota, posiada wymagane atesty i certyfikaty jakości. To wyrób najlepszej firmy. Można zdecydować się na solidnie wykonany tunel dla kota w wersji pojedynczej lub podwójnej.

Zalety jakie posiada tunel dla kota

Zachęcenie domowego mruczka do podejmowania przez niego aktywności fizycznej, może odbywać się poprzez wykorzystanie rekomendowanych przez nasz sklep internetowy produktów. Do tej kategorii należy tunel dla kota. Jest to wyrób wykonany z nylonu, pluszu lub też innych bezpiecznych materiałów. Tunel dla kota z naszego sklepu jest dostępny w wersji pojedynczej lub też podwójnej. To produkt, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Tunel dla kota z naszej oferty to wyrób łatwy do utrzymania w czystości. Jest on dostępny w różnych rozmiarach do wyboru. Decydując się na tunel dla kota można dopasować do niego inne zabawki.

Tunel dla kota w każdym wieku

Nowoczesne tunele dla kotów, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, to świetny pomysł na zabawę dla domowych mruczków. Produkty te są w pełni bezpieczne dla każdego kota, bez względu na jego wiek, rasę, wagę czy też wymiary ciała. Tunele dla kotów z naszego sklepu internetowego nie zawierają żadnych ostro zakończonych elementów, o które mogłoby zahaczyć zwierzę w trakcie zabawy i korzystania z tego typu wyrobów. Dlatego są to produkty przeznaczone również dla zwierząt zalęknionych, płochliwych i nadaktywnych. Nasze domowe koty to przede wszystkim doskonali myśliwi. Dobierane dla nich zabawki powinny zatem zaspokajać przede wszystkim instynkt łowiecki kota. Doskonałym wyborem będą wszelkiego rodzaju myszki i ptaki których wybór w sklepie Apetete jest niezwykle bogaty. Wielkości i kolory myszek są rozmaite, ponadto kot do wyboru ma myszki nakręcane, na sprężynce, czy na sznurku. Ponadto zabawki typu wędki dla kota czy laserki również znajdziecie w ofercie naszego sklepu. Dobrym pomysłem jest także zakup kolorowych tuneli dla kotów. Jak się okazuje nie tylko dzieci, lubią bawić się w tunelach. Taki tunel dla kotów jest ulubionym miejscem wielu naszych kocich przyjaciół. Nawet zwykły karton odwrócony do góry nogami z otworami wyciętymi w bokach może stać się świetną zabawką dla kota czy elementem jego kociego placu zabaw. Jednak ze względu na to, że koty mają w zwyczaju niszczyć kartonowe zabawki polecamy trwalsze materiały. W sklepie Apetete znajdziesz tunele od najlepszych producentów, takich jak Trixie i DUVO+.