• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Transportery, sprzęt podróżny dla kota

13 produkt(ów)

Transportery, sprzęt podróżny

W tym dziale znajdziesz najlepsze i bezpieczne transportery dla kotów. To bardzo ważny gadżet i niezależnie od tego czy podróżujemy w mieście, do weterynarza, komunikacją miejską czy samochodem, albo samolotem musimy pamiętać o bezpieczeństwie naszego pupila.
Bez względu na to, jaką opcję wybierzesz, zawsze upewnij się, że Twój ma zapewniony transport bez stresu.

Najważniejsze to odpowiedni rozmiar transportera

Wybierz odpowiedni rozmiar i rodzaj nośnika dla swojego kota. W sklepie apetete znajdziesz szeroki wybór transporterów dla kotów. Jest jednak kilka rzeczy, których możesz szukać w nosidełku, aby upewnić się, że jest on odpowiedni dla twojego kota.
Jakość transportera dla kotów najlepiej, aby transporter posłużył Ci na lata, ponieważ nie chcesz go wymieniać co 1-2 lata. Szukaj przewoźnika, który jest dobrze wykonany, z dobrymi, mocnymi przeszyciami, dobrymi suwakami lub rzepami i mocną siatką, której kot nie może złamać. Jakość nie musi być droga. Jednym z najlepszych miejsc do szukania komentarzy na temat jakości, oprócz patrzenia na samego przewoźnika, są komentarze z poprzednich przeglądów online.
Rozmiar transportera kota nosidełko twojego kota powinno być wystarczająco duże, aby mógł w nie łatwo wejść i wyjść, usiąść, położyć się i obrócić.
Uchwyty i paski na ramię zapewnią Ci wygodę i komfort podczas noszenia pupila.
Zatwierdzona linia lotnicza – jeśli kiedykolwiek będziesz przewoził swojego kota w samolocie w kabinie, będziesz chciał znaleźć transporter, który został „zatwierdzony przez linie lotnicze”. Transporter taki jest oznaczony statusem IATA.
Ponadto większość linii lotniczych zezwala na pobyt zwierząt w kabinie do 10kg. Zanim nawet rozważysz rezerwację lotu, zadzwoń do linii lotniczej (lub sprawdź ich stronę internetową) i określ, czy zezwalają na koty w kabinie. Sprawdź także, jak wygląda procedura rezerwacji kota na lot.

Przewożenie kota samolotem

W naszym sklepie apetete znajdziesz transportery zatwierdzone przez większość linii lotniczych. Dlatego nawet jeśli już masz transporter być może nie będzie on spełniał określonych ograniczeń lotniczych. Przed rezerwacją i zakupem biletu sprawdź czy linie pozwalają na przewóz kota i jakie mają wymagania dotyczące transportera, najczęściej jest to:
Określona wielkość transportera i waga – w bagażu podręcznym do 10kg, transporter musi zmieścić się pod siedzeniem w czasie lotu.
Transporter musi być wystarczająco duży dla kota – zwierzę powinno się w nim swobodnie położyć obrócić.
Nosidełka muszą być dobrze wentylowane, co oznacza, że nie można przewozić kotów w kartonie, czy w torbach transportowych lub walizkach dla zwierząt. A niektóre linie lotnicze mogą wymagać, aby były szczelne.
Transportery powinny mieć status IATA „zatwierdzone przez linie lotnicze”.
Szczelne zamknięcia, które uniemożliwiają kotom ucieczkę.

Torby podróżne dla kota

Jeśli nie zamierzamy podróżować kotem samolotem, czy samochodem torba podróżna do przewożenia małych zwierząt takich jak mikro psy, czy koty wystarczy. Torba ma tę zaletę, że jest lekka, łatwo się ją przenosi, zapewnia bezpieczeństwo podczas krótkiego transportu. Ułatwia weterynarzowi zaszczepienie kota. Torby podróżne dla kotów w sklepie apetete firmy Zolux oraz Trixie.

Torby i akcesoria do samochodu, na rower

Jeśli chcemy przewozić koty w inny sposób niż za pomocą transportera, a mamy grzecznego kota w naszym sklepie znajdziemy koszyczki na rower, które pozwolą zabrać mruczka z nami na przejażdżkę.