• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Transportery, sprzęt podróżny dla psa

1-30 of 33

Atestowane i certyfikowane transportery to wyroby znanych i cenionych marek. Produkty te umożliwiają bezproblemowe przemieszczanie się ze swoim czworonogiem, poza miejsce jego zamieszkania. Każdy transporter dla psa z naszego sklepu internetowego jest wykonany bardzo starannie. To produkt najwyższej jakości. Proponujemy transporter dla psa dostosowany do wielkości czy specyfiki rasy konkretnego czworonoga.

Transportery dla psów o różnej wadze i rozmiarach ciała

Zróżnicowana oferta naszego sklepu internetowego obejmuje nowoczesne klatki transportowe. Jest to rozwiązanie dla właścicieli domowych pupili, którzy nie wyobrażają sobie podróżowania bez swoich czworonogów. Klatki transportowe, które rekomendujemy osobom odwiedzającym nasz sklep internetowy, bez trudu pomieszczą kilka czworonogów, zaliczanych do ras małych lub średnich, jak również idealnie spełnią swoje zadanie w przypadku psów zakwalifikowanych do kategorii molosów.

Oferowane przez nas klatki transportowe są bezpieczne dla domowego czworonoga. Zwierzę w trakcie transportu nie jest narażone na uszkodzenie swojego ciała, ponieważ każdy transporter dla psa wykonany jest w taki sposób, aby nie posiadał wystających ostro zakończonych elementów. Zwierzę przebywające w transporterze ma możliwość obserwowania otoczenia. Dzięki temu pies lub kot kontroluje to, co dzieje się w zasięgu jego wzroku.

Sugerujemy, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej, dotyczącej wybranego transportera dla psa, dokładnie wymierzyć czworonoga. Pozwoli to na wybór odpowiedniego produktu, w którym zwierzę będzie czuło się bezpiecznie i komfortowo, nawet przez wiele godzin podróżowania. Jest to rozwiązanie sprawdzone, ponieważ domowy pupil, nieprzyzwyczajony do podróżowania, może odczuwać lęk bądź też wzmożony stres.

Transportery dla psów w różnych cenach

Rekomendowany przez nas transporter dla psa to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, zmuszonych do podróżowania ze swoim czworonogiem. Jest to wyrób posiadający wymagane atesty i certyfikaty jakości. Transporter dla psa ma odpowiednią ilość miejsca, dzięki czemu można włożyć tam ulubiony koc zwierzęcia, poduszkę lub też jego zabawki. Pozwoli to na obniżenie poziomu stresu i lęku związanego z przemieszczaniem się w nieznane zwierzęciu miejsce.

Użycie transportera dla psa jest obowiązkowe w wielu krajach Unii Europejskiej. Poruszanie się z czworonogiem bez tego wyrobu jest surowo zakazane np. w Niemczech, Austrii, jak również w Wielkiej Brytanii. Zastosowanie transportera dla psa stanowi podstawowe zabezpieczenie czworonoga w trakcie jazdy samochodem. Wiadomym jest, że pojazd mechaniczny może rozwijać duże prędkości, co grozi niezabezpieczonemu zwierzęciu, doznaniem uszczerbku na zdrowiu w trakcie gwałtownego hamowania bądź też ruszania z miejsca. Oferowany przez nas transporter dla psa może być poddawany zabiegom czyszczącym, ponieważ nie traci on swoich pierwotnych właściwości. To produkt wytrzymały, wykonany ze starannie dobranych materiałów, co potwierdza jego wysoką jakość. Wyrób ten może być przechowywany w domu lub w mieszkaniu.

Przeczytaj na naszym blogu:

Transportery, sprzęt podróżny - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować transportery dla psów w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Transportery dla psów z naszego sklepu to wyroby najwyższej jakości. Są one bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu transportera dla psów?

Zakup transportera powinno poprzedzić dokładane zmierzenie psa. Należy dopasować ten produkt do wielkości czworonoga.

Czy transportery dla psów są obowiązkowe?

W niektórych państwach transportery dla psów są konieczne do przewozu zwierząt. Jest to związane z bezpieczeństwem drogowym.