• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Drzwiczki i zabezpieczenia do domu dla kota

8 produkt(ów)

Zwierzęta przebywające w domu są zainteresowane otaczającym je światem. Aby bezpiecznie mogły wychodzić na ogrodzoną, przydomową posesję lub też teren zielony, należący do konkretnego mieszkania, można wykorzystać proponowane przez nas drzwiczki do domu dla kota. Wyrób ten jest bardzo łatwy w montażu. Oferowane drzwiczki do domu dla kota umożliwiają bezpieczne wyjście domowego pupila, jak również swobodne wejście do miejsca jego zamieszkania, w taki sposób, aby nie angażować do tego celu właściciela.

Drzwiczki do domu dla kota każdej rasy – doskonały produkt z opcją montażu na każdym typie stolarki

Niektóre koty bardzo chętnie odwiedzają przydomowe posesje lub też ogród. Nie tylko w celu załatwienia swoich potrzeb fizjologicznych. Zwierzęta domowe lubią przebywać na świeżym powietrzu, co wzmacnia i hartuje ich organizm, zapewniając im dobre zdrowie i doskonałą kondycję fizyczną. Z uwagi na to, warto zainteresować się produktami, które rekomendujemy właścicielom domowych mruczków.W naszym sklepie internetowym znajdują się drzwi dla kota. To produkt wykonany bardzo starannie. Powstał on wyłącznie z atestowanych i certyfikowanych materiałów, poddanych licznym próbom wytrzymałościowym, przeprowadzony w niezależnych ośrodkach badawczych. Drzwi dla kota, które polecamy właścicielom domowych pupili, umożliwiają bezpieczne wyjście kota do ogrodu. Konstrukcja drzwiczek została zaprojektowana w taki sposób, aby zwierzę nie mogło zablokować się w nich. Są przystosowane do standardowej wielkości kociego ciała. Osoby posiadające domy lub mieszkania z ogródkiem mogą zdecydować się na nowoczesne drzwiczki dla kota. Mogą one być montowane w różnych miejscach. Sprawdzą się doskonale w głównych drzwiach wejściowych.

Drzwiczki do domu dla kota – łatwe w utrzymaniu w czystości i bezpieczne dla domowego pupila

Proponowany przez nas wyrób, jakim jest klapka dla kota nie stanowi zagrożenia dla domowego pupila. Umożliwia mu ona swobodne wyjście z domu lub mieszkania, a także bezpieczny powrót do niego. Produkt ten stworzono z wytrzymałych i odpornych na warunki atmosferyczne tworzyw sztucznych, poddanych specjalistycznej kontroli na obecność ropopochodnych substancji. Klapka dla kota może być w każdej chwili zdemontowana, bez uszkadzania stolarki drzwiowej. Proponowane przez nas drzwiczki dla kota nie muszą być instalowane przy pomocy specjalnie dobranych narzędzi. Rekomendujemy produkty z dodatkowym tunelem, ułatwiającym przedostanie się przez drzwi domowemu kotu. Każdy mruczek z pewnością będzie zadowolony z takiego rozwiązania.Wyroby te można zamykać w obu kierunkach, jak również otwierać je w taki sposób, aby zwierzę mogło swobodnie wychodzić i wchodzić do domu. Bezpieczne drzwiczki, przeznaczone dla domowych mruczków, są łatwe do utrzymania w czystości. Można je myć za pomocą łagodnych detergentów i ciepłej wody. Wyroby te są trwałe i funkcjonują bezawaryjnie przez bardzo długi czas.

Drzwiczki do domu dla kota i siatki na balkon transparentne

Rekomendowane przez nas drzwiczki dla kota to produkty, które mogą zainteresować osoby, którym zależy na tym, aby ich pupil załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne na otwartym terenie. Proponowane przez nas wyroby są odpowiednie dla małych i średnich ras kotów. Drzwiczki z naszego sklepu są dostępne w różnych opcjach montażowych do wyboru. Dzięki temu można je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Wyroby te można w dowolnym momencie zamknąć, blokując ten sposób niekontrolowane wydostawanie się na zewnątrz swojego pupila, szczególnie gdy właściciel danego kota przebywa poza miejscem zamieszkania i nie sprawuje żadnej opieki nad swoim zwierzakiem. Drzwiczki dla kota to nie jedyne produkty, które są dostępne w naszym sklepie internetowym. Dla właścicieli mieszkań, znajdujących się w blokach, oferujemy siatki zabezpieczające na balkon, patio lub znajdujący się na dużej wysokości taras.Siatki zabezpieczające z naszego sklepu są dostępne w wersji transparentnej. Proponujemy produkty w różnych rozmiarach do wyboru. Można zdecydować się na wyroby o długości od 1,5 do nawet 3 metrów. Transparentna siatka zabezpieczająca na balkon, patio lub taras została wykonana z trwałych materiałów, których zwierzę nie może przegryźć lub też przedziurawić swoimi ostrymi pazurami. Produkt ten zabezpiecza domowe zwierzęta przed wypadnięciem lub ucieczką z balkonu lub tarasu.

Drzwiczki, zabezpieczenia - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować drzwiczki do domu dla kota w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Polecane przez nas drzwiczki do domu dla kota to wyroby najlepszych marek. Są one wykonane bardzo starannie.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu drzwiczki do domu dla kota?

Dobrej jakości drzwiczki do domu dla kota muszą być łatwe do montażu i wykonane z najlepszych materiałów. Dzięki temu3 będą one odporne na uszkodzenia.

Czy drzwiczki do domu dla kota mają różne rozmiary do wyboru?

Drzwiczki do domu dla kota są dostępne w różnych wersjach i rozmiarach do wyboru. Pozwala to na wybór odpowiedniego produktu.