Karmy i akcesoria dla psa

1-30 of 3539

Karmy suche podstawą w codziennym żywieniu psa

Zdecydowanie większa grupa właścicieli psów wybiera suchą karmę i to na niej opiera dietę pupila. Pożywienie takie jest zbilansowane, smaczne a co najważniejsze podczas każdego posiłku zęby są mechanicznie ścierane. Obecnie wybór karmy dla psa nie jest prostym zadaniem, ze względu na zróżnicowanie oferty na rynku zoologicznym.


Nasz sklep proponuje karmy najlepszych producentów (np. Acana, Orijen, Fish4Dogs), z podziałem na wiek, rasę, wielkość granulek oraz funkcję produktu. Klienci dodatkowo mają do wyboru karmy mokre w saszetce bądź w puszcze znanych firm m.in. Dolina Noteci, Rinti, Animonda. Bezzbożowe karmy suche, wysokobiałkowe, diety monobiałkowe dla alergików, oraz wysokoenergetyczne diety dla psów sportowych np.: Brit Premium Sport.


Oferujemy również wartościowe karmy na każdą kieszeń a także produkty ekskluzywne dla bardzo wymagających psów.Szeroki wybór asortymentu dla psów

Sklep Apetete.pl to również szeroka gama przysmaków, zabawek, szamponów do kąpieli, suplementów diety i legowisk, które umilą czas pupilowi podczas Twojej nieobecności, zadbają o jego zdrowie oraz przyczynią się do efektywniejszej nauki. Odnajdziesz u nas świeże i liofilizowane przekąski dla psa, przysmaki dla małych i dużych psów, te na patyku, do gryzienia, żucia czy łykania oraz ekologiczne i wegańskie przysmaki dla psa. Dodatkowo w ofercie posiadamy interaktywne zabawki dla psa, piłki do zabawy z psem, dyski, szarpaki i pluszaki dla psa.
Wybierając produkty do sklepu Apetete.pl opieramy się na opinii naszych psich testerów, blogerów i oczywiście Klientów. Czytamy i analizujemy składy produktów, aby wybrać tylko te najwyższej jakości, zdrowe i bezpieczne dla psa.