• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Zabawki interaktywne dla psa - Apetete

1-30 of 68

Od kiedy pojawiły się na rynku zabawki interaktywne dla psa, coraz więcej właścicieli zastanawia się nad zakupem tego typu produktów. Wyroby te z uwagi na różne zastosowania, podzielono na dwie kategorie - interaktywne i edukacyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom opiekunów domowych pupili, w naszej stałej ofercie dostępne są wysokiej jakości zabawki edukacyjne dla psa dorosłego, szczeniaka, juniora i seniora. To produkty w pełni atestowane i certyfikowane, które są aprobowane przez wszystkie kraje Unii Europejskiej.

Zalety, jakimi wyróżniają się zabawki interaktywne dla psa

Dostarczanie psu nowych bodźców jest bardzo istotne, nie tylko, jeśli chodzi o szczeniaka czy juniora, ale także o zwierzęta dorosłe, a nawet seniorów. Z uwagi na to coraz więcej właścicieli czworonogów decyduje się na zabawki edukacyjne. To produkty, które można dopasować do konkretnej rasy, preferencji czworonoga, jak również jego aktywności i trybu życia. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się nowoczesne zabawki interaktywne, które można zabierać w dowolnie wybrane miejsca. Bardzo dużą popularnością cieszą się, tak zwane kongi. Te zabawki edukacyjne dla psów są wykonane z wytrzymałej gumy. Kształt bałwanka gwarantuje pewny chwyt. To produkty pełniące kilka funkcji – gryzaka, przedmiotu do aportowania i miejsca do przechowywania przekąsek.

W naszej stałej ofercie dostępne są zabawki interaktywne, które można podawać zwierzętom w bardzo młodym wieku, szczególnie, gdy mają problemy z wyrzynaniem się zębów. Proponowane przez nas zabawki edukacyjne dla psa to świetny produkt, który może być przeznaczony także do oczyszczania uzębienia.

Jakie wyróżniamy rodzaje zabawek na inteligencję?

Istnieje wiele rodzajów zabawek na inteligencję dla psa, w zależności od poziomu trudności oraz preferencji psa. Wśród najpopularniejszych wyróżniamy:

 1. Zabawki do wypełnienia przysmakami - np. kongi, w których można schować smakołyki. Pies musi się natrudzić, by wydobyć nagrodę.

 2. Gryzaki z ukrytymi smakołykami - takie zabawki posiadają ukryte przegródki, do których można włożyć przysmaki. Pies musi przełamać opór gryzaka, by dostać się do nagrody.

 3. Zabawki interaktywne - np. puzzle dla psów, układanki czy labirynty. W takich zabawkach pies musi pokonać kolejne etapy, aby otrzymać nagrodę.

 4. Zabawki dźwiękowe - np. piłki z gwizdkiem, dźwiękową zabawkę czy grzechotki. Takie zabawki stymulują zmysł słuchu psa, co wpływa pozytywnie na jego rozwój.

Ważne jest, aby wybrać zabawkę odpowiednią do potrzeb i możliwości psa. Zabawa powinna być dla psa przyjemnością, a nie źródłem frustracji.

Zabawki edukacyjne dla psa - nowoczesne maty węchowe

Specjaliści z zakresu zoopsychologii, a także zawodowi behawioryści, polecają właścicielom psów maty węchowe. Są to produkty, które można wykorzystać w dowolnie wybranym miejscu. Popularne maty węchowe to funkcjonalne zabawki edukacyjne dla psa w różnym wieku. Spełniają one naturalną potrzebę czworonogów, identyfikowania różnych zapachów. Domowy pupil poznaje otoczenie przy pomocy swojego węchu. Każdy pies, nawet w starszym wieku, posiada znacznie bardziej rozwinięty aparat węchowy niż przeciętny człowiek. Dzięki temu zabawki interaktywne dla psa, które aktywizują zmysł powonienia, mogą zająć jego czas, a także stymulować rozwój psychiczny. Ma to szczególne znaczenie dla młodych osobników.

Nowoczesne maty węchowe, które znajdują się w naszym asortymencie, zostały wykonane bardzo starannie. Produkty te można prać w pralkach automatycznych. Są one uszyte przy pomocy nici kaletniczych, więc są bardzo trwałe. Zapewniające rozrywkę i realizowanie aktywności węchowych, zabawki edukacyjne dla psa z tej kategorii, można znaleźć w naszym internetowym sklepie zoologicznym, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zabawki interaktywne dla psa - produkty interaktywne

Interaktywne produkty, przeznaczone dla domowych pupili, mogą być świetnym pomysłem na urozmaicenie ich codziennej zabawy. To wyroby atestowane, certyfikowane, spełniające wszystkie normy Unii Europejskiej. Proponowane przez nas zabawki interaktywne dla psa są w 100% bezpieczne dla każdego czworonoga. To wyroby nowoczesne i trwałe. Oferowane przez nas zabawki interaktywne dla czworonogów są przeznaczone dla zwierząt w każdym wieku. Zaprojektowane z myślą o czworonogach każdej rasy zabawki interaktywne, mogą pełnić funkcję stymulującą. Nadają się one dla młodych zwierząt. Produkty dostępne w naszym sklepie mogą posiadać schowki na przysmaki. Oznacza to, że zabawki interaktywne dla psa uczą zwierzęta samodzielnego wyszukiwania ulubionych smakołyków, pokonując różne przeszkody.

Dostępne w naszym sklepie internetowym zabawki interaktywne dla psa rozwijają jego intelekt, a także uczą cierpliwości i skupienia na wykonywaniu różnego typu działań. To doskonały pomysł na zagospodarowanie czasu psów należących do ras aktywnych i pracujących. Chodzi tutaj przede wszystkim o popularne Border collie, jak również Owczarki niemieckie, alzackie, Malinois, czyli belgijskie psy pasterskie.

Najczęściej polecane na naszym blogu

Edukacyjne, interaktywne - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować zabawki edukacyjne dla psa w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Dobrej jakości zabawki edukacyjne dla psa, które są dostępne w naszym sklepie, to produkty atestowane, certyfikowane. Są one bezpieczne dla zwierzęcia w każdym wieku. Można je bez problemu poddawać zabiegom czyszczącym.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu zabawki edukacyjne dla psa?

Decydując się na zakup wybranego modelu zabawki edukacyjne dla psa, należy zwrócić uwagę na to, czy posiada ona oznaczenie CE. Nowoczesne zabawki edukacyjne dla psa powinny być dopasowane do jego wieku.

Czy zabawki edukacyjne dla psa są odpowiednie dla szczeniaków?

Zabawki edukacyjne można wykorzystywać w trakcie zabawy ze szczeniakami. Sprawdzą się one także w procesie socjalizacji. To produkty, dzięki którym zwierzę może rozwijać swój intelekt, jak również skupić uwagę na danym przedmiocie i konkretnym zadaniu.