• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Zabawki dla kota

1-30 of 192

Kot jest niewątpliwym indywidualistą, który uwielbia zabawę oraz ciekawe spędzanie czasu. Zabawka dla kota to gadżet, który zapewni naszemu mruczącemu pupilowi ciekawe zajęcie, chroniąc przy tym nasze meble oraz rzeczy osobiste przed kocimi pomysłami na wolne spędzanie czasu. Zabawka dla kota to również element prawidłowego rozwoju oraz socjalizacji kota, bez którego ciężko wyobrazić sobie jego prawidłowe funkcjonowanie.

Zabawka dla kota

Drapanie, skakanie, gonienie przedmiotów, czy polowanie to elementy bez których trudno wyobrazić sobie prawidłowy rozwój oraz funkcjonowanie każdego kota. W internetowym sklepie zoologicznym Apetete posiadamy szereg zabawek przeznaczanych dla kotów w każdym wieku oraz różnych temperamentów. Zabawki dla kota pozwalają na ćwiczenie naturalnych instynktów jakim jest polowanie czy też drapanie przedmiotów do tego przeznaczonych.

Wyróżniamy wiele rodzajów zabawek jak zabawki dla kota,zabawki z kocimiętką, którą koty uwielbiają oraz która ma na nie bardzo pozytywny wpływ. Zabawki interaktywne dla kota, które wyróżniają się wyrazistym kolorem oraz specyficznym dźwiękiem lub ruchem, zachęcają kota do zabawy. Kocie zabawki jak mysz zabawka, zabawki z kocimiętką, obrotowa zabawka dla kota służą do ćwiczenia refleksu oraz zaspokajania naturalnego instynktu jakim jest np. polowanie.

Zabawki dla kota w Apetete

W sklepie online Apetete znajdziesz zarówno zabawki dla kotadorosłego jak i zabawki dla kota najmłodszego, które zapewnią kotu wiele godzin zabawy oraz zaspokojenie naturalnych instynktów jakimi jest gryzienie polowanie czy ostrzenie pazurków. Zabawki dla kota idealnie sprawdzą się do wspólnie spędzonego czasu z ukochanym opiekunem lub po prostu mile spędzonego czasu. Zabawki interaktywne dla kota występują w różnych wersjach kolorystycznych oraz w różnych formach, dopasowanych do specyfiki danej rasy, wieku zwierzęcia oraz jego indywidualnych potrzeb. Zabawki należy dostosować indywidulanie do danego kota, do jego wieku, rasy oraz temperamentu.

Zabawki dla kota

Koty uwielbiają się bawić, tak naprawdę zabawa jest częścią dnia dlatego tak ważne jest zapewnienie im odpowiedniej rozrywki, Pewne jest, że jeśli nie dostaną swoich zabawek – same znajdą sobie zajęcie niekoniecznie bezpieczne dla nas i naszych mebli.

W sklepie Apetete znajdziesz szereg różnych zabawek stworzonych z myślą o Twoim kocie: Różnego rodzaju piłki, szare i kolorowe myszki, wędki, a nawet zabawki na smakołyki czy interaktywne gadżety. Wszystko co może kot chwycić w zęby, rozdrapać i pomoże mu w trenowaniu myśliwskich instynktów.

Dlaczego zabawa jest ważna dla kotów

Zabawa dla kotów jest częścią ich edukacji i socjalizacji. Poprzez zabawę kot trenuje swoje myśliwskie instynkty, dlatego zabawki które może gonić i łapać są dla kota najlepsze.