• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Podajniki, dozowniki karmy dla psa

4 produkt(ów)

Sposoby na karmienie psa

Podajniki i dozowniki do karmy dla psa są dogodnym rozwiązaniem dla właścicieli psów i kotów, którzy z różnych powodów nie mogą zapewnić zwierzęciu stałych pór posiłków np.: pracują długo, mają zmienne godziny pracy, podróżują służbowo, czy chodzą na dodatkowe zajęcia. Posiadanie zwierzęcia niekiedy wymusza na właścicielach przeprogramowanie swojego harmonogramu np.: prosto po pracy pędzimy do domu by wyjść z psem a potem go nakarmić. Zwierzęta takie jak psy szybko wpadają w nawyki, jeśli z jakiś powodów ich program dnia zostanie zakłócony, a zwłaszcza ten związany z podawaną pora posiłków mogą czuć się zaniepokojone.
Na szczęście w sklepie zoologicznym mamy doskonałą odpowiedź dla zapracowanych właścicieli – karmniki i podajniki na karmę. Dzięki nim Twój pies nigdy nie będzie już głodny, nawet jeśli Ty spóźnisz się na autobus czy dłużej będziesz musiał zostać w pracy.

Automat na baterię dla psa w sklepie apetete

Dzięki automatowi do karmy od firmy Trixie możesz idealnie dopasować porcję żywności dla swojego pupila. W ten sposób zapewnisz mu odpowiedni poziom cukru we krwi, dzięki czemu nie odczuje napadów tzw. wilczego apetytu. Ponadto automat od Trixie dostępny w sklepie apetete zapewnia zawsze punktualne karmienie. Daje on możliwość zaprogramowania dwóch posiłków, po 300ml. Zważywszy na fakt, że dorosły pies powinien otrzymywać minimalnie dwa razy dziennie swoją karmę.- program wydaje się być idealnie dopasowany do potrzeb psów.
Dodatkową zaletą automatów na baterię jest możliwość podawania w nim również mokrej karmy dla psa.
Ważną funkcją jest zachowanie czystości w miseczce, dlatego dzięki odpowiednim materiałom można automat łatwo wyczyścić. Automat do karmy pracuje na baterie.

Podajnik do karmy dla psa plastikowe

Jeśli nie zależy nam na dokładnym czasie, a po prostu na tym by zwierzę nie czuło się głodne podczas naszej nieobecności, albo zapracowanego trybu życia dobrym rozwiązaniem jest zastąpienie zwykłej miski dla psa – podajnikiem na karmę.

Podajnik taki został wykonany z plastiku, dzięki temu jest lekki i łatwy również do czyszczenia, można go prosto umyć pod bieżącą wodą, podobnie jak miskę. Nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby przeniknąć do karmy i spowodować niestrawności. Dodatkowo dla spokojnego posiłku zamontowano nóżki antypoślizgowe, które zapobiegają przed przesuwaniem się podajnika po podłodze. Dzięki temu, że pojemniczek jest przezroczysty można kontrolować ilość ubywającej karmy na bieżąco bez konieczności ponownego otwierania.

Oferta sklepu apetete

W sklepie online – apetete znajdziesz szeroki wybór misek dla psa, zarówno plastikowe jak i metalowe czy ceramiczne, które pozwolą zadbać o najwyższą jakość posiłku Twojego pupila. Również posiadamy wersję niestandardowej miski dla zapracowanych, bądź zapominalskich właścicieli – jeśli kiedyś zdarzyło Ci się zapomnieć o porze posiłku swojego psa – musisz zakupić podajnik do karmy. Dzięki niemu nie powtórzą się wypadki związane z brakiem karmy w misce Twojego pupila. Zapewnij sobie spokojną głowę a psu pełny brzuszek dzięki podajnikom i dozownikom do karmy dla psa w sklepie dla psa apetete.