• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Transportery dla kota

9 produkt(ów)

Nowoczesne transportery dla kota umożliwiają bezpieczne przewożenie domowego pupila w środkach lokomocji, takich jak samochód, autobus czy tramwaj. To produkty wykonane bardzo starannie, co podwyższa ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępny jest transporter dla kota w różnych rozmiarach. To produkt, który można dopasować do wielkości posiadanego zwierzęcia. Transporter dla kota, który rekomendujemy klientom naszego sklepu, może być wygodnie przechowywany w domu lub w mieszkaniu.

Transportery dla kota w różnych wersjach do wyboru

Wytrzymały transporter dla kota to akcesorium zoologiczne, które przyda się każdemu właścicielowi domowego mruczka. Wyrób ten umożliwia bezpieczne, a jednocześnie wygodne podróżowanie ze zwierzęciem. Transporter dla kota z naszej oferty jest dostępny w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych do wyboru. Produkt, jakim jest transporter dla kotów różnych ras, spełnia wszystkie wymagane atesty i certyfikaty Unii Europejskiej, dotyczące produktów dedykowanych domowym zwierzętom. Transporter dla kota może posiadać wygodne otwieranie z przodu i wyprofilowany uchwyt, umożliwiający jego przenoszenie w jednej ręce, bez potrzeby używania do tego celu dużej siły fizycznej.

W naszym sklepie internetowym znajduje się także torba transportowa dla kotów różnych ras. Produkt ten jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które można poddawać zabiegom czyszczącym. Nie zmieniają one swoich pierwotnych właściwości pod wpływem działania wilgoci czy też promieniowania słonecznego.

Transportery dla kota – wygodne podróżowanie z domowym mruczkiem

Rekomendowane przez nas transportery dla kotów to sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu można przewozić domowego mruczka na tylnym siedzeniu swojego samochodu osobowego. Produkt ten ma specjalnie zaprojektowaną konstrukcję, gwarantującą wygodę umieszczonemu w niej domowemu zwierzakowi, zapewniającą mu swobodę ruchów. Oferowane przez nas transportery dla domowych mruczków są przystosowane także do przewozu kotów zaliczanych do bardzo dużych ras. Chodzi tutaj przede wszystkim o Maine Coony czy też Savannah. Są to zwierzęta bardzo aktywne fizycznie, które wymagają zabezpieczenia w trakcie podróży, aby nie uszkodziły one swojego ciała.

Transportery dla kotów, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, umożliwiają zwierzęciu swobodne obserwowanie otoczenia. Dzięki temu nie odczuwa on zbyt dużego niepokoju, stresu czy też lęku, związanego z przymusem podróżowania.

Przeczytaj na naszym blogu:

Transportery - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować transportery dla kotów w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

W naszym sklepie internetowym zgadują się wysokiej jakości transportery dla kotów. To produkty posiadające wymagane atesty i certyfikaty jakości.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu transportera dla kotów?

Przed podjęciem decyzji, dotyczącej zakupu takich wyrobów, jak transportery dla kotów, warto przeanalizować, z jakich materiałów wykonano te produkty. Powinny one być bezpieczne dla domowych zwierząt.

Czy transportery dla kotów można myć?

Transportery dla kotów, wykonane z wodoodpornych materiałów, można myć przy użyciu wody bieżącej. Pozwala to na utrzymanie ich w perfekcyjnej czystości.