• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Klatki transportowe dla psa

2 produkt(ów)

Wykonane z najlepszej jakości materiałów klatki transportowe dla psa to produkty umożliwiające wygodne przewożenie czworonoga, zarówno w samochodach osobowych, jak i w innych środkach lokomocji. Dopasowana do wielkości czworonoga klatka transportowa dla psa może być używana także w zaciszu domowym. Jest to bezpieczne schronienie dla pupila cierpiącego na lęk separacyjny, jak również inne problemy, wynikające z nieprawidłowej socjalizacji czy też błędów wychowawczych. W naszym sklepie internetowym dostępna jest klatka transportowa dla psa w zróżnicowanym zakresie cenowym.

Klatki transportowe dla psa – nowoczesne produkty

Solidnie wykonana klatka dla psa to rozwiązanie rekomendowane przez lekarzy weterynarii, a także behawiorystów czy zoopsychologów. Produkt ten umożliwia bezpieczne transportowanie zwierzęcia w dowolnie wybrane miejsce. Dzięki takiemu akcesorium, jak klatka transportowa, można bez trudu przewozić psa w samochodzie, bez względu na jego wielkość, rasę czy też temperament. To produkt wykonany w taki sposób, aby nie posiadał on w swojej konstrukcji żadnych ostro zakończonych elementów, które mogłyby spowodować uszkodzenie jakiejś części ciała czworonoga. Warto nadmienić, że rekomendowana przez nasz sklep internetowy klatka, przeznaczona do transportowania psa, jest wyrobem posiadającym wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości. To produkt akredytowany przez wszystkie kraje Unii Europejskiej i dopuszczony do używania w przypadku hodowli zwierząt domowych.

Powody dla których warto posiadać klatki transportowe dla psa

Osoby, które decydują się na przygarnięcie psa ze schroniska lub też posiadają czworonoga z różnego typu nieprawidłowymi zachowaniami, mogą zdecydować się na klatki dla psa. Produkty te mogą być wykorzystywane na co dzień. Właściciel czworonoga może stworzyć dla niego azyl, który pomoże mu przetrwać rozłąkę lub też wyciszyć się w przypadku, gdy pies posiada niekontrolowane napady ekscytacji. Klatka transportowa dla psa to produkt, który nie ulega uszkodzeniom mechanicznym. Nie zachodzi więc obawa, że czworonóg w trakcie przebywania w nim, może naruszyć jego konstrukcję poprzez podgryzanie elementów, wydrapywanie dna bądź też inne działania o charakterze destrukcyjnym. Rekomendowana przez nasz sklep internetowy klatka dla czworonoga to wyrób, który można ustawić w dowolnie wybranym miejscu. Zwierzak przebywający w klatce ma możliwość obserwowania otoczenia.

Przeczytaj na naszym blogu:

Klatki transportowe - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować klatki transportowe dla psa w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Wszystkie klatki transportowe dla psa w naszym internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl są bezpieczne dla pupili. Posiadają one odpowiednie atesty.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu klatki transportowej dla psa?

Przed zakupem klatki transportowej dla psa, warto wymierzyć dokładnie czworonoga. Ponadto należy sprawdzić kompatybilność tego produktu z posiadanym bagażnikiem samochodowym.

Czy klatki transportowe dla psa mają różną wielkość?

Nowoczesne klatki transportowe dla psa są dostępne w różnych rozmiarach do wyboru. Pozwala to na dopasowanie ich do wielkości danego czworonoga.