• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Gryzonie i małe ssaki

1-30 of 201

Sklep zoologiczny dla gryzoni Apetete, to tu znajdziesz wszystko co niezbędne do opieki nad Twoim małym pupilem. Jeśli posiadasz oprócz psa lub kota małego gryzonia takiego jak: chomik, szynszyla, królik, fretka, myszoskoczek, myszka, szczur, kawia domowa( świnka morska), koszatniczka, jeża, albo wiewiórka to tutaj zaopatrzysz zwierzaka kompleksowo.

Sklep dla gryzoni Apetete

Opieka nad gryzoniem będzie łatwa i przyjemna pod warunkiem dobrego przygotowania. Zakup podstawowych rzeczy dla gryzoni na pewno w tym pomoże. Nasz sklep zoologiczny gryzonie znajdą pyszne przysmaki, zdrowe witaminy, a także odpowiedniej wielkości poidełka i miseczki oraz inne akcesoria dla królików, szynszyli, fretek a nawet jeży czy wiewiórek. Sklep zoologiczny dla gryzoni Apetete pomoże Ci zadbać o potrzeby Twojego małego pupila.

Sklep dla gryzoni wszystko w jednym miejscu

Oferujemy najlepszej jakości rzeczy dla gryzoni i małych ssaków. Znajdziesz u nas najlepszej jakości karmy dla małych zwierząt, klatki, kołowrotki, witaminy dla gryzoni, posłania, miski, produkty do pielęgnacji, a także zabawki. Wszystko co niezbędne do tego by jeszcze lepiej zatroszczyć się o Twojego mikro przyjaciela w jednym, przyjaznym miejscu.

Więcej niż karma dla gryzoni

Małe zwierzęta takie jak myszki, szczury domowe, króliczki, szynszyle czy wiewiórki są niezwykle urocze. Sama obserwacja społecznego życia małych stworzeń jest zajmująca. Nie da się ukryć , że jest równie przyjemna. Nic dziwnego, że coraz częściej w domach obok psów i kotów pojawiają się gryzonie i inne małe ssaki. Jednak, w przeciwieństwie do psów czy kotów mają inne potrzeby i wymagają całkiem innych produktów. Zwierzaki te żyją w klatkach i potrzebują wyściółki do spania. Wymagają różnej pielęgnacji oraz zupełnie innych witamin, zabawek czy rzeczy dla gryzoni. Sklep dla gryzoni Apetete proponuje najlepszej jakości akcesoria, które pozwolą jeszcze lepiej zatroszczyć się o Twojego małego przyjaciela.

Co potrzeba małym gryzoniom oprócz karmy?

Małe gryzonie wielkie potrzeby, opieka nad małym zwierzakiem to nie tylko żywność. Trzeba pomyśleć gdzie mały domownik będzie mieszkał. W odróżnieniu od psa i kota, nie możemy pozwolić by spał w otwartej przestrzeni. Wędrujący swobodnie po domu zwierzak może narobić szkód w domu. Co więcej mikro towarzysz może sobie zrobić krzywdę. Pogryzie kable, czy ucieknie przez okno w końcu to gryzoń. Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort małego pupila, sklep zoologiczny dla gryzoni zapewnia dobrej jakości klatki dla gryzoni, domki dla małych ssaków.

Sklep zoologiczny dla gryzoni pełen zabawek

Małe jest piękne, ale też wymagające. Decydując się na zakup małego ssaka trzeba pamiętać o bardzo ważnej potrzebie zabawy! Odpowiednie zabawki dla małych zwierząt pozwolą mu lepiej zaaklimatyzować się w nowym otoczeniu. Sklep dla gryzoni Apetete pomoże Ci zadbać o każdą, nawet najmniejszą potrzebę. Niezależnie czy posiadasz psa, kota a może wiewiórkę, królika czy innego gryzonia. To znacznie ułatwi Twoje zakupy.

Produkty do pielęgnacji dla gryzoni

Sklep zoologiczny dla gryzoni Apetete oferuje szczoteczki, obcinaczki do pazurków a także odpowiednie produkty do zwalczania pasożytów. Dzięki takim akcesoriom Twój mały przyjaciel dłużej będzie cieszył się zdrowiem. My wiemy, czego one potrzebują poza karmą. Dobra ściółka zapewni zwierzakowi komfort spania, zabawy i toalety.

Dlaczego warto kupować w sklepie zoologicznym Apetete?

W sklepie Apetete znajdziesz wszystko, co potrzebne do opieki nad małym ssakiem: Dzięki szerokiej ofercie dla gryzoni i małych ssaków nie musisz szukać dalej. Wszystko w jednym miejscu, dodatkowo najlepsze ceny. Znani producenci karm, pokarmów, sianek i akcesoriów dla małych zwierząt. Dodatkowo nie zapomnijmy wspomnieć o naszej strefie prezentów. U nas każdy klient jest cenny z tego względu, nikt nie wychodzi nie uśmiechnięty. Do każdego zamówienia dodajemy miły prezent dla Twojego milusińskiego. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i ciesz się z radości posiadania mikro towarzysza.

Przeczytaj na naszym blogu: