• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Miski i akcesoria do misek dla psa

1-30 of 53

Miski i akcesoria do misek dla psa

Nie ulega wątpliwości, że do elementów podstawowego wyposażenia psa należy jego miska. Wybór miski dla psa dla Twojego sympatycznego pupila może wydawać się prostym zadaniem jednak jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie tego produktu. Obecnie wyróżniamy ponad 500 ras psów a warto zauważyć, że różnice między rasowe u psów są znaczne. Każdy z nich jest wyjątkowy, ma inny kształt pyska, nosa, uszu. Dlatego biorąc pod uwagę te czynniki należy przyznać, że podobnie jak nie ma standardowego rozmiaru psa, nie ma standardowego dla niego naczynia. Z tego względu przy wybieraniu miski dla swojego psa czy akcesoriów do miski należy pomyśleć o szczegółach i indywidualnościach jego budowy i wyglądu, które w jakiś sposób mogłyby utrudniać mu pobieranie pokarmu. Niektóre rasy psów są wyjątkowo małe, dla nich miska powinna być również w rozmiarze xs, tak by ułatwić dostęp do pokarmu. Inne rasy mają płaski pysk, dla nich najlepiej jest podawać jedzenie na specjalnym talerzyku, jeszcze inne rasy mają predyspozycję do skrętów żołądka – dla nich weterynarze polecają miski na podwyższeniu. Jak widać jest wiele szczegółów warunkujących wybór miski dla psa a jakie jakie detale ty powinieneś uwzględnić? W sklepie apetete znajdziesz wszystkie rodzaje misek dla psów, uwzględniające długie uszy, płaskie pyski, czy nadmierny apetyt. Przewidzieliśmy wszystko po to by jeszcze lepiej wpisać się w potrzeby każdego klienta.

Jak dobrać miskę dla psa

Miski na karmę powinny być dostosowane do wielkości psa. To znaczy, że muszą być na tyle szerokie, aby pies bez problemu pobierał z nich pokarm. Mały Yorkshire z trudem dostanie się do miski o wysokich ściankach, a bassetowi z długimi uszami będzie prościej pobrać pokarm z miski o wysokiej podstawie. Ponadto przy wyborze miski dla psa należy brać pod uwagę również jej ciężar – Miski powinny być na tyle ciężkie, aby zwierzę nie przesuwało ich po mieszkaniu. Dobra miska jest stworzona z nietoksycznego materiału, który nie zmienia smaku posiłku. W sklepie apetete proponujemy szeroki wybór misek i akcesoriów do misek dla psów wszystkich ras i wielkości.

Bogaty wybór solidnych misek dla psa

W sklepie zoologicznym apetete.pl dostępne są miski dla psa różnego rodzaju, w tym:

Miski metalowe które zdecydowanie są trwalsze od misek plastikowych. Z tego względu, że pies nie jest w stanie ich pogryźć. Do wyboru mamy wiele pojemności i wariantów. Dobrze, aby miska była wyposażona w gumową podstawę, zapobiegającą przesuwaniu się miski.

Miski plastikowe których zaletą jest różnorodność kolorów i to, że są stosunkowo tańsze od metalowych, jednak taką miskę piesek z łatwością pogryzie i przesunie. Te modele nadal są jednak popularne ze względu na różnorodność kształtów i kolorów, które można dopasować do wnętrza.

Miski dla psów o długich uszach to genialny wynalazek dla wszystkich opiekunów psów o długich uszach, takich jak cocker spaniel czy baset. Większość psów myśliwskich posiada długie uszy, które pozwalają im lepiej zbierać zapachy. Te uszy bardzo często brudzą się od jedzenia, dlatego zastosowanie miski o wysokim podeście zapobiegnie niechcianym resztkom jedzenia na uszach.

Miska spowalniająca jedzenie, bardzo przydatna, a także istotna dla zdrowia psa, ponieważ zbyt szybkie jedzenie powoduje, że pies łyka za dużo powietrza, które gromadzi się w żołądku w postaci gazów. Ponadto zbyt szybkie jedzenie może być również powodem skrętów żołądka – zwanego piruetem śmierci. Skręt żołądka to śmiertelna dolegliwość, która polega na tym, że żołądek częściowo lub całkowicie rotuje wokół własnej osi. W wyniku tej rotacji pokarm nie może opuścić żołądka. Najbardziej narażone na skręt są psy o głębokich klatkach piersiowych: dogi, wyżły, owczarki niemieckie oraz dobermany. Miska została zaprojektowano w celu utrudnienia natychmiastowego spożycia karmy. Dno z wypustkami, które znacznie spowalniają pupila, pomaga uniknąć problemów żołądkowych w wyniku przejedzenia i ogranicza zadławienia.

W naszej zróżnicowanej ofercie online znajdziesz wysokiej jakości miski dla psa, w tym modele na stojaku, trwałe miski ceramiczne, praktyczne pojemniki na karmę, a także podstawki pod miski.

Miska to podstawowy element wyposażenia dla psa. Zbilansowana dieta i racjonalne odżywianie naszego zwierzaka to jedno, jednak sposób podania karmy mokrej czy suchej, jest niemniej ważny. W ofercie apetete.pl posiadamy szeroki wybór misek pod względem materiału i wielkości. Znajdziesz u nas miski plastikowe, metalowe, składane, butelki podróżne, pojemniki na karmę, torby, automatyczne karmniki i poidła, a nawet miski spowalniające jedzenie. Zadbaj o dobrą kondycję i komfort Twojego pupila!

Dlaczego warto kupować w naszym sklepie internetowym

Oprócz solidnych misek dla psa oferujemy także szeroki wybór innych akcesoriów, takich jak na przykład, obroże, ubranka dla psa, transportery czy szelki. Posiadamy także smakowite przysmaki, a także karmy suche i mokre. W celu dobrania odpowiedniego produktu, proponujemy skorzystać z filtrów. Ewentualnie, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Ich doświadczenie pozwoli na znalezienie optymalnego rozwiązania, korzystnego dla zdrowia Twojego pupila. Gwarantujemy fachową obsługę, wygodne zakupy online oraz korzystną cenę misek i innych akcesoriów do karmienia.