• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Drapaki, tunele dla kota

1-30 of 66

Drapak dla kota zapewni kotu zaspokajanie takich potrzeb jak zabawa, ostrzenie pazurków, a także może służyć jako legowisko.

Drapak dla kota

Wyróżniamy wiele rodzajów drapaków jak: drapak dla dużego kota, wysoki drapak dla kota, drapak dla kota na ścianę, mały drapak dla kota, czy też solidne drapaki dla kota, które zapewniają kotu spełnianie naturalnych instynktów jak drapanie czy chowanie się w przestrzeniach drapaka. Drapaki to zabawki oraz legowiska dla mruczących pupili, które występują w różnych kształtach oraz kolorach. To bardzo wytrzymały oraz niezbędny dodatek do każdego domu w którym znajduje się mruczący pupil.

Drapak dla kota w Apetete

W sklepie online Apetete znajdziesz zarówno drapak dla dużego kota jak i wysoki drapak dla kota, które zapewnią kotu przyjemne schronienie własny, bezpieczny kąt oraz długie godziny zabawy. Drapak dla kota idealnie sprawdzą się w przypadku kota, który ceni sobie intymność oraz spokojny, niezakłócony sen.

Drapaki dla kota występują w różnych wersjach kolorystycznych oraz w różnych formach, dopasowanych do specyfiki danej rasy, wieku zwierzęcia oraz jego indywidualnych potrzeb. Legowiska należy dostosować indywidulanie do każdego kota, do jego wieku, rasy oraz upodobania.

Drapaki, tunele dla kota

Wybór najlepszego drapaka dla kota może być trudnym przedsięwzięciem. Zdarza się, że kupujemy drapak, który zupełnie nie interesuje naszego kota. W naszym sklepie Apetete nie tylko sprzedajemy ciekawe drapaki dla kotów, ale również doradzamy, dzięki naszym radom zakupisz drapak który zostanie w pełni zaakceptowany przez Twojego kota.

W tym dziale znajdziesz różne rodzaje drapaków dla kota: drapaki sizalowe, małe, wysokie, drapaki z budką dla kota, drapaki z podestem, drapaki kartonowe, słupki, oraz tunele do zabaw.

Drapaki dla kota jak dobrać odpowiedni

Jednym z błędów, jaki właściciele popełniają kupując drapak dla kota jest kupowanie go pod swoje dyktando. Tymczasem to nie opiekunowi ma się podobać drapak, a naszemu kotu. Przedstawiamy najważniejsze cechy, które powinien spełnić idealny drapak dla kota:

 • odpowiednia wysokość drapaka dotowana do umiejętności i wielkości kota
 • stabilność drapaczki
 • powierzchnie pionowe i poziome do drapania
 • różnorodność powierzchni użytkowych
Słupek do drapania powinien być wystarczająco wysoki tak by kot stanął na dwóch łapach. Jeśli kot do użycia drapaka musi przykucnąć, drapak nie spełni swoich wszystkich funkcji. Odpowiedni dobrany drapak dla kota nie tylko dba o higienę pazurków, jest miejscem do zostawiania zapachów ale przede wszystkim ma za zadanie dbać o mięśnie i elastyczność ciała Twojego kociaka. Takie rozciąganie podczas drapania wpływa korzystnie na mięśnie łap i kręgosłupa, dzięki ćwiczeniom Twój kot będzie utrzymywał się w dobrej formie.

Równie ważne jest przy zakupie drapaka sprawdzenie jego stabilności. Jeśli słupek się chwieje, twój kot go nie użyje. Jest to jeden z powodów, dla których koty uwielbiają drapać kanapy i krzesła ponieważ meble te są niezwykle stabilne. Na wolności drzewa są preferowanymi powierzchniami do drapania, więc możesz zrozumieć, dlaczego koty szukają nieruchliwego obiektu. Niestabilny drapak może się przewrócić i spaść na twojego kota. Możesz być pewien, że jeśli twój kot przewróci drapak, w przyszłości będzie go unikał. Co do drapaka to im wyższy drapak tym jego stabilizacja musi być lepsza. Koty mogą zostać zranione przez duży, niestabilny drapak spadający na nie. Na co jeszcze należy zwracać uwagę przy zakupie drapaku dla kota? Drugim ważnym elementem jest sam materiał z którego wykonano drapak? Patrząc na drapaki dla kotów, znajdziesz oszałamiający zestaw materiałów w naszym sklepie Apetete. Wiele z nich zaprojektowano tak, aby były atrakcyjne nie tylko dla kotów ale również dla opiekunów. Ponieważ koty preferują solidny materiał, który będzie łatwo strzępił się pod ich pazurami. W naturze koty lubią oznaczać swoje terytorium długimi rysami.

Czy kiedykolwiek widziałeś jak Twój kot strzępił karton albo papier? Koty lubią też towarzyszący im głośny hałas podczas drapania. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz również drapaki idealne dla kociaków – bardzo bezpieczne drapaki kartonowe. Taka zabawka może służyć jako legowisko, gryzak a także kryjówka dla kota. Koty uwielbiają drapaki kartonowe, co widać po rosnącej popularności tych zabawek.

Tunele dla kotów

Wszystkie koty uwielbiają zabawy w chowanego, zabawki takie jak tunele dają kotom możliwość nieograniczonej wariacji tej popularnej, dziecięcej zabawy. W naszym sklepie znajdziesz proste tunele, tunele szeleszczące oraz tunele rozwinięte, np. posiadające trzy odnogi.

W Apetete nie tylko drapaki dla kotów

W sklepie Apetete znajdziesz drapaki sizalowe w kształcie słupków, na podstawie, drapaki z budką, oraz wysokie drapaki – takie place zabaw dla kotów. Sprawdź co zmieści się do Twojego mieszkania i będzie najlepsze dla Twojego kota. Dokładnie przeanalizuj zakup, nie kupuj drapaka zbyt małego dla kota, który jest zwinny bo będzie się nudził, albo go po prostu będzie omijał szerokim łukiem. Poza wygodnymi drapakami oferujemy również torby i pojemniki do przewozu niezbędne w codziennej opiece nad pupilem. W sklepie internetowym Apetete znajdą Państwo: specjalistyczne karmy weterynaryjne, akcesoria do higieny np. kuwety, preparaty lecznicze, suplementy, obroże, szelki, smycze, miski, zabawki, karmy suche i mokre. W Apetete łączymy doskonałą jakość produktów i ich dobrą ceną. Z naszą gamą produktów przeznaczonych dla kota z łatwością zadbasz o zdrowie i kondycję Waszego pupila.

Przeczytaj na naszym blogu:

Drapaki, tunele dla kota - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować drapaki dla kota w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Internetowy sklep Apetete posiada w ofercie bardzo duży wybór drapaków dla kota w różnym kolorze oraz wielkości, przeznaczonych dla kotów w różnym wieku oraz różnej wielkości. Sklep Apetete to gwarancja najwyższej jakości, posiadamy drapaki od najlepszych producentów w przystępnych cenach.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu drapaka dla kota?

Drapaki należy dobierać indywidualne dla każdego kota. Należy brać pod uwagę jego wagę wielkość oraz upodobania w kwestii zabawy oraz spania.