• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Transportery dla kota

10 produkt(ów)

Transportery dla kota

Podróżowanie z kotami nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli zamierzamy latać samolotami. Ponadto przyda się ona nie tylko do samolotu, ale i samochodu czy nawet na rower. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór transporterów dla kotów najlepszej jakości, firmy Zolux, Ferplast.
Kiedy lecisz z kotami, ważne jest odrabianie lekcji, zanim nawet postawisz stopę w terminalu. Na początek większość weterynarzy i ekspertów ds. zwierząt domowych zaleca skontaktowanie się z linią lotniczą, aby dowiedzieć się, jakie są wymagania dotyczące podróży zwierząt domowych, ponieważ mogą się one znacznie różnić w zależności od kraju. Oprócz zapisów dotyczących szczepień i innych dokumentów, powinieneś do transportera zabrać ze sobą zabawki lub koszulkę, aby pomóc uspokoić kota, zwłaszcza tego skłonnego do niepokoju.
Transporter dla kota jest niezbędną częścią kociej wyprawki! Nigdy nie wiadomo kiedy będziemy musieli przewieźć kota np. do lekarza. Nie zawsze można zwierzaka przenieść na rękach. Dodatkowo chore zwierzę jest bardziej wrażliwe na ból a tym samym może być agresywny. Większość z oferowanych transporterów w sklepie apetete dla kota jest trwała a dla nas łatwa do czyszczenia. Zakup transportera pozwala bezpiecznie przewozić a także przenosić pupila.

Jak przewozić kota w samochodzie

Przewożenie kota w samochodzie może być bezpieczne zarówno dla kierowcy jak i samego kota. Warunkiem jest zakup odpowiedniego transportera oraz zlokalizowanie go czy chociażby przypięcia do pasów bezpieczeństwa. Podczas podróży kot może czuć się zestresowany, zaś w swoim transporterze będzie miał zapewniony swój azyl. Dla nas dodatkowy plus ponieważ nawet jeśli kot ma chorobę lokomocyjną to załatwi swoje potrzeby do środka transportera. Nie na nasza tapicerkę samochodu. Zdecydowanie łatwiej jest wymyć plastikową klatkę niż tapicerkę samochodową. Dodatkowo transporter ogranicza podróże po pojeździe, które mogłyby rozpraszać kierowcę i spowodować wypadek na drodze.

Najlepszy transporter dla kota

W naszym sklepie znajdziesz wiele wspaniałych i bogato wyposażonych modeli transporterów dla kotów, niektóre mają kółka, ułatwiające przenoszenie zwierzęcia. Inne mają szufladki, paski do przenoszenia skrzyni. Najważniejszą cechą transportera jest zbadanie jego wytrzymałości oraz zapewnienie kotu komfortu. Dobrze dobrany rozmiar transportera to podstawa spokojnych podróży naszego kota. Odpowiednio dobrany pozwala pupilowi na obrót, położenie się, a także na stanie.

Jaki jest najlepszy transporter dla kota?

Transporter dla kota powinien być dobrany do potrzeb opiekuna. Wybór modelu jest zależny od tego gdzie będziemy używać naszego przewoźnika dla kota. Jeśli potrzebujemy transporter do samochodu czy też przemieszczamy się dużo komunikacją czy pieszo wybierzemy typ transportera twardego dla kota. Do dalekich podróży najwygodniejszy będzie transporter dla kota plastikowy, który możemy przypiąć pasami, jest on również bezproblemowy w czyszczeniu, co jest istotne jeśli zwierzę ma chorobę lokomocyjną. Jeśli dużo przemieszczamy się z kotem na rękach wygodniejsza będzie torba transportowa albo szelki dla kota. W naszym sklepie coś dla aktywnych właścicieli kotów – kosz do przymocowania na rowerze do wykorzystania do przewożenia kota jak i psa, czy zakupów.