• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Kongi dla psa

18 produkt(ów)

Bardzo popularne zabawki dla domowych pupili, jakimi są kongi dla psa zostały zaprojektowane przez behawiorystów i osoby zawodowo zajmujące się zoopsychologią. To produkty stworzone z myślą o potrzebach domowych ulubieńców. Kongi dla psa to zabawki o stożkowym kształcie, z otworem w środku, do którego wkłada się ulubione przysmaki zwierzęcia. To wyroby dostępne w naszej stałej ofercie.

Zalety zabawki kong

Właściciele czworonogów często zastanawiają się, jakie wybrać zabawki dla psów, aby pełniły one kilka funkcji. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się zróżnicowana oferta, obejmująca tego typu produkty. Polecane przez nas zabawki dla psów to wyroby wykonane bardzo starannie, co potwierdza ich wysoką jakość. Do tej kategorii zaliczane są kongi. Te owoczesne zabawki dla psów zostały zaprojektowane z myślą o czworonogach, których naturalnym odruchem jest gryzienie i tropienie. Kong dla psa jest przystosowany, zarówno do potrzeb czworonogów zaliczanych do ras miniaturowych, średnich, jak i dużych. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się bezpieczne zabawki Kong. Produkty te zostały poddane wielu testom wytrzymałościowym, przeprowadzonym w niezależnych ośrodkach badawczych. Stanowi to gwarancję tego, że w trakcie gryzienia ich przez zwierzę, wyroby te nie wejdą w reakcje chemiczne ze śliną pupila. To produkty, które nie zmieniają swojego kształtu pod wpływem ucisku. Dlatego też kongi dla psa z naszego asortymentu, mogą być świetną zabawką, również dla psa zaliczanego do ras dużych oraz olbrzymich. Popularny kong dla psa powinien być dobrany do wieku i wagi danego zwierzaka. Warto zainteresować się naszą ofertą, w której dostępne są te produkty w wersji od XS do XXL.

<strong może być urozmaiceniem codziennej aktywności zwierzęcia, zachęcając jednocześnie psa do wyjmowania z niej jego ulubionych smakołyków. Dzięki temu pupil skupia się na określonym zadaniu. Kształtuje to nawyk koncentracji, jak również uczy cierpliwości w zdobywaniu przekąsek. Produkt ten z uwagi na swój stożkowaty kształt, może być wypełniony, zarówno karmą suchą, pokrojonymi kawałkami mięsa, jak i pasztecikami, które zwierzę może wylizać ze środka. Zabawka kong stanowi świetne rozwiązanie dla psich łakomczuchów, które bardzo szybko zjadają swoje ulubione przysmaki, domagając się coraz większych porcji, co w konsekwencji może doprowadzić do przyrostu masy ciała.

Kongi dla psa w bardzo młodym wieku i seniora

Osoby, które decydują się na przygarnięcie szczeniaka lub też posiadają w swoim domu psiego seniora, często zastanawiają się, czy zabawka kong jest odpowiednia dla zwierząt w wyżej wymienionym wieku. Warto pamiętać, że oferowane przez nas produkty, są wykonane z materiałów, nie podrażniających wrażliwych dziąseł pupila. Dlatego też zabawki dla psów typu kong można wykorzystać w opiece nad szczeniakiem, juniorem, a także psim seniorem, posiadającym nierzadko ubytki w uzębieniu lub też bardzo wrażliwe, opuchnięte dziąsła. Dobrej jakości zabawka kong classic, która jest dostępna w naszej stałej ofercie, może być myta pod bieżącą wodą. Produkt ten jest wykonany ze specjalnego materiału, odpornego na działanie wysokiej temperatury powietrza. Z uwagi na to można poddawać proponowany przez nas kong classic zabiegom czyszczącym z zastosowaniem wysokiej temperatury, aby pozbyć się bakterii czy innych mikroorganizmów, bytujących na powierzchni tego produktu. Zastosowanie gorącej wody nie wpływa na zmianę pierwotnych właściwości wyrobu, jakim jest kong classic. Nie ulega on deformacji, nie odbarwia się i nie pęka. To wyrób trwały ii estetyczny.

Proponowane przez nasz sklep internetowy zabawki kong classic, mogą być wykorzystywane również jako urozmaicenie czasu, kiedy zwierzę pozostaje bez opieki właściciela. Pozostawiony samotnie pies, nierzadko samodzielnie poszukuje zabawek, wykorzystując do tego celu nieodpowiednie przedmioty. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest wykorzystanie proponowanej przez nas zabawki kong dla psa. Jest to produkt, który można wypełnić smakołykami i pozostawić w widocznym dla pupila miejscu, w trakcie oczekiwania na powrót właściciela. Kong dla psa będzie świetnym zajęciem, aktywizującym uwagę domowego pupila i dającym mu wiele satysfakcji. Można być spokojnym o to, że czworonóg na pewno skupi się na wyjadaniu z tej zabawki smakołyków, a nie na demolowaniu mieszkania.

Najczęściej polecane na naszym blogu

Kongi - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować kongi dla psa w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Kongi dla psa z naszego sklepu internetowego są bezpieczne dla czworonogów. Można je myć pod bieżącą, gorącą wodą, aby pozbyć się resztek pokarmu, brzydkiego zapachu czy zanieczyszczeń.

Kongi dla psa - Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Decydując się na kongi dla psa należy pamiętać, że produkty te są dostępne w różnych rozmiarach. Pozwala to dobrać produkt do wagi i rasy czworonoga, jak również wielkości jego pyska.

Czy kongi dla psa są bezpieczne?

Zabawki, którymi są kongi dla psa, to wyroby w 100% bezpieczne dla szczeniaka, juniora czy seniora. Wyroby te mogą być używane również przez psy z nadwrażliwymi dziąsłami.

Czy Kong jest dobry dla psa?

Kong to doskonały sposób na zaspokojenie potrzeb żucia u psa i zapewnienie mu rozrywki na dłużej. Jest to zabawka interaktywna, która może pomóc w walce z nudą oraz redukcji lęku separacyjnego. Kongi są również łatwe w utrzymaniu czystości, co jest bardzo ważne dla zdrowia psa.

Czym wypełnić Kong dla psa?

Kongi można wypełnić różnymi przysmakami, takimi jak pasta z mięsa, sery, kawałki owoców lub warzyw. Można również wypełnić je suchą karmą lub specjalnymi przekąskami dla psów. Warto pamiętać, że niektóre produkty mogą powodować alergie lub inne problemy zdrowotne u psa, więc zawsze warto skonsultować się z weterynarzem przed podaniem czegokolwiek nowego.

Jak dobrać rozmiar Konga dla psa?

Dobór odpowiedniego rozmiaru Konga dla psa jest kluczowy, aby zapewnić mu bezpieczną i wygodną zabawę. Istnieją różne rozmiary Kongów dostępne na rynku, w zależności od wielkości psa. Aby dobrać odpowiedni rozmiar, należy zwrócić uwagę na wagę i rozmiar psa. Psa należy również obserwować podczas zabawy z Kongiem, aby upewnić się, że zabawka jest odpowiednio dopasowana do jego wielkości.

Jak nauczyć psa zabawy Kongiem?

Aby nauczyć psa zabawy Kongiem, należy najpierw wprowadzić go do zabawki i zachęcić do zainteresowania nią. Należy umieścić w Kongu przysmak, który przyciągnie uwagę psa, a następnie pozwolić mu na samodzielne odkrycie, jak dostać się do środka. Można również próbować ukryć Konga w różnych miejscach w domu i zachęcać psa do szukania go. Ważne jest, aby nagradzać psa za każdą próbę zabawy z Kongiem, aby utrwalić pozytywne skojarzenia z zabawką.