• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Pluszaki dla psa

1-30 of 172

Właściciele domowych pupili często poszukują trwałych wyrobów dla swoich zwierzaków, przeznaczonych do zabawy. Zadanie to mogą spełnić pluszaki dla psa. Produkty te są wykonane wyłącznie z odpowiednio dobranych materiałów, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości. Dostępne w naszej stałej ofercie pluszaki dla psa to akcesoria, które sprawdzą się w domu, jak również na wyjazdach. Można je dopasować do konkretnej rasy domowego pupila.

Powody, dla których warto kupić pluszaki dla psa

Alternatywą zabawek wykonanych z gumy, winylu, kauczuku są pluszowe maskotki dla psów. Produkty te cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli czworonogów. Pluszowe maskotki dla psów można dobrać do wieku, wielkości, jak również rasy danego pupila. To wyroby spełniające wszystkie wymagania Unii Europejskiej, dotyczące produktów przeznaczonych dla zwierząt. Są wykonane z trwałych i nietoksycznych materiałów, bardzo precyzyjnie pozszywanych na brzegach. Dobrej jakości pluszowe zabawki dla psów, stanowią świetne urozmaicenie dla domowego zwierzaka. Produkty te mogą znajdować się na posłaniu lub w legowisku, które zajmuje pupil. Wykonane z pluszu zabawki dla psów, dostępne w naszej stałej ofercie, są w 100% bezpieczne dla każdego zwierzaka. Produkty te nie zawierają syntetycznych barwników, jak również substancji ropopochodnych, mogących wchodzić w reakcje ze śliną. Oferowane przez nas pluszowe zabawki dla psów to produkty, które można zakupić nie tylko dla szczeniaka czy juniora, ale także dla dorosłego osobnika i seniora. Młode osobniki i szczenięta, które niedawno zostały odstawione od matki, potrzebują znacznie więcej uwagi oraz troski. Z racji tego doskonałym pomysłem będzie kupno dla nich takiego wyrobu, jak pluszowa zabawka. Zwierzak może wykorzystywać ją jako przytulankę w swoim posłaniu lub legowisku.

Proponowane przez nasz internetowy sklep zoologiczny, pluszowe zabawki dla psów, świetnie sprawdzą się, zarówno w przypadku zwierząt, które intensywnie reagują na dźwięki, jak i tych lubiących aportowanie. Produkty te są przeznaczone dla małych, średnich, jak i dużych pupili. Wydające dźwięki, pluszowe maskotki dla psów mogą stanowić urozmaicenie codziennej zabawy. Produkty te są łatwe do utrzymania w czystości. Oferowane przez nasz sklep internetowy, pluszowe maskotki dla psów są wykonane w taki sposób, aby można było poddawać je praniu w pralkach automatycznych w programie delikatne.

Zalety pluszaków dla psa

Oferowane przez nasz sklep pluszaki dla psa mogą służyć zwierzęciu jako przytulanka, jak również dodatkowa zabawka. Produkty te nie posiadają żadnych ostro zakończonych elementów, które mogłyby podrażniać dziąsła czy skórę zwierzęcia. Z uwagi na to pluszaki dla psa z naszego asortymentu, to świetne rozwiązanie również dla seniorów, mających problemy z dziąsłami bądź też pupili cierpiących na nadwrażliwość skóry. Ulubione pluszaki dla psa mogą być zabierane również w podróż, ponieważ bez problemu mieszczą się one w walizkach, plecakach czy transporterze dedykowanym przewożeniu zwierząt. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się wykonane z nietoksycznego materiału pluszaki dla psa w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Produkty, takie jak pluszowa zabawka, mogą być nasączone bezpieczną dla zwierząt substancją zapachową, co dodatkowo wpływa na ich zainteresowanie tego typu produktami. Proponowane przez nasz sklep internetowy pluszowe maskotki dla psów są wyrobami posiadającymi wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości.

Decydując się na pluszowe maskotki dla psów, warto uwzględnić potrzeby swojego pupila, jak również wielkość jego ciała i rozmiar pyska. Dla psów w typie molosowatych i zaliczanych do ras dużych i olbrzymich proponujemy pluszaki dla psa w wersji XXL. Z kolei rasy miniaturowe i te zaliczane do ozdobnych, mogą bezpiecznie bawić się produktami dostosowanymi do swojej masy ciała. Może to być mini pluszak dla psa, wykonany bardzo starannie, co stanowi gwarancję jego przetrwania w niezmienionym stanie przez długi czas. Wybrany pluszak dla psa powinien być dostosowany także do indywidualnych preferencji danego czworonoga. Dobrej jakości, trwała i estetycznie wykonana pluszowa zabawka, to produkt dostępny w naszej ofercie, w bardzo przystępnej cenie.

Pluszaki - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować pluszaki dla psa w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Oferowane przez nas pluszaki dla psa to produkty markowe, atestowane i certyfikowane. Są one bezpieczne dla zwierząt w różnym wieku. Stanowią one urozmaicenie codziennej zabawy.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu pluszaki dla psa?

Wybierając pluszaki dla psa należy kierować się zasadą, że wyroby te muszą być trwałe i łatwe do czyszczenia. Ma to szczególne znaczenie, gdy zwierzak zabiera swojego ulubionego pluszaka do ogrodu lub też na patio czy na balkon.

Czy pluszaki są odpowiednie dla szczeniąt?

Szczeniaki bardzo często potrzebują maskotek. Mogą one znajdować się w ich legowisku. Produkty te pełnią funkcję przytulanki, dającej poczucie bezpieczeństwa.