• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Pluszaki dla kota

18 produkt(ów)

Kocie zabawki do polowania i przytulania

Widok kota bawiącego się pluszową zabawką potrafi być naprawdę rozczulający. Wiemy o tym doskonale dlatego naszej ofercie znalazło się specjalne miejsce na miłe, przytulne zabawki dla kotów. W sklepie apetete znajdziesz najlepsze pluszowe zabawki dla kota od producentów takich jak: Trixie, Kong, Fat Cat. W naszym sklepie posiadamy różne rodzaje zabawek dla kota, które spełnią wszystkie Twoje i przede wszystkim kocie potrzeby. Dbaj o to, by kot nie czuł się znudzony zabawkami i nie dawaj mu wszystkich na raz, tylko wymieniaj. Koty lubią różnorodność i cenią sobie różnorodne zabawki. Jednego dnia podaj mu pluszową zabawkę – myszkę, innego piłeczkę. Wymieniaj zabawki rotacyjnie i oczywiście baw się razem z kotem. Odwdzięczy się doskonałym zdrowiem i lepszym stosunkiem do ciebie.
Nie trzeba przekonywać do zakupu zabawek – sam zauważysz, że kot szuka jakiejś interakcji kiedy porwie Twoją torbę na zakupy. Musisz wiedzieć, że ćwiczenia z zabawkami dla kotów pomagają stymulować umysł. Utrzymują ich czujność a także poprawiają pracę serca, ponieważ ruchliwy kot nie może być otyły.

Zabawki pluszowe z kocimiętką

Zabawki z dodatkiem kociej miętki są całkowicie bezpieczne, a mruczki mogą się w nie wcierać czy tarzać po podłodze. Spokojnie, efekt działania kociej miętki nie jest stały, ale zabawy przy tym co nie miara.
Polecamy małe pluszowe zabawki dla kotów – mogą złagodzić niepokój Twojego przyjaciela. W sklepie apetete znajdziesz najlepszych producentów zabawek, między innymi firma Trixie.
Trixie – niemiecki producent najlepszych akcesoriów dla kotów i psów, zabawki wyróżniają się niezwykłą trwałością i ciekawym wzornictwem, które na pewno doceni Twój kot.

Zabawki do przytulania

Jeśli twój kot ma ulubioną zabawkę z którą lubi się przytulać, upewnij się, że jest ona dostępna przez cały czas. Podaj swojemu kotu pluszowe zabawki, które mają wiele zastosowań – zabawkę do noszenia, tarmoszenia, gryzienia a także przytulania. Dodatkowo możesz skorzystać z którejś z innych proponowanych opcji w naszym sklepie np.: interaktywnych zabawek. Zapewnienie interaktywnych zabawek dla twojego kota pomaga rozwijać ich instynkty myśliwskie, które drzemią w każdym małym drapieżniku.

Oferta pluszowych zabawek

W sklepie apetete odpowiednie zabawki dla kota, idealny prezent dla małych i dużych kotów. Dlaczego koty lubią pluszowe zabawki? Pluszowe zabawki pozwalają kotom na weryfikację ich instynktów myśliwskich, nie muszą być wcale małe. Chodzi o to by kot łapał takie zabawki.
Pokaż swojemu kotu, że zależy ci na nim poprzez zakup fantastycznych, kolorowych zabawek dla kotów. Regularnie sprawdzaj ich stan, ponieważ małe elementy mogą być niebezpieczne dla kociąt. Dobieraj zabawki pod kątem wzrostu i wieku kota, a także poziomu jego aktywności. Jeśli kot jest otyły postaraj się go w jakiś sposób zmusić do ćwiczeń fizycznych, zabawa w aport, czy pogoń za wędką powinny go zainteresować. Jeśli to nie podziała masz do wyboru jeszcze kilka innych opcji zabawek dla kota: w tym pluszowe, prezentowane w tym dziale, albo piłeczki, a nawet interaktywne, które najlepiej działają na kocią wyobraźnie. Dodatkowo jeśli kot nie chce bawić się zabawkami możesz wykorzystać do tego działanie kocimiętki. Spryskaj nią powierzchnie zabawki albo zamarynuj w ziołach kocimiętki a po chwili zobaczysz jak zmienia się oblicze Twojego spokojnego kiciusia.