• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Myszki dla kota

1-30 of 42

Zwierzęta hodowane w domu bardzo często wymagają dodatkowej stymulacji, aby zachowały one swoje naturalne instynkty. Do tego celu stworzone zostały myszki dla kota. Są to produkty przeznaczone dla mruczków, które większość swojego czasu spędzają w zaciszu domowym. Oferowane przez nasz sklep internetowy myszki dla kota to produkty stworzone w celu zachęcenia pupila do podejmowania aktywności fizycznej.

Myszki dla kota – dlaczego warto je kupić

Dobrej jakości zabawka dla kota powinna być przede wszystkim bezpieczna. Musi ona posiadać wymagane atesty i certyfikaty, które potwierdzają, że produkt ten nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i życia domowych pupili. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się zabawka dla kotaw formie uroczej myszki. Produkt ten działa pobudzająco na zmysł słuchu domowego mruczka, ponieważ posiadać może dzwoneczki.

W naszym sklepie znaleźć można również urocze myszki ze sznurkiem. To produkty, dzięki którym możliwa jest wspólna zabawa właściciela ze swoim ukochanym mruczkiem. Pozwala to na zbudowanie więzi na płaszczyźnie opiekun – pupil. Myszki ze sznurkiem mogą stymulować u kota naturalny odruch łapania zdobyczy, która porusza się w przestrzeni.

W tym dziale znajdziesz wszystko co kojarzy się odwiecznie z postacią kota – pluszowe myszki. Czy jest coś bardziej uroczego niż obserwowanie bawiącego się samodzielnie kota myszkami pluszowymi? W Apetete znajdziesz najlepsze zabawki dla kotów takich marek takich jak: Trixe, Petstages, Zolux, Skineeezz. Jeśli nie chcesz by kot poczuł się znudzony z naszym asortymentem Ci się uda! Zabawki dla kota ze sklepu Apetete spełnią wszystkie potrzeby Twojego kota, będą stymulować jego umysł, utrzymując jego czujność i aktywność. Znajdziesz u nas zabawki wypełnione kocimiętką, które kot może nosić w pyszczku, podrzucać, czy tarzać się w nich, tak jak lubi. W celu zachowania atrakcyjności zabawek zaleca się ich częstą rotację. W sklepie Apetete znajdziesz zabawki z pluszu idealne do przytulania, myszki do gryzienia i aportu, sizalowe zabawki. Zabawki pluszowe dla kotów mogą mieć wiele zastosowań. Koty mogą je nosić, udawać polowanie, a do niektórych mogą podchodzić czułością i je po prostu przytulać. Czy wiesz, że zapewnienie interaktywnych zabawek Twojemu kotu pomaga wzmocnić więzi między wami. Zabawa jest zawsze przyjemniejsza dla twojego kotka, gdy jesteś w nią zaangażowany – dlatego w naszym sklepie znajdziesz zabawki, które będą odpowiednie do takich wspólnych interakcji. Znajdź różne pluszowe zabawki dla kota do wyboru różne kształty, kolory. Myszki, które znajdziesz w naszym sklepie będą odpowiednią zabawką dla Twojego mruczącego przyjaciela.

Myszki dla kota w różnych cenach

Zróżnicowana oferta naszego zoologicznego sklepu internetowego obejmuje także myszki dla kota nasączone substancjami zapachowymi. To zabawki z kocimiętką, które są cenione przez felinologów. Proponowane przez nas atrakcyjne cenowo zabawki z kocimiętką są przystosowane do wieku, wagi i rasy danego pupila. Produkty te są bezpieczne również dla kociąt, które nie ukończyły jeszcze 8 tygodnia życia. Można zdecydować się na myszki posiadające dodatkowe stymulanty w postaci dzwoneczków.

Dobrej jakości myszki dla kota

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się różnej wielkości myszki dla kota, przeznaczone także dla ras dużych tych zwierząt, na przykład typu Maine Coon. Ponadto posiadamy w sprzedaży myszki dla kota, które zainteresują domowe mruczki, niezbyt chętnie podejmujące jakąkolwiek aktywność fizyczną przy pomocy zakupionych dla nich zabawek. Wyroby z naszej oferty są dostępne w różnych wersjach cenowych.

Na szczególną uwagę zasługują myszki dla kota wykonane z bardzo miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Zwierzęta mogą ocierać się o te produkty, jak również trzymać je bezpiecznie w swoich legowiskach. To wyroby zaprojektowane w taki sposób, aby przypominały one domowemu mruczkowi jego naturalny pokarm, czyli gryzonie. Oferowane przez nasz sklep internetowy myszki ze sznurkiem to produkty wykonane bardzo starannie.

  Najczęściej polecane na naszym blogu

  Myszki - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

  Dlaczego warto kupować myszki dla kota w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

  Myszki dla kota z naszego sklepu to produkty znanych marek. Wyroby te są atestowane, co potwierdza ich jakość.

  Na co zwrócić uwagę podczas zakupu myszki dla kota?

  Przed podjęciem decyzji o zakupie myszki dla kota, warto sprawdzić materiał, z którego wykonane jest ten produkt. Musi on być w pełni bezpieczny dla mruczka.

  Czy myszki dla kota są bezpieczne?

  Myszki dla kota z naszego sklepu są w pełni bezpieczne. Mogą one być również używane przez kocięta.