• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY
 • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
 • BEZPIECZNE ZAKUPY
 • EKSPRESOWA WYSYŁKA
 • FACHOWE PORADY
 • NAJNIŻSZE CENY

Fiprex krople na pchły i kleszcze dla psa S (do 10kg)

Opinie klientów (38)
Kod produktu: PFIP005
Marka: VET-AGRO
Fiprex krople na pchły i kleszcze dla psa S (do 10kg)
17,99 zł
 • - +
 • Informacje

  Fiprex krople na pchły i kleszcze dla psa S (do 10kg)

  Przeznaczenie - krople na pchły i kleszcze dla małych psów. Proponowany przez nas preparat przeznaczony jest także dla kotów, bez względu na ich wiek czy rasę. Wyrób ten przyda się wszystkim domowym pupilom, które są narażone na ataki pcheł, kleszczy wszy i wszołów.

  Nowoczesny preparat Fiprex nie powoduje stanów zapalnych skóry, jak również jej zaczerwienienia czy też podrażnienia, nawet u zwierząt borykających się z alergiami czy też nietolerujących preparatów chemicznych, aplikowanych na powierzchnię ich ciała. Rekomendowany przez nas produkt w formie kropli jest bardzo łatwy do aplikacji, ponieważ nie spływa on z powierzchni skóry domowego pupila.

  To skoncentrowany preparat, który nie wymaga rozrabiania z wodą czy też innymi substancjami. Produkt ten po wyjęciu z opakowania, jest natychmiast gotowy do użycia. Nie zawiera on żadnych rakotwórczych metali ciężkich, a także innych związków chemicznych, mogących negatywnie wpływać na stan zdrowia domowego pupila czy też powodować zagrożenie jego życia. To wyrób opracowany zgodnie z europejskimi standardami, co potwierdza jego wysoką jakość, jak również bezpieczeństwo używania.

  Krople odstraszające i likwidujące pchły oraz komary

  Podstawowe cechy produktu:

  • Preparat biobójczy przeznaczony do zwalczania pcheł, kleszczy, wszy i wszołów u psów.
  • Krople Fiprex S dla psa do 10kg.
  • Produkt zawiera fipronil.
  • Preparat biobójczy przeznaczony do zwalczania pcheł, kleszczy, wszy i wszołów u psów.
  • Fiprex Spot on dla psa do 10kg zawiera substancję czynną *fipronil.
  Polecane przez nas krople na pchły i kleszcze eliminują większość kleszczy wgryzionych w skórę czworonoga w ciągu 24-48 godzin od zaaplikowania. Natomiast w stosunku do pcheł obecnych i wgryzionych w skórę – działają praktycznie natychmiastowo. Fiprex tworzy na skórze zwierzęcia warstwę ochronną, skutecznie zabezpieczając przed ponowną inwazją kleszczy do 4 tygodni oraz przed ponowną inwazją pcheł do 8 tygodni. Preparaty nie zabezpieczają przed przyczepieniem się kleszcza do skóry zwierzęcia. Po zabiciu kleszcze zazwyczaj spadają z psa lub kota, natomiast te, które pozostaną, mogą być usunięte przez delikatne strzepnięcie. Fiprex krople na pchły dla psa są odporne na działanie wody i promieni słonecznych. Preparat wykazuje natychmiastowe działanie owadobójcze w stosunku do pcheł, a kleszcze giną w czasie 24-48 godzin.

  Czas działania:

  • 4 tygodnie na kleszcze
  • 8 tygodni na pchły
  Wskazanie do stosowania:

  • Inwazja pcheł (ctenoceuphadelis spp).
  • Kleszczy ( Ixodes spp.).
  • Wszy (Linognatus spp).
  Składniki: 1 tubka 1 ml (S) zawierająca 75 mg fipronilu na psa o masie do 10 kg

  Sposób podania:
  Nanieść zawartość tubki – bezpośrednio na skórę, wzdłuż linii kręgosłupa – poczynając od miejsca między łopatkami a kończąc u nasady ogona (w przypadku kota i psów o wadze do 20 kg wystarczy nanieść zawartość odpowiedniej tubki na skórę między łopatkami). Nie należy kąpać psa 2 dni przed oraz 2 dni po podaniu preparatu.

  Działania niepożądane:
  W przypadku polizania przez zwierzę miejsca zastosowania preparatu, może wystąpić ślinotok, wymioty oraz inne objawy ze strony układu nerwowego (nadwrażliwość, osowiałość). W miejscu podania może wystąpić tymczasowe odbarwienie futra, miejscowe wyłysienie, zaczerwienienie, świąd lub przetłuszczony wygląd. Działania niepożądane ustępują zwykle po 24 godzinach. O wystąpieniu działań niepożądanych po podaniu tego produktu lub zaobserwowaniu jakichkolwiek niepokojących objawów nie wymienionych w ulotce (w tym również objawów u człowieka na skutek kontaktu z lekiem), należy powiadomić właściwego lekarza weterynarii.

  Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni:
  17,99 zł

  Dawkowanie

  Dawkowanie: 1 tubka 1 ml (S-zawierająca 75 mg fipronilu) na psa do 10 kg.

  Produkty z linii Fiprex® SPOT-ON można stosować u szczeniąt powyżej 8 tygodnia życia i/lub ważących więcej niż 2 kg oraz u kociąt powyżej 8 tygodnia życia i/lub ważących więcej niż 1 kg. Fiprex® jest odporny na działanie wody i promieni słonecznych przy czym nie należy kąpać zwierząt 2 dni przed oraz 2 dni po podaniu preparatu. W celu uzyskania optymalnego efektu działania produkty należy podawać z zachowaniem minimum 4-tygodniowych odstępów pomiędzy kolejnymi aplikacjami. Należy zawsze mieć na uwadze aktualny stopień nasilenia inwazji pcheł i kleszczy na danym terenie.

  Informacje dodatkowe
  Kod towaru PFIP005
  Kod kreskowy 5909997066660
  Waga [kg] 0.2000
  Producent VET-AGRO
  Opinie  38 0 5 5

  Opinie naszych Klientów (38)

  5
  Skuteczne kropelki.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Szybka dostawa -towar ok.
  5
  Bardzo dobry produkt pchły padają jedna po drugiej.
  5
  Wszystko OK.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Jeden z najlepszych kropli w sprayu, które chronią psa przed kleszczami.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Skuteczna pianka dla psów ochroni przed kleszczami. Bardzo łatwe w użyciu, polecam. Od kiedy jej używam nie znajduję żadnych kleszczy.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Dla małych, drobnych piesków.
  5
  Chroni skutecznie przed kleszczami i innymi insektami. Jestem spokojny o mojego pupila bo stosuję tę obroże już od lat. Bardzo łatwe w użyciu, polecam.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  To najłatwiejsza aplikacja dla nas. Działa a przy tym nie podrażnia wrażliwej skóry psa.
  5
  Bezpieczny i skuteczny produkt.
  5
  Bardzo skuteczne krople przeciw kleszczom i insektom. Bardzo praktyczne w użyciu, bez żadnych dodatkowych wymagań.
  5
  Świetnie chronią, nie są drogie więc polecam te krople z czystym sumieniem. Potwierdzam, że produkt naprawdę działa i to z wysoką skutecznością.
  5
  Prosta aplikacja środka za pomocą wygodnej pipety.
  5
  krople bardzo dobre działają
  5
  Aplikacja jest łatwa, nakłada się preparat punktowo na skórę. To jest obecnie najskuteczniejsza na rynku ochronna obroża dla psa. Stosuję u swoich psów od dawna i nie mają kleszczy ani problemów z pchłami.
  5
  Dobrze wydane pieniądze, pies bezpieczny od kleszczy.
  5
  Wyjątkowo wydajny spray ochronny dla zwierząt. Aplikacja jest bardzo wygodna i nieskomplikowana. Od dawna używam i to jest mega bezpieczny i skuteczny środek.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Bardzo skuteczne krople przeciw kleszczom i insektom. Chroni przed kleszczami i nie wywołuje reakcji alergicznej psa. Aplikacja jest łatwa, nakłada się preparat punktowo na skórę.
  5
  Aplikacja jest bardzo wygodna i nieskomplikowana.
  5
  Mam pewność, że produkt dobrze chroni mojego psa. Prosta aplikacja środka za pomocą wygodnej pipety. Bardzo polecam, sprawdziłam i uważam, że obroża w pełni chroni przed kleszczami.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Bardzo polecam, sprawdziłam i uważam, że obroża w pełni chroni przed kleszczami.
  5
  Ba Bardzo wydajny i skuteczny środek, nawet gdy pies się kąpie w stawie, działanie jest prawidłowe. Jeden z najlepszych kropli w sprayu, które chronią psa przed kleszczami. Proste użycie bez spłukiwania, można psa wyczesać.
  5
  Wyjątkowo wydajny spray ochronny dla zwierząt. Mam pewność, że produkt dobrze chroni mojego psa. Aplikacja jest bardzo wygodna i nieskomplikowana.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Aplikacja jest bardzo wygodna i nieskomplikowana.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Mieszkam koło lasu, teraz to już nie jest problem. Pies nie łapie kleszczy. Te krople ochronne używam regularnie, z powodzeniem. Bardzo wygodne rozwiązanie dla nas i pieska.
  5
  Świetnie chronią, nie są drogie więc polecam te krople z czystym sumieniem. Tak, jak obiecuje producent, środek odstrasza wszelki kleszcze i inne pchły. Bardzo łatwe w użyciu, polecam.
  5
  Klient ocenił produkt: Doskonale
  5
  Bardzo polecam, sprawdziłam i uważam, że obroża w pełni chroni przed kleszczami.

  Osoby które wybrały Fiprex krople na pchły i kleszcze dla psa S (do 10kg) przeglądały także: