• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Przysmaki zdrowotne dla kota

28 produkt(ów)

Zdrowe przysmaki dla kota to idealny sposób na dostarczenie mruczącemu pupilowi, zmagającemu się z różnymi dolegliwościami niezbędnych witamin oraz minerałów. Dzięki zdrowym przysmakom, zapobiegasz dolegliwościom swojego pupila, jednocześnie nie odmawiając kotu różnych przekąsek. Zdrowe przysmaki dla kota pozytywnie oddziałujące na sierść, skórę oraz układ pokarmowy. Pyszne i zdrowe przysmaki dla kotów to najlepsze co możesz dać swojemu kotu.

Zdrowe przysmaki dla kota

Zdrowe smakołyki dla kota to produkt najwyższej jakości, który zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, takie jak kwasy tłuszczowe, białko czy węglowodany, potrzebne kotu do prawidłowego funkcjonowania. Zdrowe smakołyki dla kota przeznaczone są dla kotów z różnymi dolegliwościami, takimi ja: zaleganie kul włosowych, otyłość, choroby skóry, alergie pokarmowe i skórne, problemy jamy ustnej. Zdrowe smakołyki dla kota przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej oraz każdej rasy. Zdrowe smakołyki da kota to idealne przekąski dla dorosłego kota, ale również dla najmłodszych pupili. Zdrowe smakołyki dla kota bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku małych pupili, ponieważ zawierają wszystkie składniki odżywcze, jak kwasy tłuszczowe oraz białko, które wspierają prawidłowe rozwój i wzrost małego kociaka. Zdrowe przekąski dla kota wspomagają także higienę jamy ustnej kota, ponieważ kot poprzez gryzienie przysmaku ściera kamień nazębny.

W ofercie sklepu Apetete, dostępne są zdrowe smakołyki dla kota w kształcie serduszek, kolorowych dropsów cukierków oraz past. To idealne przysmaki, które nie tylko pysznie smakują, ale mogą być niezwykle pomocne podczas nauki egzekwowania pożądanych przez opiekuna zachowań. Zdrowe smakołyki dla kota to pyszna, smaczna oraz zdrowa nagroda dla każdego mruczka. Zdrowe smakołyki dla kotaPrzysmaki zdrowotne to idealny smakołyk, który zachwyci każdego kociego smakosza.

Przysmaki zdrowotne

Przysmaki dla kotów mogą być doskonałą formą okazania naszej sympatii względem ulubieńca. Ponadto podawanie przysmaków stworzonych dla kotów jest bezpieczne a co najważniejsze zdrowe. Do wyboru właściciele kotów mają przysmaki mięsne, rybne, przysmaki na odkłaczanie a także przysmaki mleczne, czy nawet z dodatkiem kocimiętki. Niektóre przysmaki dla kotów mają wartości nie tylko smakowe, ale i odżywcze. Dodają witamin, wzbogacają dietę kota, wzmacniają odporność, poprawiają wygląd sierści, uspokajają działają relaksująco, odchudzają, są odpowiednie dla kotów starszych i kocich juniorów. Jak wybrać odpowiedni przysmak dla mojego kota możesz dowiedzieć się czytając blog Apetete albo dzwoniąc na naszą infolinię. ponadto specjalnie dla Ciebie pogrupowaliśmy wszystkie przysmaki, aby jeszcze łatwiejsze były zakupy w naszym sklepie Apetete.

Przysmak witaminowy dla kota

Oferta przysmaków zdrowotnych jest naprawdę szeroka, w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać znajdzie się na to przysmak. Przysmaki witaminowe i zdrowotne zastępują tabletki. Jak powszechnie wiadomo, podanie kotu tabletki często graniczy z cudem i wymaga od opiekuna zdolności manualnych a niekiedy akrobatycznych. Zwierzęta nie stadne do jakich należą koty rzadko kiedy poddają się tresurze czy uciskowi. Dla nich próba podania tabletki jest odbierana jako atak. A gdyby tak tabletka była smaczna? Wówczas koty chętnie by przyjmowały zdrowe witaminy. Jeśli chcemy zadbać o zdrowie naszego pupila to w sklepie Apetete znajdziemy naprawdę bogatą ofertę przysmaków od najlepszych producentów

Przysmaki a zdrowie kota

Choć podawanie przysmaków nie jest konieczne, zwłaszcza jeśli kot otrzymuje zbilansowaną dietę to jednak mają one inne zalety – wzmacniają wieź oraz pozwalają lepiej zapanować nad niechęcią kota do karmy, czy chociażby witamin. Podawanie przysmaków nie jest niezbędne do utrzymania prawidłowej diety. Jeżeli takie apetyczne przekąski przydają się w czasie podróży, kiedy kot jest sam w domu, do zabawek dla kotów, czy podczas próby szkolenia kota. Pyszny smakołyk to dobre narzędzie do nawiązywania i pogłębiania relacji między pupilem a opiekunem kota.

Przysmaki zdrowotne - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować zdrowe przysmaki dla kota w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Sklep Apetete posiada w swojej ofercie szereg zdrowotnych przysmaków przeznaczonych dla kotów w każdym wieku, każdej rasy oraz ze specjalnymi zaleceniami żywieniowymi. Sklep Apetete to gwarancja najwyższej jakości, posiadamy naturalne i zdrowe przysmaki od najlepszych producentów w przystępnych cenach.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu zdrowych przysmaków dla kota?

Wybierając przysmaki zdrowotne dla kota należy kierować się jego potrzebami oraz składem poszczególnych przysmaków. Musimy dopasować je do danego schorzenia bądź zapotrzebowania dietetycznego. Przysmaki zdrowotne to także urozmaicenie diety każdego kota.

Czy zdrowe przysmaki dla kota są zdrowe?

Przysmaki zdrowotne to produkty wysokiej jakości, dostoswane pod względem dolegliwości każdego kota. Wyróżniamy przysmaki na zdrową skórę i sierść, przysmaki witaminowe lub takie które wspomagają prawidłową prace układu pokarmowego. Przysmaki zdrowotne to pełnowartościowe urozmaicenie diety każdego kota.