• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Przysmaki na odkłaczanie dla kota

11 produkt(ów)

Przysmaki na odkłaczanie to wysokiej jakości produkty zawierające zestaw substancji słodowych, które w naturalny sposób pomagają pozbywać się kulek włosowych, powstających w przewodzie pokarmowym kota. Przysmaki na odkłaczanie wspierają naturalne wydalanie połkniętych włosów i są tym samym idealną przekąską miedzy posiłkami.

Przysmaki na odkłaczanie

Pasta na odkłaczanie dla kota to idealna propozycja do codziennej pielęgnacji kota, który boryka się z zaleganiem kul włosowych w przewodzie pokarmowym. Przysmaki dla kotów na odkłaczanie występują jako: pasta dla kotów na odkłaczanie oraz , przysmaki na odkłaczanie. Zastosowanie pasty lub przysmaku zapewnia naturalny sposób, który pomaga w pozbyciu się połkniętej sierści. Pasta na odkłaczanie kota oraz przysmaki dla kotów na odkłaczanie to także pyszna oraz bardzo apetyczna przekąska, którą kot spożywa z zadowoleniem. Przysmak na odkłaczanie można podawać jako uzupełnienie diety lub podawać między posiłkami.

W ofercie sklepu Apetete, dostępna jest pasta dla kota na odkłaczanie, która nie tylko pysznie smakuje, ale jest niezwykle pomocna w przypadku problemu z kulami włosowymi. Pasta na odkłaczanie kota to pyszna oraz zdrowa nagroda za dobre zachowanie naszego mruczka. Przysmak odkłaczający występuje w różnych wersjach, dopasowanych do specyfiki danej rasy, wieku zwierzęcia i jego indywidualnych potrzeb. Przysmaki odkłaczające to także idealny smakołyk, który zachwyci każdego kociego smakosza.

Przysmaki dla kotów na odkłaczanie

W świecie kotów występuje wiele odmian, koty między sobą różnią się długością sierści, kolorem, wielkością a także charakterem. Ponadto niektóre z nich niezależnie od długości włosa mają tendencję do połykania dużej ilości sierści podczas codziennej toalety. Wylizana sierść formułuje się w żołądku w postaci kulek włosowych, które mogą być przyczyną nie stawności. W sklepie Apetete przedstawiamy przysmaki dla kotów na odkłaczanie. Ich doskonale zbilansowana formuła pomoże pozbyć się kulek włosowych z żołądka

Które koty potrzebują przysmaków na odkłaczanie

Tak naprawdę każdy kot powinien dostawać karmę, która wspomoże trawienie i oczyści jego jelita i żołądek. Niektóre rasy kotów, zwłaszcza te z długim włosem jak persy czy Maine Coon ze względu na dłuższą sierść mogą być bardziej narażone na powstawanie kulek włosowych, trudnych do pozbycia. W ich diecie nie powinno zabraknąć środków na odkłaczanie. W sklepie Apetete znajdziesz szeroki wybór past, czy przysmaków mięsnych z dodatkiem słodu jęczmiennego, które wspomagają wydalanie kłaczków z organizmu kota.

Jak rozpoznać, ze kot ma problemy z kłaczkami?

Odkłaczanie to pomaganie kotu w pozbyciu się kłaczków wylizywanych z własnego futra. Zazwyczaj przy zrównoważonej diecie kot usuwa niestrawione kłaczki wraz z kałem. Czasem niestrawiona część pozostaje w żołądku i jelitach, tworząc tak zwane kulki włosowe a dokładnie pilobezoary. Wówczas kot próbując się ich pozbyć zaczyna wymiotować, ale to nie są jedyne objawy zakłaczenia. Na pewno pierwszym niepokojącym objawem jest luźny stolec, wymioty, kaszel, niestrawności, a także bolesny brzuch – wówczas kot wygina go w koci grzbiet, przestaje również jeść co dla kotów bywa bardzo niebezpieczne.

Dlatego jeśli zauważyliśmy te niepojące objawy w pierwszym kroku podajmy przysmaki, pasty odkłaczające jeśli to nie pomoże niezbędna będzie wizyta u lekarza weterynarii.

Jak działają przysmaki na odkłaczanie

Dla zdrowia naszego kota zaleca się regularne podawanie przysmaków odkłaczających, co oznacza termin regularnie? Minimum 2-3 razy w tygodniu kot powinien otrzymać między posiłkami specjalną pastę czy przysmaki odkłaczające. Jak one działają?

W preparatach na odkłaczanie stosuje się słód – który produkuje śluz, pomagając przepychać kłaczki, zanim zbiją się w twarde kule. Dzięki takim dodatkom połknięta sierść zostaje wydalona wraz z kałem. Pasty na odkłaczanie mają te zaletę, ze sa dla kotów bardzo smaczne a ich podanie proste. Można dodać do karmy, albo nałożyć kotu na łapkę - wówczas kot znany z natury czyściocha – pozbędzie się pasty zlizując ją.

Przysmaki na odkłaczanie - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować przysmaki na odkłaczanie w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Sklep Apetete posiada w swojej ofercie szereg przysmaków odkłaczających przeznaczonych dla kotów w każdym wieku, każdej rasy oraz ze specjalnymi zaleceniami żywieniowymi. Sklep Apetete to gwarancja najwyższej jakości.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu przysmaków na odkłaczanie?

Wybierając przysmak odkłaczający należy brać pod uwagę jego skład oraz konsternacje. Należy dopasować przysmak do wieku kota, jego trybu życia oraz preferencji żywieniowych.

Czy przysmaki na odkłaczanie są zdrowe?

Przysmaki odkłaczające zawierają substancje słodowe, które w naturalny sposób pomagają pozbyć się kul włosowych z przewodu pokarmowego. Przysmak odkłaczający to również zdrowa raz smaczna przekąska w postaci pasty lub przysmaku.