• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Klikery i gwizdki dla psa

9 produkt(ów)

Szkolenie domowego pupila może odbywać się przy użyciu nowoczesnych i wygodnych do noszenia akcesoriów. W tym celu warto można wykorzystać gwizdki dla psa. To produkty o kompaktowych wymiarach, które bez problemu zmieszczą się w kieszeni spodni lub kurtki. Solidne gwizdki dla psa mogą być wykorzystywane do codziennego treningu. Sprawdzą się one nie tylko w przypadku ras sportowych czy pracujących, ale również mieszańców i zwykłych kundelków. To produkty dostępne w naszej stałej ofercie.

Gwizdki dla psa - dlaczego warto je używać

Dobrze dobrany gwizdek dla psa pomaga w tresurze domowego pupila, a także w nauce poprawnej reakcji na wydawane komendy głosowe przez właściciela czworonoga. Z uwagi na to, że zwierzę nie zawsze jest w stanie prawidłowo zrozumieć ludzką mowę, w tym polecenia opiekuna, można korzystać z produktu, jakim jest gwizdek dla psa. Jest on szczególnie przydatny w miejscach takich jak skwery, parki dla zwierząt lub też zieleńce, znajdujące się w dużych aglomeracjach miejskich o sporym natężeniu hałasu ulicznego.Szkolenie zwierzęcia przy użyciu wyrobu, jakim jest gwizdek dla psa, który znajduje się w naszym stałym asortymencie, może być skuteczną metodą nauki podstawowych komend. Emitowane przez ten wyrób dźwięki są łatwe do zidentyfikowania przez narząd słuchu domowego pupila. Trening z gwizdkiem jest sprawdzoną praktycznie metodą ćwiczeń. Mogą one polegać na przywoływaniu zwierzęcia do siebie w czasie, gdy biega on po terenie i znajduje się w dużej odległości od właściciela. Emitujący wysokotonowe dźwięki gwizdek, można zawiesić wygodnie na szyi, ponieważ posiada on uchwyt na sznurek czy łańcuszek.

Głośny dźwięk gwizdka dla psa jest łatwo słyszalny przez zwierzę, które prawidłowo reaguje na ten sygnał. Dzięki temu właściciel nie musi używać swojego głosu do przywoływania posiadanego psa. Dźwięk gwizdka może kojarzyć się zwierzęciu z obowiązkiem wykonywania konkretnych komend. Gwizdek dla psa znajduje się w naszym stałym asortymencie. Może być wykorzystywany do pracy, zarówno z psami myśliwskimi, pasterskim, czyli z tymi, które znajdują się w bardzo dużej odległości od właściciela, nie mającego z nimi kontaktu wzrokowego. Odpowiednio dobrany gwizdek dla psa może być używany również jako element szkolenia psów przystosowanych do pracy z człowiekiem czy też przygotowywanych do zawodów sportowych.

Gwizdki dla psa - wykorzystanie w szkoleniu

Podstawową zaletą, którą wyróżnia się oferowany przez nasz sklep internetowy, gwizdek dla psa, jest przede wszystkim możliwość szybkiego i łatwego przywoływania z jego pomocą pupila. Ponadto proponowany przez nas gwizdek dla psa może dawać ostrzeżenie, gdy zwierzę zaczyna wykonywać niepożądane czynności. Może to być tropienie czy też przejaw agresji do innych zwierząt, spotkanych w trakcie odbywania codziennych spacerów. Polecany przez nasz sklep internetowy gwizdek dla psa podkreśla dźwiękiem, wydawane głosowo komendy. Wykorzystanie gwizdka w nauce zrozumienia przez psa podstawowych poleceń, może przyspieszyć proces skutecznego ich uczenia się. Słyszalny z dużej odległości dźwięk gwizdka umożliwia przywołanie psa, który biega luzem, w trakcie odbywania spacerów na łące czy w lesie. Oferowany przez nas gwizdek dla psa przekazuje pupilowi wyraźny, charakterystyczny sygnał dźwiękowy, będący wsparciem w nauce komend przez każdego psa, niezależnie od jego wieku czy rasy, a także posiadanego temperamentu. Proponowany przez nasz sklep internetowy gwizdek dla psa, może być używany nie tylko podczas spacerów z dorosłym osobnikiem. Produkt ten powinien być wprowadzony w użycie, już we wczesnym etapie życia domowego pupila. Warto rozpocząć naukę komend z użyciem gwizdka, posiadając szczeniaka lub bardzo młodego psa.

Oferowany przez nasz sklep internetowy gwizdek dla psa, umożliwia wyszkolenie posiadanego pupila. Używanie komendy dźwiękowej jest aprobowane przez behawiorystów i osoby zawodowo zajmujące się zoopsychologią. Skojarzenie wydawanego przez gwizdek dźwięku z poleceniem, pozwala psu prawidłowo identyfikować wydawane przez właściciela komendy. Gwizdek dla psa może być także sposobem na zwrócenie uwagi, szczególnie zwierzęcia, które łatwo ulega rozproszeniu i nie potrafi skoncentrować się na wykonywanych poleceniach. Gwizdek dla psa z naszego internetowego sklepu zoologicznego został zaprojektowany z wysokiej jakości materiałów, co stanowi gwarancję jego trwałości. Posiada on specjalną konstrukcję z wygodnym do użycia ustnikiem. To produkt emitujący wysokotonowy dźwięk.