• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Ptaki

26 produkt(ów)

Oferta sklepu Apetete sięga pod niebo, dlatego startujemy z nowościami dla opiekunów ptaków. Te piękne domowe zwierzątka od lat goszczą w naszych mieszkaniach i domach. Apetete to przyjazny sklep dla ptaków, proponujemy karmy od najlepszych producentów, klatki dla ptaków oraz witaminy minerały, piaski i podłoża dla ptaków oraz inne akcesoria dla ptaków. Wszystko, co niezbędne do tego, aby ptaki były szczęśliwe i nam wesoło śpiewały w ciągu dnia.

Akcesoria dla ptaków

Ptaki to cudowne zwierzęta domowe. Ich obecność w domu ma wiele pozytywnych aspektów. Nie wymagają dużych zabiegów pielęgnacyjnych, nie brudzą bardzo. Ponadto nie czuć obecności ptaków w domu. Zaletą ptaków jest ich umiejętność śpiewu, ponadto niektóre gatunki ptaków mówią. Towarzystwo takiego przyjaciela jest niezwykle kojące dla zmysłów. Apetete to sklep dla ptaków znajdziesz tutaj karmy od znanych producentów takich jak: Nestor, Beaphear, Vitakraft. Karma dla ptaków to nie wszystko, by zadbać o zdrowie pupila proponujemy zakup odpowiednich witamin i substancji mineralnych dla ptaków. Akcesoria dla ptaków, które powinny znaleźć się na wyposażeniu to; poidełka, podłoża do klatki, miski, kółka, huśtawki. W naszym sklepie znajdziesz ciekawą ofertę, którą z czasem będziemy rozszerzać o inne produkty.

Sklep dla ptaków

Kiedy już zdecydujemy się na zakup ptaszka do naszego domu, pora na wybór gatunku. Niektóre gatunki ptaków mają szczególne wymagania. Musimy je poznać zanim ptak zamieszka z nami. Dzięki temu dowiemy się jak dużej klatki dla ptaków będziemy potrzebowali. Rozmiar klatki jest zależny zarówno od wymagań gatunku, ale przede wszystkim od naszej przestrzeni domowej. Dobrym pomysłem jest odwiedzić sklep z klatkami dla ptaków, dzięki temu będziemy mogli zobaczyć na żywo jak duże są klatki i ile miejsca będziemy mogli przeznaczyć na wolierę w naszym domu. Poza klatką ważne jest również dobranie akcesoriów do klatki: huśtawki dla ptaków, kółka do bujania, a to tylko z nielicznych propozycji, które znajdziesz u nas. Apetete to nowy sklep dla ptaków i innych zwierząt domowych, jak króliki, gryzonie, psy i koty.

Ptaki hodowlane w domach

Wśród domowych pupili wyróżniamy różne gatunki ptaków: takie jak ptaki egzotyczne, rożne rasy papug, wyróżnia się ponad 300 w tym nimfy, ary,kakadu, amazonki, żako, papużki faliste, kanarki poza papugami popularne są również rasy wróblowate jak zeberki czy mewki japońskie, czy mewki kanaryjskie, i wiele innych. Najczęściej spotykanym gatunkiem ptaka domowego jest kanarek oraz papuga.

Co jedzą papugi?

W naturze istnieje ponad 307 różnych gatunków papug, większość z nich można już zakupić do domu. Mimo wszystko żywienie domowe nadal dostarcza właścicielom dużo problemu. Papugi są wybredne, bardzo lubią jeść smakołyki dla papug. Właśnie dlatego właściciele muszą szczególnie uważać na ilość wydawanych frykasów miedzy posiłkami. Rozpieszczona papuga z czasem może nawet odmówić jedzenia pełnowartościowych produktów. Wówczas należy odwiedzić sklep z ziarnami dla ptaków Apetete i wybrać proponowane przez nas najlepsze karmy dla ptaków. Ziarna powinny stanowić główną część posiłku małych zwierząt domowych. Poza tym uzupełnieniem diety mogą być świeże owoce i warzywa, w naszym sklepie znajdziesz również poidełka. Woda jest niezwykle ważnym składnikiem diety, nie można o niej zapominać. Poidełka dla ptaków ułatwią im picie i zapewnia stały dostęp do świeżej wody.

Apetete - Sklep zoologiczny dla ptaków

Sklep zoologiczny ptaki zaopatrzy w karmy. Podział karmy na gatunek ułatwi zakupy dla Twojego skrzydlatego przyjaciela. Dodatkowo znajdziesz u nas piaski i podłoża dla ptaków, które ułatwią sprzątanie klatki i zadbają o jej czystość. Poza tym inne akcesoria dla ptaków niezbędne w klatce jak np.: kolby.