• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Higiena i pielęgnacja gryzoni

Zdrowa i lśniąca sierść świadczy o tym, że Twój zwierzak jest zadbany i w dobrej kondycji. W tym dziale znajdziesz produkty do higieny pielęgnacji gryzoni oraz królików, takie jak szampony, piaski, wanienki do kąpieli, szczoteczki do czesania, nożyczki do pazurków i wiele innych. Jednym słowem wszystko, co powinno się znaleźć w kosmetyczce Twojego gryzonia.

Higiena i pielęgnacja gryzoni

Panuje przekonanie, że pielęgnacja gryzoni zrobi się za nas. Nie jest to prawdą, o zwierzaka w klatce zawsze trzeba odpowiednio zadbać. Jednak na wolności zwierzak ma więcej opcji aby zadbać o swoje futerko. Zaś kiedy większość czasu spędza zamknięty w klatce, jego sierść wymaga dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie tylko sierść, ale również zęby, które u gryzoni stale rosną. Jeśli nie podamy im odpowiednich produktów na których będą ścierały te siekacze, to urosną one i będą utrudniały połykanie czy jedzenie posiłków. Z czasem mogą ranić pyszczek. Takie ząbki trzeba wówczas spiłować czy przyciąć, podobnie jak pazurki. Można robić to samemu, albo zlecić specjaliście, jak np.: lekarzowi weterynarii.

Higiena gryzoni

W dziale higiena gryzoni pielęgnacja proponujemy CI akcesoria pomocne w zabiegach domowych. Ponadto znajdziesz tu środki, które wspomogą prace porządkowe w klatce i wokół niej takie jak: toalety i kuwety dla gryzoni, odświeżacze do klatki, oraz piasek do kąpieli.

Pielęgnacja królika

Pielęgnacja królika nigdy nie była prostsza. Znajdziesz u nas chusteczki do pielęgnacji zwierząt, krople do oczu i uszu dla królików. Zauważ, ze ciągłe przebywanie w klatce, na twardym podłożu nie tylko źle wpływa na łapki zwierzaka, ale niekorzystnie działa na jego wzrok. Regularne stosowanie kropelek nawilżających poprawi kondycję oczu zwierzaka. Pielęgnacja królika miniaturki polega na zadbaniu o jego piękną i puszystą sierść. Najlepiej w tym celu użyć specjalnej szczoteczki i pudru do sierści, które znajdziesz w naszym sklepie zoologicznym Apetete. Dzięki dobrze dobranym kosmetykom i akcesoriom sierść Twojego króliczka będzie zawsze piękna i pachnąca, taka do tulenia.

Higiena królika

Higiena królika dzięki akcesoriom w naszym sklepie będzie czystą przyjemnością. Polecamy zacząć od porządkowania klatki i kojca ulubieńca. Siano i podłoże królika powinno być zawsze suche i świeże. Mokra ściółka może być przyczyną chorób układu oddechowego a także rozwoju bakterii i grzybów. Aby ułatwić sobie opiekę nad królikiem, polecamy zakup kuwety dla królika które znajdziesz w naszym sklepie Apetete.

Higiena chomika

W dziale higiena chomika oferujemy Ci produkty, które pomogą zadbać o przestrzeń w klatce jak i wokół niej. Proponujemy kuwety do klatki dla gryzoni, piaski a także odświeżacze do klatek. Dzięki nam opieka nad kieszonkowym kumplem będzie czysta i prosta.

Pielęgnacja Chomika

Pi Zadbane futerko jest oznaką zdrowia Twojego chomika. Na jego wygląd składa się zarówno odpowiednia dieta, jak i pielęgnacja chomika. Choć większość chomików z krótką sierścią doskonale sama radzi sobie z kąpielami. Myją się codziennie swoimi językiem. To jednak odmiany długowłose mogą potrzebować naszego wsparcia. Przy pomocy odpowiednich akcesoriów dla chomika wyczesz sierść pupila i sprawisz, ze będzie wyglądała pięknie. Chomiki w przeciwieństwie do innych gryzoni nie wymagają kąpieli w piasku.

Dzięki nam pielęgnacja chomika, czy pielęgnacja szynszyli pójdzie gładko i przyjemnie. Z naszymi akcesoriami będzie dużo prostsza, znajdziesz u nas wanienki do kąpieli dla gryzoni, pyłki, szczotki do sierści oraz wiele innych akcesoriów przydatnych przy opiece nad gryzoniem czy królikiem.

Sklep internetowy z akcesoriami do higieny i pielęgnacji gryzoni

W sklepie zoologicznym dla gryzonia znajdziesz artykuły potrzebne do opieki nad domowym zwierzakiem. Niezależnie czy posiadasz chomika, świnkę morską czy szynszyla, albo królika. U nas zaopatrzysz się kompleksowo. Nasz sklep został podzielony na działy i kategorie, dzięki temu szybciej bo łatwiej zrobisz swoje zakupy. Dodatkowo jako jedyni mamy program premiowy dla każdego klienta. Co oznacza, ze do każdego zakupu dodajemy wybrany przez Ciebie prezent. Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami w sklepie on line to koniecznie zapisz się do naszego newsletteru. Odwiedź nas na Facebooku, jesteśmy też na Instagramie, koniecznie tam zajrzyj i weź udział w konkursach z nagrodami, albo w naszych zabawach dla miłośników zwierząt. Puzzle na Instagramie cieszą się niegasnącą popularnością, jeśli lubisz szarady to nasz profil jest czymś dla Ciebie!