• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Torby transportowe dla kota

5 produkt(ów)

Torby transportowe dla kota

W tym dziale znajdziesz torby transportowe dla kotów, które pozwolą na bezpieczne przemieszczanie z mruczkiem po kraju i mieście. Torby transportowe dla kotów to bezpieczne i co najważniejsze bardzo wygodne rozwiązanie do przewożenia naszego kota.

Dlaczego warto mieć torbę transportową dla kota

Nigdy nie wiadomo co może nas zmusić do podróży z kotem, czy wycieczka, nagła przeprowadzka albo nagła choroba kota. Wówczas aby zapewnić zwierzakowi bezpieczny transport do lecznicy czy do miejsca przeznaczania należy kota zapakować w torbę transportową albo plastikowy transporter dla kotów. W sklepie apetete znajdziesz zarówno transportery twarde dla kotów jak i miękkie, czyli torby transportowe.

Czym różni się torba transportowa od transportera

Torba transporterowa ma wiele zalet, ale także wad. Po pierwsze jest zdecydowanie tańsza od transportera dla kota, ale co za tym idzie mniej trwała. Nie można w torbie transportowej przewozić kota w samolocie. Również nie zapewnia kotu stabilizacji pod nogami. Jednak mimo wszystko to bardzo częsty wybór właścicieli kotów. Torba taka jest o niebo wygodniejsza dla opiekuna. Jeśli kota przenosimy do weterynarza, to dzięki torbie nie nosimy dodatkowych kilogramów. W przypadku transportera do kilogramów kota należy doliczyć drugie tyle na transporter. Torbę można łatwo uprać – wystarczy wrzucić do pralki, posiada wygodne ramię do noszenia jak torebka na zakupy. Dodatkowo jest dostępna w różnych modelach i wzorach, które można dobierać jak damską torebkę do naszej kreacji.

Zabierz kota na wakacje

Jeśli wybierasz się na wakacje lub podróż służbową, możesz ulec pokusie zabrania kota ze sobą. Przed podrożą musisz zweryfikować jak zwierzę znosi podróż, jeśli w miarę spokojnie zwykła torba transportowa wystarczy, nawet możesz zapiąć kota w szelki. Natomiast jeśli nie ma takiej potrzeby nie zabieraj kota na wakacje. Kot w przeciwieństwie do psa, może zostać kilka dni sam w domu. Dla niego większym stresem jest zmiana terytorium niż utrata z oczu na kilka dni opiekuna. Bolesna prawda, ale koty są zwierzętami terytorialnymi, nie stadnymi.
Czasem lepiej zostawić kota w domu, gdzie będzie czuł się najbardziej wygodne. Jeśli nie możesz zostawić kota w domu z jakiegokolwiek powodu, możesz rozważyć skorzystanie z hotelu dla kotów. Czasami nawet kliniki weterynaryjne oferują tego rodzaju usługi. Nie zawsze zabranie kota na wakacje jest dobrym pomysłem, wszystko zależy od charakteru i temperamentu pupila.

W sklepie apetete proponujemy bogatą ofertę transporterów i kocyków dla kota, a także toreb transportowych dla kota, które w łatwy sposób zapewnią bezpieczeństwo pupilowi kiedy będziemy musieli go szybko zawieźć np. do lekarza.