• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Poidełka dla gryzoni

2 produkt(ów)

W internetowym sklepie zoologicznym Apetete znajdziesz odpowiednie poidło dla gryzoni różnych gatunków. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla myszy jak i chomika, szynszyla, królika i wielu innych. Sprawdź jakie poidło będzie najlepsze dla Twojego zwierzaka i zapewnij mu stały dostęp do świeżej wody. W naszym sklepie znajdziesz również klatki dla gryzoni, miski dla gryzoni oraz wiele innych akcesoriów przydatnych przy opiece nad zwierzakiem.

Dlaczego warto kupić poidło dla gryzoni?

Woda to życie, bez niej Twój zwierzak nie przeżyje dlatego tak ważne jest aby sprawdzać czy zwierzak ma co pić. Jest to szczególnie istotne w lecie, albo w pomieszczeniach dodatkowo ocieplanych, gdzie są kaloryfery. Tak małe zwierzątko jakim jest np.; chomik czy świnka morska dużo szybciej traci płyny. Z tego względu jednym z ważniejszych zadań młodego opiekuna zwierzaka jest kontrolowanie ilości wypijanej wody. Okazuje się, że zmiana na tym poziomie może być pierwszym sygnałem dla opiekuna, ze zwierzak potrzebuje pomocy. Niekiedy zwierzę może pić więcej ze stresu, innym razem przy zatruciu, albo chorobie. Również kiedy wody nie ubywa to znak, że zwierzak może być chory. Kontrolowanie stanu wypijanej wody jest zdecydowanie łatwiejsze z poidełkiem dla gryzoni. Niektóre modele mają miarkę, co jeszcze lepiej ułatwia zadanie.

Jakie poidełko dla chomika?

Chomiki to bardzo aktywne zwierzątka, niemal cały dzień spędzają na bieganiu i szukaniu rozrywki. Uwielbiają robić fikołki i wygłupiać się. Przy takiej aktywności zwierzak bardzo często wpada na przedmioty znajdujące się w klatce. Jeśli postawimy w niej wodę bez zabezpieczenia, zapewne ją wyleje. W efekcie ani zwierzak się nie napije ani nie zje. Zamoczona karma, czy siano jest niezdrowe dla pupila. By tego uniknąć producenci proponują zawieszenie specjalnego poidła dla chomika. Montuje się je w klatce chomika, a zwierzak intuicyjnie wie co ma z nim zrobić. Nie trzeba go uczyć pobierania wody. Takie poidełko dla chomika łatwo wyczyścić i wymienić. To bardzo ułatwia opiekę nad chomikiem. Najlepsze poidełka dla chomika to te z kulką, która pozwala na zachowanie czystości w rurce. Nie wiesz jakie poidełko dla chomika będzie najlepsze? Zdaj się na nas wszystko za ciebie sprawdziliśmy. Wystarczy wejść w opis produktu, albo w odpowiedni dział w naszym sklepie. Jednak zdradzimy, że chomiki potrzebują poidełka dla chomików o pojemności ok. 100ml. Taki pojemnik na wodę będzie wystarczający. W naszym sklepie Apetete znajdziesz różne poidełka dla chomika, sprawdź koniecznie naszą ofertę

Poidełko dla świnki morskiej

Wiecznie aktywna świnka morska, podobnie jak królik wylewa wodę z miseczki. Jeśli masz dość sprzątania mokrej ściółki zakup dobre poidełko dla świnki morskiej. W naszym sklepie znajdziesz poidełka szklane i plastikowe z kulką, która ułatwia pobieranie wody. Dodamy, że takie poidełko dla świnki morskiej jest przydatne nie tylko do wody, można w nich podawać witaminy, W przypadku opieki nad świnką morską ważna jest suplementacja witaminą C. Zwierzaki jej nie syntezują, za to bardzo potrzebują. Świnki morskie mają słabą odporność. Dzięki poidełka podasz swojej śwince witaminy i ją nawodnisz. Dla świnki morskiej przeznaczone są poidełka o pojemności 250 ml.

Poidełko dla królika, fretki, szynszyla

Króliki podobnie jak świnki morskie, uwielbiają biegać po klatce. Dla ich komfortu proponujemy zakup poidełka dla królika o pojemności 250 ml, może być takie poidło wykonane zarówno ze szkła jak i plastiku, jakie wybierzesz zależy od Twoich preferencji.

Poidełka szklane dla gryzoni i małych zwierząt

W ofercie naszego sklepu dla gryzoni i małych ssaków znajdziesz również poidełka dla królików i innych gryzoni wykonane ze szkła.. Jest to oferta skierowana do większych zwierząt, takich jak króliki szynszyle i fretki. Zwierzaki te mają brzydką tendencję do gryzienia poidełka. Szkło jest bezpiecznym materiałem i odpornym na ząbki naszego malucha. Dodatkowo dużo łatwiej jest szklane poidło dla gryzoni wyczyścić z brudu i glonów. A pamiętajmy, ze czyszczenie powinno być wykonywane raz dziennie. Szklany materiał jest idealny na poidełko dla szynszyla, czy królika, oraz fretki, Tylko podczas czyszczenia klatki dla gryzoni, czy podawania karmy sprawdzajmy jego stan. Uszczerbione poidełko dla gryzoni trzeba natychmiast wymienić, aby zwierzak nie skaleczył się podczas picia.

Apetete

Karma dla gryzoni w sklepie Apetete pochodzi od najlepszych producentów. Dzięki temu masz pewność że zwierzak otrzymuje wszystko co najlepsze. Ponadto nasz sklep cieszy się bogatym asortymentem zarówno dla zwierząt domowych mniejszych jak i większych jak psy, koty, króliki. Jeśli chcesz pochwalić się swoim pupilem na naszym Instagramie, po zakupie karmy zrób zdjęcie i prześlij nam. Ewentualnie możesz je oznaczyć #pupilapetete.