• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Mieszanki uzupełniające dla gryzoni

24 produkt(ów)

W naturalnym środowisku małe ssaki i gryzonie same wybierają swoje pożywienie. Dzięki temu doskonale wiedzą co potrzebują by zachować zdrowie. Co więcej, wiedzą gdzie tego szukać. Kiedy zamieszkują w naszych domach, nie mają szansy na uzupełnienie dowolnej diety. Jednym słowem są zależne od nas – opiekunów gryzoni. Zazwyczaj karmy dla gryzoni w formie peletu, zawierają wszystkie niezbędne składniki i minerały. Jednak mimo wszystko można podać zwierzakowi coś, w ramach uzupełnienia jego diety.

W naszym sklepie zoologicznym Apetete proponujemy mieszanki paszowe dla gryzoni od najlepszych producentów. Zawierają one kompozycję ziół i suszków, które wspomagają pracę brzuszków małych zwierzaków. Niektóre z nich wpływają na lepsze trawienie, jak np.: częsty dodatek w mieszankach paszowych ostropestu plamistego.

Mieszanki uzupełniające dla gryzoni

Mieszanki uzupełniające dla gryzoni to naturalna pomoc dla odporności Twojego małego zwierzaka. Dodawane regularnie do posiłków takich jak np.: siano dla gryzoni, czy karma dla gryzoni które również znajdziesz w naszej bogatej ofercie pomagają zadbać o lepsze samopoczucie pupila i zwiększają jego witalność. Ponadto takie mieszanki dla gryzoni korzystnie wpływają na wygląd sierści a także skóry pupila. Dzięki nim sierść jest zadbana i błyszcząca, aż miło dotykać zwierzaka.

Wszystkie mieszanki dla gryzoni jakie znajdziesz w naszym sklepie Apetete pomogą zadbać o naturalne uzupełnienie diety Twojego pupila. Stosuj się do zaleceń podanych na opakowaniu. Niezależnie czy dodasz je bezpośrednio do karmy, czy jako osobny posiłek Twój zwierzak będzie Ci wdzięczny.

Sklep internetowy z mieszankami ziół uzupełniających dla gryzoni

W naszym sklepie zoologicznym Apetete dbamy o potrzeby najmniejszych zwierzaków, znajdziesz u nas wszystko, co potrzebne do opieki nad gryzoniem. Wśród naszej bogatej oferty odszukasz nie tylko mieszanki uzupełniające dla gryzoni, ale również karmy, klatki, transportery, witaminy, miski i poidełka do gryzoni. Zapraszamy do zakupów on line w Apetete i zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku, Instagramie. Wpisując #pupilapetete możesz pochwalić się zdjęciem swojego zwierzaka na naszym profilu.