• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Przysmaki i witaminy dla gryzoni

1-30 of 56

Opieka nad Twoim małym przyjacielem może być fantastyczną przygodą pod warunkiem, że się do niej odpowiednio przygotujesz. Twój mały gryzoń potrzebuje odpowiedniej jakości karmy dostosowanej do jego potrzeb, zestawu witamin a także przysmaków. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze przysmaki dla gryzonii, odpowiednie smakołyki dla chomika jak i przysmaki dla królika. Wszystko w jednym miejscu w doskonałych cenach i dostępne od ręki.

Gryzonie mimo małych rozmiarów, wcale nie mają mikro potrzeb. Może tylko pod względem ilości. W porównaniu do psa czy kota porcja jaką otrzymuje królik jest minimalna. Mimo wszystko potrzeby gryzoni są zróżnicowane. Karmę należy dobierać odpowiednio co do gatunku zwierzaka. Niektóre produkty dobre np.: dla chomika, mogą zaszkodzić królikowi i odwrotnie. Każde zwierzątko ma swój zestaw indywidualnych potrzeb i należy to brać pod uwagę kupują jedzenie.

Przysmaki i witaminy dla gryzoni

Podawanie przysmaków dla gryzoni czy witamin ma wiele pozytywnych wartości. Zarówno edukacyjnych bo za pomocą przysmaków można zwierzaka do siebie przyzwyczaić. Jak również zdrowotnych. Wiele przysmaków dla gryzoni posiada odpowiednie jakości składniki, które stanowią uzupełnienie diety zwierzaka w niezbędne składniki mineralne. Najczęściej używanym składnikiem w przysmakach dla gryzoni jest ziarno zbóż, oraz owoce i warzywa.

Wybierając zdrowy przysmak dla gryzoni należy wziąć pod uwagę nie tylko jego gatunek. Inne przysmaki powinny dostawać świnki a inne myszy. Zwierzęta te mają różne zapotrzebowania a także inną przyswajalność cukrów. Np.: koszatniczki bardzo często chorują na cukrzycę i w ich diecie należy wystrzegać się produktów podnoszących cukier. Dlatego tak ważne, jest aby przed wyborem przysmaku dla zwierzaka zapoznać się jego wymaganiami.

Ewentualnie producenci karm dla zwierząt uprościli nam opiekę nad zwierzakami. Obecnie można kupić odpowiednie smakołyki dla świnki morskiej czy przysmaki królika i to bez znajomości tematu odżywiania gryzoni. Wystarczy wczytać się w etykietę. W naszym sklepie Apetete znajdziesz przysmaki dla gryzoni z podziałem na gatunek.

Najczęściej proponowanym rodzajem przysmaków dla gryzoni są kolby kukurydziane, warzywne, owocowe i ziarniste. Patyczki drewniane zanurzone w pysznej karmie dla gryzoni to coś, co posmakuje każdemu małemu łakomczuszkowi. Poza tym podawanie kolb pomaga w ścieraniu zębów, a także jest doskonałą rozrywką dla małego nicponia.

Podobnie jak u innych gatunków zbyt duża ilość przysmaczków może przyczyniać się do otyłości, czy nadwagi. Wówczas skracamy życie naszego podopiecznego co najmniej o połowę. Biorąc pod uwagę fakt, że zwierzęta te nie żyją długo. Lepiej stosować się do zasady, mniej znaczy lepiej!

Jeśli chcesz wesprzeć zdrowie swojego mikro przyjaciela podawaj mu odpowiednie witaminy dla gryzoni. Pozwolą one zadbać o zdrowe brzuszki a także piękne futerko.

W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz szeroki wybór przysmaków dla gryzoni. Mogą to być różnego rodzaju ciasteczka a także dropsy, czy wyżej wspominane kolby dla gryzoni.

Przysmaki dla chomika

Chomiki to chyba najchętniej skarmiane zwierzątka. Wszystko zawdzięczają swojej umiejętności magazynowania jedzenia w specjalnych workach umieszczonych po obu stronach polików. Mimo wszystko nie można przesadzać z przysmakami dla chomika i stosować je tylko sporadycznie. Nie częściej niż 2 razy w tygodniu. Chomiki mają tendencję do przejadania się, a otyłość u tak małego zwierzęcia jest bardzo niebezpieczna. Jeśli chcemy podarować naszemu chomiczkowi coś dobrego to skorzystajmy z dostępnych na rynku przysmaków dla chomika. Dobrze dobrane smakołyki dla chomika pomogą nam w oswojeniu mikro przyjaciela. Ponadto zadbają o jego prawidłową dietę. Poza polecanymi kolbami do wyboru są różnego rodzaju ciasteczka dla chomików. Taki smakołyk dla chomika podany sporadycznie, nie zaszkodzi a na pewno sprawi, że nasz mały przyjaciel chętniej do nas wyjdzie, a może nawet da się pogłaskać.

Na co należy uważać w diecie chomików? Oczywiście nie można podawać zwierzakom naszych słodyczy. Jeśli chcemy poczęstować naszego przyjaciela wybierajmy odpowiednie przysmaki dla chomika dostępne w sklepach zoologicznych. Oferta jest bogata od kolorowych, wypiekanych w piecu ciasteczek zbożowych, po krakersy, dropsy a nawet specjalne słodycze.

Sklep internetowy z witaminami i przysmakami dla gryzoni

W sklepie zoologicznym Apetete znajdziesz najlepszej jakości produktu dla małych i dużych zwierząt. Nakarmimy Twojego psa, kota a nawet myszkę. Bogata oferta witamin i suplementów pomoże zadbać o zdrowie Twojego gryzonia. Ponadto znajdziesz u nas zioła dla gryzoni