• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Piłeczki dla psa

1-30 of 84

Urozmaiceniem codziennych zabaw dla czworonoga, mogą być odpowiednio wykonane piłki dla psa. To produkty atestowane i certyfikowane, stworzone z myślą o domowych pupilach. Wyroby te są dostępne w naszej stałej ofercie, w różnych rozmiarach, wersjach kolorystycznych i cenach do wyboru. Polecane przez nas piłki dla psa, można dobierać także do specyficznych wymagań danej rasy.

Nowoczesne piłki dla psa

Dobrej jakości zabawka dla psa powinna być dostosowana do wieku i potrzeb danego pupila. Produkt ten może stanowić urozmaicenie codziennego spaceru. Odpowiednio dobrana piłka dla psa świetnie sprawdzi się także w domu. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się różnego typu piłki dla psów, dostosowane do wagi, rasy i potrzeb konkretnego czworonoga.

Oferujemy produkty przeznaczone do treningu, szkolenia, jak i te, które zwierzę może wykorzystać jako alternatywę gryzaków. Piłeczka dla psa jest świetnym sposobem na wypełnienie jego czasu, gdy zwierzę przez wiele godzin pozostaje samo w domu. Wysokiej jakości piłki dla psa z naszej stałej oferty, to produkty dostępne, zarówno w wersji pojedynczej, jak i w zestawach.

Proponujemy wyroby nasączone bezpiecznymi dla czworonoga substancjami zapachowymi, wydzielającymi aromat wołowiny. Mogą one przydać się także do czyszczenia jego zębów. W otwory, które znajdują się w tych produktach, można włożyć ulubione smakołyki pupila, co zachęci go do zabawy Zróżnicowana oferta naszego sklepu internetowego obejmuje akcesoria dla zwierząt w różnym wieku, w tym piłki dla psa.

Zalety piłki dla psa

Odpowiednia zabawka dla psa, powinna być dostosowana do jego wieku, jak również wymagań. Niektóre zwierzęta potrzebują dodatkowej stymulacji do aktywności fizycznej. Z uwagi na to, warto wybrać dla nich taki produkt, jak piłka dla psa wydająca różne dźwięki. Może ona posiadać jaskrawe kolory, co ułatwi zlokalizowanie jej w trawie bądź też w trakcie domowej zabawy. Wydająca dźwięki piłka dla psa, zachęca zwierzę do zabawy. W naszej stałej ofercie znaleźć można wysokiej jakości piłki dla psa, wykonane z kauczuku bądź bezpiecznej dla zwierzęcia gumy termoplastycznej. Jest to materiał, który nie wchodzi w reakcje chemiczne ze śliną domowego pupila. Zastosowanie gumy termoplastycznej do produkcji takich wyrobów, jak piłki dla psów jest sprawdzonym rozwiązaniem. To materiał wyróżniający się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dostępna w naszej ofercie piłeczka dla psa dostępna jest w różnych kolorach.

Dobrej jakości piłki dla psa, które można zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, mogą posiadać gładką strukturę lub też specjalnie zaprojektowane wypustki. Są one na tyle miękkie, że nie powodują podrażnień dziąseł czy języka. Warta uwagi jest atestowana i certyfikowana piłka dla psa. To produkt całkowicie bezpieczny, nawet dla szczeniaka i zwierzęcia w bardzo młodym wieku.

Dlaczego warto wybierać wyłącznie atestowane i certyfikowane piłki dla psa

Solidnie wykonane piłki dla psów świetnie sprawdzą się także w trakcie odbywania szkolenia z danym pupilem. Do tego celu można wykorzystać produkty wykonane z lanej gumy i umieszczone na solidnym sznurku. To wyroby dedykowane osobnikom dorosłym, zaliczanym do małych i średnich ras. Proponowane przez nasz sklep internetowy piłki dla psa, zawieszone na sznurku, są świetnym sposobem na naukę aportowania. Mogą przydać się także w trakcie zabaw w parku czy też podczas spacerów.

Mocna piłka dla psa może posiadać dodatkowe akcesoria. Warto zdecydować się na wyrzutnię piłek, wykonaną z gumy. Dzięki wyrzutni, proponowana przez nas piłeczka dla psa, może znaleźć się w dużej odległości od właściciela. Pozwoli to na zaangażowanie domowego pupila w odnalezienie tego przedmiotu. Dzięki temu można rozładować nadmiar energii u zwierzęcia nadpobudliwego bądź też wymagającego zwiększonej aktywności fizycznej. Dostępne w naszym asortymencie piłki dla psów to produkty, które mogą być wykonane również z solidnego flauszu. To wyroby dostępne w różnych rozmiarach. Mogą one posiadać wielkość standardowych piłeczek tenisowych lub też być dostosowane do możliwości zwierząt z mniejszymi pyskami. Proponowana przez nas piłka dla psa tenisowa przyda się do masażu dziąseł, jak również oczyszczania zębów z nalotów. Produkt jest łatwy do czyszczenia i przechowywania.

Najczęściej polecane na naszym blogu

Piłki - Najczęściej zadawane pytania(FAQ)

Dlaczego warto kupować piłki dla psa w internetowym sklepie zoologicznym apetete.pl?

Produkty, którymi są piłki dla psa, dostępne w sklepie zoologicznym apetete.pl, są bezpieczne dla pupili, niezależnie od ich wieku, wagi czy rasy. Wyroby te zostały zaprojektowane i wykonane, zarówno z myślą o typowych kanapowcach, jak i aktywnych zwierzakach.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu piłki dla psa?

Kupując piłki dla psa warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z którego wykonano dany produkt. Musi on być trwały, jak również nie wchodzić w żadne reakcje chemiczne ze śliną domowego pupila czy wodą.

Jak dobrać rozmiar piłki dla psa do konkretnej rasy?

Pupile zaliczane do ras miniaturowych, małych i średnich powinny posiadać piłki dla psa zaprojektowane w taki sposób, aby były one odpowiednie do wielkości ich pyska. Z kolei czworonogi w typie molosowatych i duże rasy, powinny posiadać piłki dla psów dedykowane zwierzętom o dużym pysku i sporej wadze.

Czy piłki tenisowe są dobre dla psa?

Piłki tenisowe nie są dobrym wyborem dla psa jako zabawki, ponieważ mogą powodować poważne problemy zdrowotne. Gumowe piłki lub specjalne piłki dla psów są lepszym wyborem, ponieważ są mniej szkodliwe dla ich zębów i jamy ustnej. Piłki tenisowe mogą łatwo się rozłupać, co z kolei może spowodować zadławienie, a także mogą się składać z niebezpiecznych dla psów substancji, takich jak klej czy farby. Dlatego zawsze należy wybierać odpowiednie zabawki dla swojego pupila, zwracając uwagę na jego bezpieczeństwo i zdrowie.