• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Kolby dla gryzoni

15 produkt(ów)

W naszym sklepie znajdziesz odpowiednie przysmaki dla gryzoni z podziałem na gatunek, a także kolby dla gryzoni, które można podawać zarówno królikowi jak i śwince morskiej. Zapoznaj się z naszą ofertą i dbaj o wszystkie potrzeby swojego mikro domownika. Najlepsze marki i producenci w jednym. Przyjaznym miejscu dla zwierząt.

Kolby dla gryzoni

Popularną formą przysmaków dla gryzoni stanowią kolby dla gryzoni. Taka kolba dla gryzoni to nic innego jak drewniany patyczek zanurzony w pysznej karmie dla gryzonia. By taki patyczek skleił karmę używa się odpowiedniej masy zlepiającej. Niekiedy jest to pyszny i zdrowy miód, co ma właściwości przeciwzapalne, Innym razem melasa . Po połączeniu składników kolba jest suszona w specjalnej maszynie. To sprawia, że staje się twarda i odpowiednio łączy wszystkie składniki.

Kolby dla gryzoni mają wiele zalet, poza tym że dbają o zęby pupila. W przeciwieństwie np. do siana dla gryzoni nie robią bałaganu w klatce. Ponieważ przymocowuje się je do wnętrza klatki i daje do obgryzania. Twarda konsystencja przysmaku pozwala na ścieranie zębów gryzonia.

Podawanie twardych pokarmów, siana, gałązek albo kolb dla gryzoni pomaga ścierać zęby. Dzięki temu zwierzak nie będzie miał problemów stomatologicznych. Przerośnięte zęby nie tylko bardzo bolą, ale przeszkadzają w codziennej higienie futerka a nawet uniemożliwiają jedzenie.

W naszym sklepie Apetete znajdziesz pyszne i zdrowe kolby dla chomika, świnek morskich i królików. Pakowane szczelnie, zachowują swoją przydatność na dłużej. Kolby o różnych smakach, leśnym, miodowym czy warzywne spełnią wymagania każdego małego gryzonia. Wybierz jego ulubioną i w ten sposób zadbaj o jego dobre samopoczucie.

Kolba dla chomika

Chomiki rodzą się z zębami, które stale rosną. Jeśli nie dostaną pokarmu na którym będą mogły ścierać te zęby, pojawi się duży problem. Zrośnięte zęby nie tylko będą przeszkadzały w codziennych czynnościach, ale spowodują też duży ból w obrębie całego pyszczka. Można w łatwy sposób zapobiegać takim stanom. Wystarczy w klatce chomika powiesić twardy przedmiot do gryzienia. Kolba dla chomika dostępna w naszym sklepie Apetete to bezpieczny i sprawdzony sposób na przerośnięte zęby chomika.

Kolba dla chomika to nie tylko zdrowa profilaktyka stomatologiczna. Ponieważ zawiera ona zestaw ziaren, zbóż, warzyw i owoców stanowi doskonałe uzupełnienie diety zwierzaka. Ponadto jest dla zwierzaka świetną rozrywką. Obgryzana kolba dla chomika sporadycznie nie tylko zadba o jego zęby, ale również o zdrową i piękną sierść.

Kolba dla królika

Kolba dla królika dostępna w naszej ofercie występuje w różnych wariantach smakowych. Starannie dobrane owoce, ziarna do kolb dla królika pozwalają uzupełniać dietę zwierzaka w niezbędne witaminy i mikroelementy.

Kolba dla królika nie tylko pomaga ścierać zęby królika. To również zdrowy przysmak, który korzystnie wpływa na pracę jelit. Taki przysmak zajmie Twojego zwierzaka na dłużej dzięki czemu zyskasz chwilę dla siebie. Podając swojemu króliczkowi odpowiednią kolbę dla królika dbasz nie tylko o jego zdrowie, ale i waszą relację. W końcu przez żołądek do serca królika.

Kolba dla świnki morskiej

Świnki morskie zwane również kawiami mają częsty problem z przerostem siekaczy. W ich diecie szczególnie trzeba zadbać o odpowiedniej twardości pokarm, po to by mogły je naturalnie ścierać. Kolba dla świnki morskiej umieszczona w klatce gryzonia może być jednym z lepszych wyborów dla Twojego gryzonia. Ponadto niektóre kolby dla świnek morskich są wzbogacone o witaminy, co pozwala na uzupełnienie diety Twojej świnki. Dzięki naszej bogatej ofercie podarujesz swojej śwince morskiej zdrową przekąskę. Chrupiące kolby dla świnek z owocami, miodem, orzeszkami czy warzywami to doskonałe uzupełnienie diety pupila. Podawanie smakołyków to również najlepszy sposób na zbudowanie trwałej więzi, a przy okazji sposób na rozładowanie napięcia. Żucie i gryzienia jest dla gryzoni niezwykle ważną czynnością. Bez możliwości gryzienia zęby przerastają a zwierzę staje się nie spokojne. Zapewnij swojej śwince odpowiednią dawkę ćwiczeń umysłowych i fizycznych każdego dnia. Kolba dla świnki morskiej dostępna w naszej ofercie to najlepsze, co możesz podarować swojemu zwierzakowi, aby zapobiegać nudzie.

Sklep internetowy z kolbami dla gryzoni

W ofercie sklepu zoologicznego Apetete znajdziesz odpowiedni wybór karm dla gryzoni, z podziałem na gatunek. Karmy suche podane w postaci mieszanki, albo granulat, a także różne przysmaki. Najpopularniejsze kolby dla gryzoni, zdrowe i najlepsze zioła dla gryzoni znajdziesz w tym dziale. Wybierz co najlepiej będzie odpowiadało Twojemu zwierzakowi. Poza kolbami W sklepie Apetete znajdziesz pyszne przekąski dla gryzoni, witaminy dla gryzoni. Pamiętaj, że zróżnicowana dieta pozwoli zadbać o Twojego zwierzaka.