• DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od 99zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Przysmaki bezzbożowe dla psa

1-30 of 230

Przysmak bez zbóż dla Twojego psa

Podawanie przysmaków dla psa jest ciekawą alternatywą dla urozmaicenia jego diety. Ponadto prawidłowo dobrany smakołyk może przyczynić się do poprawy kondycji naszego psa. Przysmaki dla psa to przede wszystkim najlepsza forma nagrodzenia za dobre zachowanie.

Przysmak dla psa to doskonały pomysł na prezent dla pupila

Psy podobnie jak ludzie uwielbiają dostawać prezenty. Poprzez małe gesty budujemy relację z naszym przyjacielem. Podawanie apetycznych nagród to niewerbalny forma okazania naszej sympatii Nie ma co ukrywać, że w dzisiejszych czasach pies awansował z roli obrońcy na pełnoprawnego członka stada ludzkiego – zwanego rodziną. Pies to ukochany przyjaciel, towarzysz i opiekun. Wobec tego czy przyjaciel nie zasługuje na najlepszą nagrodę?

Zdrowe przekąski dla psa

Jeszcze kilka lat temu nikt nie przejmował się składem karmy dla psa. Zwierzę dostawało resztki ze stołu, oraz chleb namoczony w wodzie. Dziś dzięki postępowi nauki wiemy, że pies jest mięsożercą dlatego nie potrzebuje w swojej diecie zbóż tylko mięsa. Tylko białko zwierzęce zapewnia mu odpowiedni proces metaboliczny, zapobiega przed chorobami i dostarcza odpowiedniej dawki energii do zabawy i pracy. Odpowiedzialny opiekun czyta skład karmy i podaje przysmaki zgodne z naturą psa – mięsożercy. Z myślą o takich klientach został stworzony dział przysmaków dla psów w sklepie apetete. Znajdziesz w nim zdrowe, naturalne przekąski pozbawione zbóż. Świeże mięso

Dlaczego warto podawać przysmaki bezzbożowe

Obecnie większość psów walczy z alergią pokarmową oraz skórną. Problem alergii u psów jest tak powszechny, że liczba lekarzy weterynarii ze ukończoną specjalizacją – dermatolog stale rośnie. Za kilka lat powstaną kliniki w których będzie można leczyć alergie skórne u psów. Jak wiadomo alergia jest reakcją układu immunologicznego na składnik diety, albo czynnik ze środowiska. eliminując z diety psa powszechne alergeny takie jak zboża można uzyskać całkiem zadowalające efekty kuracji. Z myślą o psach z alergią pokarmową stworzono przysmaki bezzbożowe. Zaletą tego typu smakołyków jest fakt, że zazwyczaj znajduje się w nich więcej mięsa, dużo wartościowych składników takich jak: brązowy ryż, marchewka, dynia, jabłko, szpinak, banan. Składniki te uzupełniają dietę psa w niezbędne witaminy potrzebne do tego by zdrowo i prawidłowo się rozwijały. Natomiast należy unikać przysmaków bezzbożowych w których znajdują się wypełniacze takie jak soja, czy groch. Ponieważ rośliny strączkowe są bogactwem białka, ale roślinnego z którego zwierzę jakim jest pies, w przeciwieństwie do ludzi nie potrafi czerpać tyle korzyści. Dieta wegetariańska nie jest zalecana psom, choć w przeciwieństwie do kotów nie stworzy to zagrożenia życia dla zdrowia psa.

Rodzaje przysmaków bezzbożowych dla psa

Wśród oferty przysmaków bezzbożowych dla psa w sklepie apetete znajdą się zarówno smakołyki mięsne, jak Woolf, Rinti, Perrito, Orijen czy Acana. Najlepsze do żucia są smakołyki typu jerky – to nic innego jak kawałki mięsa, najczęściej wołowe, wieprzowe które zostało oczyszczone z tłuszczu, pokrojone w podłużne kawałki, a następnie poddane procesowi suszenia. Również do przysmaków bezzbożowych należą przysmaki liofilizowane w sklepie apetete, dwie firmy robią tego rodzaju przysmaki to Acana i Planet Pet. Przysmaki liofilizowane są bardzo zdrowe bo zawiera aż 100% mięsa z dziczyzny, wołowiny, ryb, drobiu. Proces liofilizacji pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych przysmaku.