• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Żwirki dla kota

1-30 of 66

Dostępne w różnych wersjach zapachowych żwirki dla kota mogą stanowić wypełnienie kuwety. Produkty te są dostępne w różnych wersjach cenowych i w ekonomicznych opakowaniach. Oferowane przez nas żwirki dla kota to wyroby najlepszych firm, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości.

Żwirki dla kota bezpieczne dla domowników, fauny i flory

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są różne rodzaje żwirków, przeznaczonych dla domowych mruczków. To produkty najwyższej jakości, które są bezpieczne dla każdego pupila. Oferowane przez nas różne rodzaje żwirków do wyboru, umożliwiają nabycie produktu, który idealnie spełni preferencje i oczekiwania właściciela hodowanego w domu kota. Przed podjęciem decyzji zakupowej, dotyczącej wyżej wymienionych produktów, warto ustalić, jaki rodzaj żwirku będzie nadawał się dla pupila. Podstawowe rodzaje żwirków, jakie znajdują się w sprzedaży, umożliwiają wybór produktu zbrylającego i skutecznie pochłaniającego zapachy. Może to być drewniany eko żwirek dla kota, który wykorzystuje zawarte w jego składzie komponenty, w tym uszlachetnione, aktywne włókna drewniane. Polecane przez nas żwirki dla kotów, po skorzystaniu przez nie z kuwety, zamieniają się w bryłki. To produkty, które są obojętne dla środowiska naturalnego. Mogą być wrzucane do śmieci biologicznych, odpadów biodegradowalnych bądź też spłukiwane w toalecie. Produkty te w kontakcie ze skórą czy też błonami śluzowymi nie powodują uczucia pieczenia czy też innych podrażnień.

Proponowane przez nas żwirki dla kotów, są bezpieczne także dla małych dzieci, przebywających pod jednym dachem z domowymi mruczkami. Rekomendowane przez nas żwirki dla kotów wyróżniają się odpowiednią wielkością. Dzięki temu skutecznie wchłaniają one nadmiar wilgoci, nie dopuszczając do wydostawania się jej poza obszar kuwety. To produkty gwarantujące zachowanie higieny w pomieszczeniu, gdzie znajduje się miejsce przeznaczone do codziennego załatwiania potrzeb fizjologicznych domowego mruczka. Proponowane przez nas różne rodzaje żwirków, przeznaczone dla wszystkich ras kotów, są odpowiednie także dla zwierząt poddawanych zabiegom operacyjnym czy ambulatoryjnym. To produkty, które nie wchodzą w reakcję z ranami pozabiegowymi, jak również z nadwrażliwą skórą. Atestowane i certyfikowane żwirki dla kotów z naszego asortymentu nie powodują ataków kaszlu czy też innych problemów z układem oddechowym u zwierząt cierpiących na astmę, a także koci katar. Żwirki dla kotów mają za zadanie skutecznie wchłaniać brzydkie zapachy, wiązać wilgoć, jak również zapobiegać wydostawaniu się nieczystości, poza obszar kuwety.

Żwirki dla kota w wersji bezzapachowej i zapachowej. Produkty zachęcające zwierzaki do korzystania z kuwety

Atrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje szeroki wybór żwirków dla kota, dostępnych w różnych wersjach cenowych. Proponujemy produkty najlepszych firm, które specjalizują się w wytwarzaniu nowoczesnych akcesoriów, przeznaczonych do opieki nad domowymi zwierzętami. Szeroki wybór żwirków dla kota, dostępny w naszym asortymencie, pozwala na wybór tego, który najbardziej odpowiada domowemu pupilowi. Optymalnie dobrany rodzaj żwirku ma kluczowe znaczenie, ponieważ zachęca on zwierzę do załatwiania się w kuwecie. Zapobiega to często pojawiającym się problemom, szczególnie u młodych osobników, które załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne poza kuwetą, z uwagi na zniechęcający zapach żwirku bądź też jego nieodpowiednią strukturę. Szeroki wybór żwirków dla kota z naszego asortymentu, pozwala także na dobór produktu w 100% naturalnego, który będzie bezpieczny dla każdego domowego pupila, bez względu na jego aktualny stan zdrowia. Polecany przez nas żwirek dla kota renomowanej marki, umożliwia w sposób naturalny, wygodny i higieniczny, pozbycie się kocich odchodów i moczu, bez ryzyka skażenia środowiska naturalnego czy też stworzenia zagrożenia dla organizmów żywych.

Rekomendowany przez nas wysokiej jakości żwirek dla kota jest dostępny w naszym internetowym sklepie zoologicznym w wersji bezzapachowej. Polecamy także produkty nasączone bezpiecznymi dla zwierząt aromatami w postaci przyjemnej lawendy bądź też innych ekstraktów roślinnych lub też ziołowych. Pragniemy wspomnieć, że olejki aromatyczne, użyte do produkcji żwirków dla kotów w każdym wieku, nie powodują nasilenia żadnych objawów alergii. Ma to szczególne znaczenie u osobników cierpiących na ataki kaszlu, spowodowane zbyt intensywnymi zapachami, unoszącymi się w powietrzu. Każdy żwirek dla kota, który jest dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego, przeszedł szczegółowe badania laboratoryjne, przeprowadzone w niezależnych ośrodkach. Stanowi to potwierdzenie jego całkowitego bezpieczeństwa dla wszystkich domowników, korzystających z pomieszczenia, w którym znajduje się kuweta. Oferujemy wyroby, które natychmiast zasysają i zamykają w swoim wnętrzu wilgoć i bardzo nieprzyjemne zapachy. Jest to szczególnie istotne w przypadku kocurów niewykastrowanych, których mocz posiada bardzo nieprzyjemny zapach. Skuteczne wchłanianie i wiązanie wilgoci, którym wyróżnia się żwirek dla kota z naszej oferty, to nie jedyne zalety tego produktu. Oferujemy wydajny w użyciu i ekonomiczny w dozowaniu wyrób, przeznaczony również dla zawodowych hodowców, posiadających pod swoim dachem kilka, a nawet kilkanaście osobników w różnym wieku.