• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Wietrzenie magazynu

1-30 of 203

Wietrzenie magazynu w sklepie zoologicznym Apetete

Zaczynamy Nowy rok w sklepie zoologicznym Apetete od wietrzenia magazynu. Sprzedajemy w niskich cenach wasze ulubione produkty dla psa i kota: karmy suche dla psa, karmy mokre, akcesoria, smycze, szelki, szampony dla psów. Wyprzedaże styczniowe czy wietrzenia magazynu to okazja, aby uzupełnić zapasy psiej, kociej karmy, albo żwirku dla kota. Koniecznie skorzystaj z naszych promocji dla psa i kota. Uciesz ich dodatkowym prezentem z naszej puli gwarantowanych nagród.

Wielka wyprzedaż w Apetete

Wietrzenie magazynu w sklepie Apetete! Robimy miejsce na nowe, jeszcze lepsze i smaczniejsze produkty dla psa i kota. Tymczasem, zachęcamy do kupowania z naszej wyjątkowo gorącej oferty! Znajdziesz tutaj ulubione karmy dla psa i kota, od znanych i cenionych producentów. Akcesoria do zabawy i na spacery z psem. O tym, że warto kupować na wyprzedażach / podczas wietrzenia magazynu nie trzeba przekonywać nikogo, kiedy można dużo zaoszczędzić! Promocje do – 20%, a nawet 30%?

Dodatkowo przeceny są okazją do wypróbowania produktów, które poprzednio przekraczały budżet przeznaczony dla pupila. Teraz jest najlepszy czas na to, by zmienić dietę psa, czy kota. Jeśli Twój kot do tej pory dostawał suchą karmę dla kota – może czas by przeszedł na zdrowszą karmę mokrą? Jeśli nie wiesz, co kupić w naszym sklepie i gubisz się w promocjach. Nie wstydź się! Tylko napisz albo zadzwoń do nas! Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu dla pupila! Wiemy jak ważne jest jego samopoczucie, bo też jesteśmy opiekunami.

Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z opieką nad pupilem: Jaka najlepsza karma dla kota, jaka sucha karma dla psa, zabawki dla szczeniaka? Jeśli nie znasz odpowiedzi na te i podobne pytania, chętnie Ci pomożemy!

Co to jest wietrzenie magazynu?

To przecena pełnowartościowego towaru. Nie jest nie on uszkodzony, czy niepełnowartościowy dlatego i my wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych Futrzanych klientów: mamy specjalne promocje. Znajdziesz u nas produkty dla psa i dla kota. Przecenione karmy suche, mokre karmy dla kota, żwirki, zabawki, akcesoria-wszystko, co może przydać się w opiece nad pupilem tylko u nas, w doskonałych cenach.

Apetete rozdaje prezenty dla psa i kota

W sklepie on-line Apetete każdy zwierzak otrzymuje od nas prezent. W strefie prezentów przygotowaliśmy dla psa: przysmaki i zabawki, zaś dla kota-znanego z zawadiackiego charakteru więcej jest pluszowych i grających zabawek. Masz szansę i niepowtarzalną okazję dostać te zabawki dla pupila zupełnie za darmo. Wystarczy, że zrobisz zakupy w sklepie online Apetete i dodasz zabawkę, albo inny prezent ze Strefy prezentów dla pupila.

Najlepsze w tym programie jest fakt, że z czasem dostajesz dostęp do coraz lepszych i wartościowszych prezentów dla swojego kota czy psa! Przyznasz, że to świetna okazja?

Dlaczego wietrzymy magazyn w Apetete?

Jak dotąd zima nie pokazała jeszcze swoich możliwości. Mimo tego odczuwamy skutki braku słońca i co tu dużo mówić: jest zimno, chłodno i szaro. Po prostu zaczynamy tęsknić za wiosną, albo chociaż za białym śniegiem. Dlatego postanowiliśmy sprawić, aby te dni stały się dla Was bardziej słoneczne i ciepłe. Nasze promocje dla psa i kota sprawią, że styczeń zacznie się jawić w innych kolorach. Nazwaliśmy wyprzedaż wietrzenie magazynu. To cykliczna promocja – dlatego zaglądaj tu częściej i kupuj taniej! Ucieszysz prezentem przede wszystkim swojego pupila.