• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Drapaki wieszane dla kota

7 produkt(ów)

Nowoczesny drapaki dla kotów to produkty, które powinny znaleźć się w każdym domu lub mieszkaniu, gdzie na co dzień przebywają mruczki. Wyroby te muszą być skonstruowane w taki sposób, aby gwarantowały pełne bezpieczeństwo z nich korzystania, nawet bardzo młodym osobnikom. Dostępny w naszej ofercie drapak dla kota to wyrób znanej i cenionej marki, co potwierdza jego wysoką jakość. Drapak dla kota jest wykonany bardzo estetycznie, co umożliwia jego dopasowanie do aranżacji wnętrza.

Drapaki dla kotów w różnych wersjach do wyboru

Łatwe do montażu drapaki dla kota, które można swobodnie zawiesić na ścianie, to produkty najlepszych firm, specjalizujących się w wytwarzaniu akcesoriów zoologicznych. To wyroby, które zdobyły wiele nagród na targach zoologicznych. Są one aprobowane przez zoopsychologów, jak również osoby, które zawodowo zajmują się felinologią. Drapaki dla kota z naszej oferty są produktami odpornymi na uszkodzenia mechaniczne. Można dopasować je do aranżacji danego pomieszczenia, z uwagi na to, że posiadają one różne kształty, rozmiary czy kolory. Wysokiej jakości materiał, z jakiego zostały one wykonane, gwarantuje ich trwałość.

Właścicieli domowych mruczków zainteresują drapaki dla kota, stworzone z naturalnych materiałów. Nie wydzielają one żadnych szkodliwych dla zdrowia zapachów. Zastosowanie takich wyrobów, jak drapaki dla kota nasączone kocimiętką, dodatkowo zachęci zwierzęta do korzystania z tych akcesoriów. Dzięki nim można skutecznie wyeliminować problem wielu właścicieli domowych pupili, niszczących elementy wyposażenia. W pełni demontowalne drapaki dla kota mogą być powieszone na ścianach, wykonanych z różnych materiałów. Produkty te można dopasować do rozmiarów ciała posiadanego mruczka.

Drapaki dla kotów – zalety tych wyrobów

Osoby opiekujące się domowymi kotami, często poszukują akcesoriów, które umożliwiają regularne ścieranie ostrych pazurów przez kota, w taki sposób, aby nie używał on do tego celu domowych przedmiotów. Od kiedy w sprzedaży pojawił się drapak dla kota, problem niszczenia mebli może być skutecznie wyeliminowany. Rekomendowany przez nasz sklep internetowy elegancki drapak dla kota to produkt, który może być wykonany z sizalu. Jest to materiał w 100% bezpieczny dla domowego mruczka, ponieważ nie zawiera on dodatku substancji ropopochodnych, metali ciężkich, jak również nie jest nasączony związkami chemicznymi, mogącymi wywoływać niestrawność czy też problemy gastrologiczne.

Drapak dla kota z naszego sklepu nie powoduje uszkodzenia ściany. Został on wykonany z bardzo solidnego materiału, dzięki czemu kot, używając go nawet kilka razy dziennie, nie spowoduje jego przedarcia bądź też przedziurawienia, co mogłoby skutkować tym, że natrafi on swoimi pazurami na ścianę. Drapak dla kota, który rekomendujemy każdemu właścicielowi domowego mruczka, można poddawać zabiegom czyszczącym z zastosowaniem odpowiednio dobranych do tego celu akcesoriów. Produkt ten można odświeżać przy pomocy miękkiej, wilgotnej ściereczki. Drapak dla kota nasączony kocimiętką, na długo zachowuje swój nęcący zapach, ponieważ został on wyprodukowany z materiałów posiadających specjalnie skonstruowaną strukturę włókien, kumulującą w sobie substancje zapachowe.

Przeczytaj na naszym blogu:

Drapaki wieszane - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować drapaki dla kota w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Oferta naszego sklepu internetowego, obejmująca takie produkty, jak drapaki dla kota, stanowi świetne rozwiązanie, zarówno dla właścicieli bardzo młodych osobników, jak i miłośników domowych mruczków, którzy posiadają na wychowaniu dorosłe zwierzęta, niezależnie od ich rasy.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu drapaka dla kota?

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej, dotyczącej takich wyrobów, jak drapaki dla kota, warto przenalizować materiały, z których zostały wykonane te produkty. Muszą być one bezpieczne dla domowych mruczków.

Czy drapaki dla kota są bezpieczne?

Drapaki dla kota nie zawierają żadnych szkodliwych materiałów, dlatego też są one w 100% bezpieczne dla domowego pupila.