• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Piłki dla kota

1-30 of 39

Dostępne w naszej stałej ofercie piłki dla kota to produkty stworzone z myślą o domowych mruczkach. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów. Stanowi to gwarancję ich trwałości. Niektóre z nich dostępne są z dodatkowymi elementami w postaci dzwonków lub sznurków.

Dlaczego warto kupić piłki dla kota

Nowoczesne piłki dla kota z naszego sklepu zoologicznego to produkty znanych i cenionych marek. Mogą one służyć do codziennej zabawy domowego pupila. Proponowane piłki dla kota zapewnią mruczkowi rozrywkę przez cały dzień. Dobrej jakości piłki dla kota można poddawać zabiegom czyszczącym.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się również piłki dla kota, posiadające specjalne wypustki. Mają one optymalnie dobraną średnicę, co wpływa na komfort zabawy kota i zachęca to zwierzę do podejmowania aktywności fizycznej. Prawidłowo wybrana zabawka dla kota z tej kategorii jest bezpieczna dla domowego pupila.

Ponad 80% kotów ma problemy z zębami, ten fakt sprawia, że warto zadbać o higienę jamy ustnej naszego mruczka. Oczywiście nie zmusimy kota do mycia zębów, choć takie zabiegi na pewno by im nie zaszkodziły, jednak indywidulany charakter kotów sprawia, że trudno jest je namówić na współpracę przy podawaniu tabletki, a co dopiero mówić o czyszczeniu zębów? Dlatego z myślą o kocich zębach powstały zabawki sizalowe dla kotów. Ten materiał jest na tyle twardy, że kot może nimi czyścić swoje zęby. Gryzienie a nawet samo przenoszenie zabawek wpływa dodatnio na higienę jamy ustnej naszego kociaka. Szczególnie polecane są kuleczki sizalowe, które kot nie tylko może gryźć, ale przenosić i toczyć po podłodze. Piłki dla kota to doskonała forma aktywnej zabawy. Ich wykorzystanie zależy od pomysłowości mruczka, ale z tym nie będzie większego problemu.

Koty potrafią nie raz nas zaskoczyć, dlatego my jako ich świadomi opiekunowie powinniśmy wybierać bezpieczne zabawki przeznaczone dla ich gatunku. Sizalowe piłki będą odpowiednie, to naturalny materiał, dlatego będzie nie inwazyjny dla żołądka, w chwili kiedy kot postanowi zasmakować swojej zabawki. Dotyczy to zwłaszcza tych najmłodszych kocich pupili, które mają tendencję do próbowania wszystkiego co znajdzie się w okolicy ich zębów i pazurków.

Zalety, jakie mają piłki dla kota

Osoby, które pragną przygarnąć pod swój dach mruczka, powinny posiadać odpowiednio dobrane akcesoria do opieki nad nim. Do tego celu świetnie nadaje się piłka dla kota. To produkt, który spełnia wszystkie normy UE. Proponowana przez nas gumowa piłka dla kota, może być myta pod bieżącą wodą. To dobrej jakości zabawka dla kota, którą można znaleźć w naszym stałym asortymencie, w bardzo przystępnej cenie.

W naszym sklepie internetowym znajduje się także piłka dla kota wyposażona w dodatkowe akcesoria. Można zdecydować się na produkt z dzwoneczkiem i sznurkiem. Pomocą tych zabawek zwierzę może realizować swoje podstawowe potrzeby w postaci instynktu łowieckiego.

  Najczęściej polecane na naszym blogu

  Piłki - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

  Dlaczego warto kupować piłki dla kota w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

  Piłki dla kota z naszego sklepu są idealną zabawką dla mruczka. Produkty te rozwijają aktywność fizyczną domowego pupila.

  Na co zwrócić uwagę podczas zakupu piłki dla kota?

  Przed zakupem piłki dla kota, warto sprawdzić materiał, z jakiego wykonany jest ten wyrób. Najlepiej wybierać produkty trwałe. Dobrze, jeśli mają intensywny kolor.

  Czy piłki dla kota są bezpieczne?

  Piłki dla kota zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były w 100% bezpieczne dla domowych mruczków. Posiadają one atesty i certyfikaty jakości.