• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Przysmaki na oddech i zęby dla kota

4 produkt(ów)

Przysmaki dla kota na zęby to idealny sposób na smaczne dbanie o higienę jamy ustnej naszego mruczącego pupila. Higiena jamy ustnej kota jest bardzo ważna, dlatego należy dbać o świeży oddech, oraz zdrowe zęby naszego ulubieńca. Przysmaki dla kota na zęby to również pyszne urozmaicenie diety naszego pupila, które jest źródłem dodatkowych wartości odżywczych.

Przysmak dla kota na zęby

Przysmaki dentystyczne dla kota, które nazywane są także przysmakami stomatologicznymi, wspomagają higienę jamy ustnej kota. Gryzienie twardych przysmaków dentystycznych usuwa kamień nazębny oraz dba o higienę zębów i dziąseł.

Koty to indywidualiści, których ciężko do czegokolwiek namówić, jeśli akurat nie mają na to ochoty. Podobnie jest w przypadku szczotkowania zębów, rzadko który pupil z radością szczotkuje swoje ostre jak igiełki zęby. Gryząc przysmaki dentystyczne dla kota mruczący pupile dbają o świeży oddech oraz , dzięki czemu jesteśmy wstanie zapobiegać poważnych chorobom jamy ustnej kotów. Przysmaki dentystyczne dla kota to smaczna forma dbania o higienę zębów oraz dziąseł Twojego mruczącego pupila.

Przysmaki dentystyczny dla psa w sklepie Apetete

W ofercie sklepu Apetete, posiadamy przysmaki dentystyczne dla kota, które nie tylko dbają o higienę jamy ustnej naszego kota, ale także pysznie smakują. Przysmaki dentystyczne dla kota mogą być również niezwykle pomocne podczas nagradzania kota za dobre zachowanie, ponieważ koty uwielbiają smak dentystycznych przekąsek. Przysmaki dentystyczne dla kota to pyszna, smaczna oraz zdrowa nagroda oraz urozmaicenie diety. Przysmaki dentystyczne dla kota występują w różnych wersjach, dopasowanych do specyfiki danej rasy, wieku zwierzęcia oraz jego indywidualnych potrzeb, skutecznie usuwają kamień nazębny oraz wspomagają higienę jamy ustanej kota.

Zęby kota profilaktyka chorób stomatologicznych

Czy wiesz, że koty również mogą cierpieć na problemy związane z chorobą zębów i przyzębia? Zazwyczaj pierwszym objawem jest nieświeży oddech kota – jeśli jest on rybi może sugerować inne problemy np.: z nerkami, jednak jeśli kotu po prostu brzydko pachnie z pyszczka –czas na walkę z problemami stomatologicznymi. Problem w tym, że w przeciwieństwie do psów, koty są bardzo indywidualistyczne w zakresie akceptacji higieny jamy ustnej. Oznacza to, że nie będą chciały współpracować przy myciu zębów, możemy zostać dotkliwie pogryzieni, albo podrapani. W sklepie Apetete proponujemy przyjemniejszą formę profilaktyki: przysmaki dentystyczne, które nie tylko odświeżą zapach z pyszczka, ale również przeciwdziałają powstawaniu kamienia nazębnego.

Szczotka pasta i kot

Szczotkowanie zębów kota jest najskuteczniejszym sposobem utrzymania zdrowia jamy ustnej pomiędzy profesjonalnym czyszczeniem zębów - skalingiem. płytka nazębna" jest przyczyną chorób przyzębia. Aby szczotkowanie było skuteczne, należy je wykonywać kilka razy w tygodniu - najlepiej codziennie. Mało który kot pozwala na szczotkowanie zębów, dlatego z myślą o tych delikatnych pacjentach stworzono pasty enzymatyczne oraz pyszne przysmaki dentystyczne.

Rodzaje przysmaków dentystycznych dla kota

Nasze przysmaki dentystyczne można podawać codziennie w ramach programu pielęgnacji zębów Twojego kota. Doskonała smakowitość przysmaków i różnorodność smaków sprawi, ze pielęgnacja zębów stanie się dziecinnie łatwa i bardzo przyjemna.Przysmaki dentystyczne zostały naukowo zaprojektowane z myślą o dokładnym oczyszczeniu zębów Twojego kota. Dzięki chrupiącej i porowatej konsystencji ścierają pierwszy osad.

Skuteczność przysmaków dentystycznych

Badania wykazały, że podawanie kotom specjalnych diet stomatologicznych w połączeniu z gryzakami i przysmakami pozwala na dobre pozbyć się płytki. Niektóre przysmaki mają specjalny wzór i kształt krokietów, który zmusza do powolnego żucia i gryzienia. A inne dodatki wspomagające profilaktykę takie jak chlorheksydyna - Chlorheksydyna jest najskuteczniejszym środkiem antyseptycznym.

Przysmaki na oddech, zęby - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować przysmaki dla kota na zęby w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Internetowy sklep Apetete posiada w swojej ofercie szereg przysmaków dentystycznych przeznaczonych dla kotów w każdym wieku, każdej rasy oraz ze specjalnymi zaleceniami żywieniowymi. Sklep Apetete to gwarancja najwyższej jakości, posiadamy naturalne przysmaki dentystyczne od najlepszych producentów w przystępnych cenach.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu przysmaków dla kota na zęby?

Wybierając przysmak dentystyczny dla kota, należy zwróci uwagę na jego skład, aby był jak najlepszy i najbardziej naturalny. Ważne, aby zawierał substancje wspomagające higienę jamy ustanej kota. Przysmak dentystyczny to smakowita alternatywa dla urozmaicenia diety oraz dbania o zdrowe żeby i dziąsła.

Czy przysmaki dla kota na zęby są zdrowe?

Przysmaki dentystyczne poza funkcją czyszczenia zębów oraz ścierania kamienia nazębnego posiadają funkcje odżywcze oraz wspomagające kota. To idealna alternatywa na urozmaicenie diety każdego kota.