• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Frisbee dla psa

10 produkt(ów)

Dog frisbee to sport a frisbee dla psa to zabawka, która może być ciekawym sposobem na spędzenie czasu z Twoim pupilem. W tym dziale sklepu zoologicznego Apetete znajdziesz dysk dla psa, a także inne zabawki latające, takie jak: ringo dla psa, aport dla psa.

Frisbee czy frizbi dla psa to super zabawka dla psów z dużą ilością energii, dla psów dorosłych. To wspaniały sport, który pomoże ci zadbać o twoją relację z psem. Jeśli i ty marzysz by mieć tzw. latającego psa i stać się bohaterem filmików na yt - zacznij od wyboru odpowiedniego sprzętu szkoleniowego. Nim wybierzesz profesjonalne frisbee dla psa, poznaj ich wszystkie rodzaje. Dobry dysk, a dokładnie dobrze dobrany może ułatwić wam naukę łapania w locie frizbi dla psa

Jakie frizbii dla psa twarde czy miękkie?

Sklep z zabawkami dla psa Apetete oferuje różnej miękkości frisbee – dowiedz się przed zakupem czym różni się profesjonalne frisbee dla psa od miękkiego frizbi dla psa Poznaj podstawowe różnice i dobierz sprzęt do potrzeb swoich oraz swojego zwierzaka.

Dysk dla psa ma różne rodzaje. Jednak można je podzielić ze względu na miękkość: są dyski dla psa miękkie/materiałowe, lekkie, średnie z gumy i ciężkie plastikowe. Na przykład Miękkie/tkaninowe frisbi dla psa są zalecane dla szczeniąt, małych ras lub psów, które dopiero zaczynają przygodę z dyskami. Lekkie i średnie dyski z gumy dobrze sprawdzają się u przeciętnego psa który nie boi łapać zabawek w locie i ładnie aportuje.. Dla początkującego to jest dobry wybór. W naszym sklepie taką ofertę mają: Kong, Pet Nova a nawet Trixie.

Zazwyczaj takie dyski są polecane dla border collie, owczarków australijskich i labradorów. Ciężkie dyski są polecane dla psów o mocnej szczęce takie jak: Owczarki niemieckie, pitbulle i australijskie psy pasterskie, dla nich najlepsze będą twardsze materiały frisbee dla psa . tutaj będzie potrzeby naprawdę twardy dysk – godne polecanie są dyski KONG dla takich psów o mocnej szczęce, które znajdziesz w naszym sklepie.

Dyski dla psa z tkaniny

Innym typem aportu dla psa są dyski miękkie z tkaniny. Należy pamiętać, że dyski z tkaniny ścierają zęby psa szybciej niż plastikowe dyski, zwłaszcza jeśli są brudne. Jeśli chcesz w przyszłości startować w zawodach to musisz wiedzieć, że dyski z materiału tzw. miękkie zazwyczaj nie są dozwolone w zawodach poza zawodami dla nowicjuszy.

Pomijając te małe wady, są to świetne dyski dla początkujących amatorów sportu jakim jest dog frisbee, są one polecane również dla psów które nie chcą brać plastiku do pyska.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie dysku dla psa – frisbee

Waga dysku dla psa jest ważna. Zauważmy, że im lżejszy dysk, tym jego lot będzie krótszy. To właśnie dlatego profesjonalne frisbee dla psa są dużo cięższe, jednak nie są polecane dla początkujących. bo podczas zabawy można psa łatwo zranić, a nawet zabawa zbyt ciężkim dyskiem dla psa może być przyczyną kontuzji. Na początek polecamy średnie dyski dla psa.

Kolejną cechą którą należy się zajac przy wyborze dysku jest jego Zdolność lotu:Dobre Frisbee dla psapowinno latać prosto. Oczywiście wiele zależy od umiejętności opiekuna, ale dobrze latający dysk to połowa sukcesu szkoleniowego.

Trwałość dysku dla psa- Zęby psa są ostre, a jeśli dostanie zbyt cienkie frisbee, jest szansa, że twój pies zniszczy je w ciągu kilku sekund. Dog frisbee to zabawka dla psa, a psy żują swoje zabawki. Upewnij się, że frisbee jest wystarczająco sztywne, aby wytrzymać ugryzienie psa i pewne zużycie.

Dlaczego Frisbee dla ludzi nie nadaje się dla psów?

Frisbee dla psa wyróżnia dobra przyczepność, są elastyczne a nie twarde i sztywne, dzięki temu pies nie ma problemów z podniesieniem ich z ziemi. Standardowe Frisbee dla ludzi są właśnie takie sztywne, co znacznie utrudnia psom zadanie i zmniejsza radość z zabawy dyskiem dla psa. Jeśli chcesz czerpać pełną radość z zabawy frisbee odwiedź sklep z zabawkami dla psa Apetete.pl

W naszym sklepie znajdziesz dysk twardy polecany dla psów – to zabawka od firmy KONG- trzeba przyznać, że producent od lat tworzy niesamowitej trwałości zabawki dla psa, kota. To polecane przez nas Frisbee zostało wykonane z twardej gumy kauczukowej, nie tak łatwej do przegryzienia. Ponadto ma dużą wagę, ale przy tym jest odpowiednio miękkie dla psiego pyska.

Również warto przyjrzeć się ofercie marki Chico, która przygotowała twardy dysk dla psa z wytrzymałej gumy TPR – również odpornej na psie zęby.,

Pet Nowa również ma dysk z twardej gumy TPR czyli termoplastycznego kauczuku, który jest obecnie najtwardszym materiałem bezpiecznym dla psa. Wyjątkowe gumowe zabawki Pet Nova znakomicie nadają się do zabawy w aport dla psa. Ich lekka i trwała konstrukcja zachęca psy do zabawy. Jednocześnie zabawki te są na tyle mocne, że mogą posłużyć również jako gryzak, zaspokajając instynktowną potrzebę żucia i gryzienia. W ofercie marki Pet Nowa, a także w naszym sklepie Apetete znajdziecie również ringo dla psa, czy inny aport.