• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Zabawki dla szczeniąt

21 produkt(ów)

Nowoczesne zabawki dla szczeniąt to produkty stworzone z myślą o psach w bardzo młodym wieku, które dopiero poznają otaczający je świat. Dostępne w naszym stałym asortymencie wyroby, mogą pomóc w prawidłowym procesie socjalizacji młodego pupila. Oferowane przez nas zabawki dla szczeniąt to produkty w różnych rozmiarach i w zakresie cenowym. Są one łatwe do czyszczenia.

Szeroki wybór zabawek dla szczeniąt

Atestowane i certyfikowane zabawki dla szczeniąt, które znajdują się w naszej stałej ofercie, to produkty dedykowane wszystkim rasom psów, bez względu na ich wagę czy rozmiar pyska. Przygotowanie wyprawki dla szczeniaka to podstawowe zadanie każdej osoby, pragnącej posiadać w domu psa. Duże znaczenie mają zabawki dla szczeniąt. To produkty, które można wykorzystać do zabawy z młodym zwierzakiem. Polecane przez nas zabawki dla szczeniąt to produkty znanych i cenionych marek. Spełniają one wszystkie normy Unii Europejskiej, dotyczące wyrobów przeznaczonych dla zwierząt domowych. Te zabawki dla szczeniąt można bez problemu czyścić, aby pozbyć się z nich bakterii czy innych mikroorganizmów. Dobrej jakości zabawki dla szczeniaka są dostępne w naszej stałej ofercie. Zostały one podzielone na kilka podkategorii. Polecamy bardzo popularne ringi, wykonane z gumy. Są one nasączone bezpiecznymi dla szczeniaka substancjami zapachowymi I smakowymi, co skutkuje jego zainteresowaniem tymi przedmiotami. Proponowane przez nas ringi, wydzielające przyjemne dla małego pieska zapachy, mogą być wykorzystywane także w przypadku zwierząt posiadających zęby mleczne. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także zabawki dla szczeniaka, wykonane z bardzo miękkiego pluszu. To świetne rozwiązanie dla zwierząt, które niedawno zostały odstawione od matki.

Zabawki dla szczeniaka stworzone z miękkich materiałów są bardzo przyjemne w dotyku. Mogą one stanowić wyposażenie zajmowanego przez pieska legowiska. Wyroby te są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Szczeniak może je brać do pyska, gryźć, a także potrząsać nimi. Wyroby te nie utracą swojego pierwotnego kształtu i nie ulegną rozerwaniu, nawet w miejscach połączenia fragmentów materiału. Popularne pluszaki są świetnym sposobem na uspokojenie psa zalęknionego, który ma trudności z samodzielnym zasypianiem w swoim posłaniu lub też źle znosi dłuższą rozłąkę z właścicielem.

Zabawki dla szczeniąt w najlepszych cenach

Odpowiednio dobrane zabawki dla szczeniąt, oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji, powinny także posiadać wysoką jakość, która idzie w parze z bardzo przystępną ceną. Jest to doskonałe rozwiązanie dla hodowców posiadających dużą ilość szczeniaków w jednym miocie. Polecane przez nas zabawki dla szczeniaka mają kompaktowe wymiary, co umożliwia zabieranie ich w dowolnie wybrane miejsce i wygodne przechowywanie w domu. Proponowane przez nas produkty są wykonane w taki sposób, aby przetrwały w niezmienionym stanie przez bardzo długi czas. Wyroby te mogą służyć wielu pokoleniom młodych osobników, jakie pojawiają się w danej hodowli psów. Oferowane przez nasz sklep internetowy zabawki dla szczeniaka, zachęcają domowego pupila do podejmowania aktywności fizycznej. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy zabawki dla szczeniaka to również wyroby wykonane z gumy. Chodzi tutaj przede wszystkim o specjalnie zaprojektowane kongi, dedykowane najmłodszym pieskom. Mają one wyprofilowany kształt, dostosowany do małych pyszczków, co umożliwia psom swobodne wyjęcie z nich ulubionych smakołyków, mokrej karmy czy kawałków mięsa. Kongi dla szczeniaka są dostępne w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych, co pozwala na wybór odpowiedniego produktu, przeznaczonego do konkretnej rasy i dopasowanego do wagi danego zwierzęcia. Dzięki temu zabawki dla szczeniaka z naszego asortymentu sprawdzą się także w przypadku piesków, posiadających specyficzne wymagania, związane z ich przynależnością do danej rasy.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także smoczki dentystyczne. To zabawki do gryzienia dla szczeniaka, które pełnią bardzo ważną funkcję. Umożliwiają one szybkie i skuteczne, a jednocześnie bezpieczne pozbywanie się nalotów, osadów i zanieczyszczeń z powierzchni zębów. Produkty te bardzo delikatnie masują dziąsła, co sprawdza się w przypadku wyrzynania się stałych zębów u szczeniąt. Produkty te mogą łagodzić uciążliwy świąd dziąseł, jak również stymulować odruch gryzienia i prawidłowego chwytu. Proponowane przez nas zabawki do gryzienia dla szczeniaka są dostosowane do potrzeb młodego zwierzęcia.

Nowoczesne zabawki dla szczeniąt wszystkich ras

W naszej stałej ofercie znajdują się także zabawki dla szczeniaka w nieco starszym wieku. To produkty, które można wykorzystywać do nauki aportowania lub też uwielbianego przez psy siłowania się. Do tego celu można wykorzystać rolkę ze sznurkiem, jak również kółka. To markowe produkty w intensywnych kolorach. Polecana przez nas zabawka dla psa juniora może także pełnić funkcję edukacyjną. Oferujemy produkty wpływające na prawidłowy rozwój psycho -fizyczny pupila. Wyroby te mogą przydać się do szkolenia psów, zarówno małych, jak i średnich ras. Zaletą tych produktów jest możliwość mycia ich w zmywarce z zastosowaniem bardzo łagodnych detergentów, nieposiadających intensywnego smaku i zapachu. Po oczyszczeniu wybranej zabawki, należy pamiętać, aby bardzo dokładnie opłukać ją pod bieżącą wodą.

W stworzonych przez nas kolekcjach znajdują się zabawki dla szczeniaka, przeznaczone również dla psów zaliczanych do ras olbrzymich, dużych i molosowatych. To produkty skonstruowane w taki sposób, aby młody osobnik tych ras, mógł zaspokajać swoje podstawowe potrzeby, między innymi odruch gryzienia. Te łatwe do chwytania wyroby są bezpieczne dla zwierząt nieposiadających jeszcze zębów stałych. Proponowane przez nas zabawki dla szczeniaka raz molosowatych i olbrzymich, mogą być dobierane do indywidualnych preferencji danego pieska. Produkty te wykonane są z bezpiecznych dla zwierzęcia materiałów. Nie wchodzą one w żadne reakcje chemiczne ze śliną młodego psa, jak i z wodą chlorowaną. To wyroby, które można myć pod bieżącą wodą, oczyszczając z wszelkiego typu osadów czy nalotów. Sprawdza się to szczególnie w takich sytuacjach, gdy szczeniak zabiera proponowane przez nas zabawki do ogrodu, na spacer bądź też używa ich na przydomowej posesji.

Przeczytaj na naszym blogu:

Dla szczeniąt - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować zabawki dla szczeniąt w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Solidnie wykonane zabawki dla szczeniąt są trwałe i dzięki temu bezpieczne dla młodych osobników. Wyroby te posiadają wymagane atesty.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu zabawki dla szczeniąt?

Decydując się na zakup wyrobów, jakimi zabawki dla szczeniąt, warto wziąć pod uwagę rasę i wielkość pyszczka młodego osobnika. Produkty te powinny być również stworzone z bezpiecznych materiałów.

W jakich cenach są zabawki dla szczeniąt?

Dobrej jakości zabawki dla szczeniąt są dostępne w różnych wersjach cenowych. Pozwala to na zakup większej ilości tych produktów.

Co do gryzienia dla szczeniaka?

Gryzienie jest naturalnym zachowaniem dla szczeniaków, którzy w ten sposób odkrywają swój nowy świat i kształtują swoje zęby. Ważne jest jednak, aby nauczyć szczeniaka, które rzeczy są do gryzienia, a które nie. Można to zrobić poprzez dawanie mu zabawek do gryzienia i nagradzanie za ich używanie, oraz przerywanie gryzienia przedmiotów niepożądanych i zastępowanie ich zabawkami.

Co do zabawy dla szczeniaka?

Zabawa jest ważnym elementem życia szczeniaka, ponieważ pomaga w rozwoju fizycznym i emocjonalnym. Najlepsze zabawki dla szczeniaków to te, które są bezpieczne, trwałe i stymulujące. Można wybrać zabawki interaktywne, takie jak frisbee, piłki lub zabawki do ciągnięcia, a także zabawki do wypełniania smakołykami, które pomogą w treningu psa.

Ile razy dziennie bawić się ze szczeniakiem?

Szczeniakom zwykle potrzeba więcej aktywności i zabawy niż starszym psom. Ważne jest, aby codziennie bawić się ze swoim szczeniakiem, najlepiej przez kilka krótkich sesji w ciągu dnia. Warto także pamiętać o dostarczeniu szczeniakowi odpowiedniej ilości ruchu, na przykład poprzez spacery na świeżym powietrzu.

Jak nie wolno bawić się ze szczeniakiem?

Istnieją pewne rzeczy, których nie wolno robić podczas zabawy ze szczeniakiem, ponieważ mogą być niebezpieczne lub wprowadzać niepożądane zachowania. Nie należy na przykład używać rąk jako zabawki do gryzienia, ponieważ może to prowadzić do agresywnego zachowania w przyszłości. Również nie wolno bawić się z szczeniakiem zbyt gwałtownie lub używać niebezpiecznych przedmiotów jako zabawek. Ważne jest, aby zapewnić szczeniakowi bezpieczną i odpowiednią zabawę, która będzie korzystna dla jego rozwoju.