• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma według wieku psa


Dla prawidłowego rozwoju psa powinniśmy wybierać karmę dostosowaną do jego wieku. Znajdziesz tu karmy dedykowane dla szczeniąt, dorosłych psów oraz seniorów.
Odpowiednia dieta zagwarantuje Twojemu pupilowi zdrowie na jakie zasługuje.

Wybierz wiek Twojego PupilaZbilansowana karma dla psa to produkt, który powinien być podawany pupilowi, od kiedy przechodzi on na pokarm stały. Dzięki temu zachowa on doskonałe zdrowie i kondycję fizyczną, do końca swojego życia. Wiek psa powinien być brany pod uwagę nie tylko w kwestii doboru zabawek czy legowiska, ale przede wszystkim podawanych mu posiłków. Dopasowane do okresu życia czworonoga karmy, uwzględniają wszystkie potrzeby jego organizmu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów naszego sklepu internetowego, stworzyliśmy ofertę pokarmu dla domowego pupila z podziałem na konkretny wiek psa.

Karmy dla psa według wieku i preferencji smakowych

Osoby, które zawodowo zajmują się hodowlą czworonogów, jak i amatorzy posiadający pod swoim dachem czworonożnego przyjaciela, muszą zdawać sobie sprawę z tego, że podawane zwierzęciu posiłki nie powinny być dobierane lub komponowane w sposób przypadkowy. Coraz więcej osób celowo rezygnuje z serwowania swoim pupilom domowych obiadów na rzecz karmy dla psów w wersji mokrej lub suchej. Regularne podawanie zbilansowanej karmy dla psów jest w stanie pokryć dobowe zapotrzebowanie czworonoga na wszystkie składniki odżywcze, w tym makro i mikroelementy czy witaminy, kluczowe do jego rozwoju. W naszym sklepie internetowym posiadamy karmy dopasowane do wieku psa. To produkty najwyższej jakości, które powstały przy udziale lekarzy weterynarii i osób zawodowo zajmujących się zoodietetyką. Karmy dopasowane do wieku psa z naszej oferty, są produktami w pełni bezpiecznymi. Nie zawierają one żadnych sztucznych konserwantów, barwników czy stabilizatorów konsystencji, mogących powodować zaburzenia flory jelitowej czy też problemy gastryczne. Proponowana przez nas karma według wieku psa jest dopasowana pod względem składników odżywczych do potrzeb organizmu domowego pupila, na każdym etapie jego życia.

Rekomendowana przez nasz sklep internetowy karma według wieku psa to produkt dostępny w wielu wersjach smakowych do wyboru, co umożliwia jego dopasowanie do preferencji konkretnego czworonoga. Produkt ten jest wzbogacony naturalnymi wyciągami z roślin i ziół, co pozytywnie wpływa na proces trawienia, usprawniając jego przebieg. Ponadto obecność ekologicznych ekstraktów roślinnych i ziołowych, wpływa na regulację częstotliwości wypróżnień, zmniejsza ilość odchodów i poprawia ich zapach.

Karmy dla psa według wieku – produkty dostępne w różnych opakowaniach

W zróżnicowanej ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się karma według wieku psa, która spełnia wszystkie normy Unii Europejskiej, dotyczące produktów zoologicznych, podawanych zwierzętom domowym. To wyrób dostępny w ekonomicznym opakowaniu z szczelnym zamknięciem, co uniemożliwia przedostawanie się do jego wnętrza zarazków, bakterii czy innych chorobotwórczych organizmów, obecnych w cyrkulującym powietrzu. W naszej ofercie znaleźć można nowoczesne karmy dla szczeniąt. Są to produkty przeznaczone nie tylko dla bardzo młodych osobników, ale także psich juniorów. Niektóre z oferowanych przez nas wyrobów są dostępne z dodatkowymi akcesoriami w postaci przekąsek, miski lub też obroży. Rekomendowane przez nas karmy dla szczeniąt zawierają dodatek starannie dobranego mięsa. Jest to składnik pozyskiwany wyłącznie z ekologicznych, w pełni kontrolowanych hodowli. Wyżej wymienione wyroby zawierają mięso jagnięce, wołowinę, delikatną cielęcinę, a także świeżego kurczaka. Produkty te są wzbogacone dodatkami warzywnymi w postaci marchewki, ziemniaków czy pulpy buraczanej, łagodzącej niestrawność. W naszej ofercie znajdują się produkty przeznaczone dla bardzo młodych osobników ras miniaturowych, małych, średnich, a także psów zaliczanych do kategorii molosowatych. Wszystkie te produkty nie zawierają w swoim składzie toksycznych dla domowych pupili związków chemicznych w postaci spulchniaczy czy wzmacniaczy smaku i zapachu. Należy pamiętać, że wszystkie rekomendowane przez nas karmy dla domowych zwierzaków, są produktami wolnymi od zanieczyszczeń, ponieważ zostały one zapakowane w warunkach sterylnych. Odpowiedni kształt granulek, który posiadają proponowane przez nas karmy dla szczeniąt jest dopasowany wielkością do konkretne rasy.

Karmy dla psa według wieku – zalety tych wyrobów

Właściciele domowych zwierzaków powinni pamiętać, że podawane pupilom posiłki muszą być ściśle dopasowane do ich wieku. Dzięki temu, można uniknąć szkodliwych dla zdrowia niedoborów pierwiastków i witamin, które w przyszłości mogą skutkować pogorszeniem kondycji i stanu zdrowia danego czworonoga. W naszym sklepie internetowym znajdują się różnego typu produkty w postaci granulek lub też smakowitych pasztetów, kawałków mięsa, zatopionych w gęstym sosie lub delikatnych musów. Wyroby te są podzielone według wieku danego zwierzęcia. Oprócz produktów stworzonych dla szczeniąt czy juniorów, posiadamy także weterynaryjne karmy dla psów dorosłych. Karmy dla zwierzaków dorosłych są oparte na formule hipoalergicznej, która uwzględnia specyficzne potrzeby żywieniowe zwierząt posiadających różnego typu zaburzenia, związane z prawidłowym trawieniem. Produkty te z powodzeniem zastępują domowe posiłki. Można podawać je zamiennie z karmami mokrymi lub też w przypadku bardzo silnych alergii pokarmowych, stosować wyłącznie jako jedyne pożywienie. Karmy dla psów dorosłych z naszego sklepu internetowego to także wyroby przeznaczone dla zwierząt posiadających sprawnie działający układ pokarmowy. To produkty na bazie naturalnych komponentów, które chronią zwierzę przed stresem miejskim i oksydacyjnym, a także zbyt szybkim starzeniem się organizmu. Proponowane przez nas karmy dla psów dorosłych są produktami bardzo dokładnie przetestowanymi. To wyroby, które od wielu lat rekomendowane są przez zoodietetyków i lekarzy weterynarii.

Karmy dla dorosłych osobników zostały poddane licznym badaniom, przeprowadzonym w niezależnych ośrodkach laboratoryjnych. Miało to na celu ocenę, czy w ich składzie nie występują toksyczne dla czworonoga związki chemiczne, mogące powodować liczne perturbacje zdrowotne. Karmy dla dorosłych psów, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, są dostosowane do wagi danego pupila. W przypadku ras miniaturowych, małych i średnich, można zdecydować się na opakowania zawierające od kilograma do nawet 12 kg. Osoby opiekujące się zwierzakiem zaliczanym do psich olbrzymów, mogą zaopatrzyć się w wyroby dostępne w wersji ekonomicznej. To produkty zawierające nawet do 36 kg karmy suchej.

Najczęściej polecane na naszym blogu

Artykuły o karmach dla psów:

Karmy według wieku psa - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować karmy dla psa według wieku w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Karmy dla psa według wieku z naszej oferty to wyroby zasługujące na szczególne uznanie. Pokrywają one 100% dobowej dawki na witaminy, białko i tłuszcz.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu karmy dla psa według wieku?

Wiele osób zastanawia się, jak wybierać karmy dla psa według wieku. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Należy decydować się na wyroby weterynaryjne lub najlepszych marek.

Czy karmy dla psa według wieku zawierają pierwiastki?

Karmy dla psa według wieku są wzbogacone nie tylko pierwiastkami. Zawierają one także kompleks witamin.