• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Frisbee dla psa - aporty, dyski

29 produkt(ów)

Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego frisbee dla psa jest dyskiem o określonej średnicy. Produkt ten można wykorzystywać w trakcie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Chodzi tutaj przede wszystkim o zabawę z domowym pupilem, polegającą na łapaniu latającego dysku. Dostępne w naszej stałej ofercie frisbee dla psa to produkt w różnych rozmiarach, wersjach zapachowych i kolorach do wyboru.

Frisbee dla psa popularne - dyski do aportowania

Cieszące się dużym zainteresowaniem właścicieli domowych pupili, dyski do aportowania to latające krążki, które można wykorzystać do codziennej aktywności fizycznej czworonoga. Dobrej jakości dyski do aportowania to produkty stworzone z wytrzymałych materiałów. Powinny być one na tyle lekkie, aby bez trudu utrzymywać się w powietrzu. Produkty z tej kategorii znajdują się w naszej stałej ofercie i mogą być dopasowane do wielkości danego czworonoga.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się amatorskie i profesjonalne dyski do aportowania. Pierwsze z nich są przeznaczone dla właścicieli psów, którzy poszukują zabawek stanowiących urozmaicenie codziennych spacerów z czworonogami. Z kolei profesjonalne zabawki do aportowania to produkty przeznaczone dla psów sportowych, biorących udział w zawodach frisbee, odbywających się, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Polecane przez nas profesjonalne dyski do aportowania spełniają wszystkie wymogi komisji organizujących krajowe i międzynarodowe zawody.

Zalety, jakie posiada Frisbee dla psa

Osoby, które zastanawiają się, czy frisbee dla psa jest produktem godnym zainteresowania, powinny mieć świadomość, że na każdym etapie życia czworonoga, warto zadbać o jego doskonałą kondycję fizyczną i utrzymanie optymalnej masy ciała. Frisbee dla psa z naszego stałego asortymentu, może być ułatwieniem tego zadania. Frisbee dla psów stanowi świetną alternatywę tradycyjnych zabawek, szczególnie tych, którymi domowy zwierzak przestał się już interesować.

Wprowadzenie nowego elementu do codziennej zabawy w postaci takiego produktu, jak frisbee dla psa może świetnym rozwiązaniem dla właścicieli czworonogów. To atrakcyjny sposób na spędzenie wolnego popołudnia na świeżym powietrzu. Dzięki wykorzystaniu frisbee dla psów można umocnić więź ze swoim czworonogiem, a także nauczyć go aportowania. To produkt odpowiedni nie tylko dla psów pracujących czy sportowych, ale również dla pupili, które do tej pory korzystały z zabawek wyłącznie w domu. Zabawki do aportowania z naszego asortymentu to produkty, które można poddawać częstym zabiegom czyszczącym.

Bezpieczne frisbee dla psa

Przed wyborem konkretnego frisbee dla psów należy uwzględnić kilka podstawowych czynników. Przede wszystkim rasę posiadanego czworonoga, jak również jego masę ciała. Oferowane przez nasz sklep internetowy dyski do aportowania to produkty, które można dopasować do indywidualnych potrzeb danego czworonoga. Można zadbać o jego zdrowie i kondycję, idealnie dobierając dany produkt do potrzeb pupila, bez względu na to, czy jest to pies rasowy, mieszaniec, czy też zwyczajny kundel.

Szeroki wybór takich produktów, jak frisbee dla psów z naszego podstawowego asortymentu, umożliwia zakup bezpiecznego wyrobu tego typu, dedykowanego, zarówno psom zaliczanym do ras molosowatych, jak i nieco mniejszych zwierzaków. Markowe dyski do aportowania posiadają intensywne kolory, aby zwierzę mogło łatwo je zidentyfikować, by móc bawić się z nim przez wiele godzin ze swoim właścicielem.

  Najczęściej polecane na naszym blogu

  Aporty, dyski, frisbee - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

  Dlaczego warto kupować frisbee dla psa w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

  Lekkie i solidnie wykonane frisbee dla psa, które znajdziesz w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl, to produkt atestowany i certyfikowany. Jest on bezpieczny dla każdego zwierzaka.

  Na co zwrócić uwagę podczas zakupu frisbee dla psa?

  Dobrej jakości frisbee dla psa musi być dobrane do jego rasy i wielkości jego pyska. Wyrób ten musi być lekki, aby mógł unosić się w powietrzu.

  Czy frisbee dla psa może być używane do zabawy w przypadku małych ras?

  W przypadku małych ras frisbee sprawdza się tak samo dobrze, jak w czasie zabaw dużych psów, z udziałem tego rodzaju zabawki. Wyrób ten może być elementem rozrywki dla psów miniaturowych czy ras brachycefalicznych.

  Jak wybrać frisbee dla psa?

  Wybierając dysk frisbee dla psa, należy zwrócić uwagę na jakość wykonania przedmiotu. Po pierwsze, dysk nie może pękać. Musi być odpowiednio wyprofilowany oraz elastyczny, aby handler mógł wykonać płaski i przewidywalny rzut, w przeciwnym razie pupil nie zdoła złapać dysku. Dysk nie może posiadać ostrych krawędzi, które kaleczyłyby jamę ustną psa. Produkt powinien być łatwy w utrzymaniu w czystości – dysk należy systematycznie myć pod bieżącą wodą. Dysk musi być dobrze widoczny dla psa, starajmy się nie wybierać transparentnych modeli.

  Jak rzucać frisbee dla psa?

  Najpopularniejszym rzutem w dogfrisbee jest backhand. Należy przytrzymać dysk od spodu trzema najmniejszymi palcami. Kciuk umieścić na wierzchu dysku, na jego wyżłobieniach. Prawą nogę należy wysunąć do przodu i przyjąć swobodną postawę. Dolną krawędzią dysku należy dotknąć przedramienia, a następnie wyrzucić dysk próbując ramię, przedramię i na samym końcu nadgarstek. Rzucając dysk, należy starać się nadać mu jak największą prędkość obrotową. Będzie leciał długi i stabilnie i stanie się łatwy do schwytania dla psa.

  Czym jest dogfrisbee?

  Dogfrisbee to jeden z psich sportów. Polega on na łapaniu przez psa rzucanego dysku. Handler to osoba rzucająca dysk, robi to w tak umiejętny sposób, aby pies mógł go złapać i przenieść opiekunowi. W sporcie dogfrisbee liczy się nie tylko technika aportowania – ważna jest forma i zwinność czworonoga oraz umiejętność podskoków. Duże znaczenie odgrywają umiejętności handlera, a zwłaszcza jego opanowanie, precyzja oraz dobre porozumienie na płaszczyźnie pies-człowiek.