• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Karma i przysmaki dla ptaków egzotycznych

Amadyna, Zeberka, Czyżyk, Kulczyk, Melba, Mewka Japońska, Słowik chiński, Helenka, Mniszka, Kardynał, i wiele innych to są ptaki egzotyczne. Ciężko jest powiedzieć, że wszystkie są takie same. Każdy z nich jest wyjątkowy i na swój sposób cudowny. Mienią się kolorami i potrafią też pięknie śpiewać i świergotać. To niewątpliwie wielka zaleta, dzięki obecności ptaków. W domu jest miło niczym w parku, czy na wycieczce. Dodatkowo niezwykle przyjemne jest samo obserwowanie ptaków. W tym dziale znajdziesz coś co pozwoli im cieszyć się dobrym zdrowiem na dłużej. Karma dla ptaków egzotycznych w sklepie Apetete zawiera wszystkie niezbędne składniki mineralne.

Ptaki to zwierzęta stadne i lepiej wychowują się w parze. Jeśli nie mamy za dużo czasu na towarzyszenie im to dobrym wyborem jest zakup drugiego osobnika. Będą żyły na pewno dłużej. Na żywotność ptaka ma znaczenie również jego dieta. W tym dziale dostaniesz karmy dla ptaków egzotycznych oraz suplementy diety, jak witaminy i minerały.

Karma dla ptaków egzotycznych

Pokarm dla ptaków egzotycznych powinna być zróżnicowana. Dieta tych zwierząt musi być tak dobrana, aby chroniła ich pióra przed nadmiernym wypadaniem, a paznokcie przed złamaniem. Twoja Zeberka, Mewka, czy Amadyna, będzie wymagała specjalistycznej diety opartej nie tylko na nasionach, ale także owocach i warzywach. Samemu trudno jest skomponować posiłek, dlatego z pomocą przychodzą odpowiednie karmy dla ptaków egzotycznych. Taki pokarm dla ptaków egzotycznych zawiera wszystkie niezbędne składniki mineralne, wapno.

Karma dla ptaków tropikalnych

Ponadto nie każdy pokarm dla ptaków egzotycznych będzie posiadał odpowiedni skład dla Twojego egzotycznego ptaka, to znaczy zawartości jodu. By zadbać o odpowiednią suplementację tego składnika, zaleca się aby dodawać do karmy dla ptaków osobno jod. W naszym sklepie znajdziesz jod dodawany bezpośrednio do wody. Sprawdź koniecznie, co możemy zaoferować Twojemu skrzydlatemu przyjacielowi. Szczegóły naszej oferty znajdziesz w tym dziale karma dla ptaków egzotycznych

Jedzenie dla ptaków egzotycznych

Pokarm dla zeberek, mewek i innych małych, egzotycznych ptaków obejmuje szeroką gamę suplementów, które należy podawać wraz z dobrym pokarmem dla ptaków. Jedzenie dla ptaków egzotycznych powinno składać się głównie z nasion. Dodatkowo muszą dostawać suplementy. Dzięki nim organizmowi ptaszków lepiej wytrzymać cykl lęgowy, a także dostarczają więcej białka, które pomoże w okresie linienia.

Karmy dla ptaków egzotycznych w sklepie zoologicznym Apetete

Nie wiesz jaka karma dla ptaków tropikalnych będzie odpowiednia? W naszym sklepie dla ptaków znajdziesz dobrej jakości produkty dla niemal każdego gatunku ptaka. Karma dla ptaków egzotycznych jest odpowiednia dla prawie każdego gatunku tropikalnego ptaszka. Szeroka gama orzechów, suszonych owoców i innych pokarmów dla ptaków. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój pierzasty przyjaciel był zdrowy i szczęśliwy.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat diety Twojego ptaka egzotycznego lub usług dla ptaków skontaktuj się z nami, możesz pisać e-maila albo zadzwonić na infolinię.

Ponadto w sklepie Apetete dostępne są również karmy dla innych ptaszków. W dziale karma dla małych papug znajdziesz jedzenie odpowiednie dla swojej nimfy, albo papużki falistej. Karma dla ptaków różnych gatunków, a także karma dla dzikich ptaków. Jeśli chcesz dokarmiać ptaki w parku u nas znajdziesz odpowiednie ziarenka dla tych zwierząt. Pamiętaj, aby nie podawać ptakom chleba, ani resztek ze stołu. Takie jedzenie jest nieodpowiednie dla ptaków dziko żyjących.

Apetete znajdziesz również na Facebooku, czy Instagram. Dołącz do nas już dziś i bierz udział w naszych cyklicznych zabawach. Do wygrania różne wspaniałe nagrody dla właścicieli psów, kotów, gryzoni a także ptaków! W Apetete zakupy zrobisz szybko i bezpiecznie. Możesz zapłacić blikiem przelewem, za pobraniem a wszystko dostarczymy pod Twoje drzwi, albo do paczkomatu. Wybierz dogodną formę dostawy dla siebie i ciesz się z udanych zakupów.