Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml

Kod produktu: PFRA005
Producent: FRANCODEX
Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml Bestseller
20,90 zł
 • - +
 • Informacje

  Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml

  Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml
  Środek odstraszający do wnętrz (dla psów)

  Francodex Spray przeciw oznaczaniu terenu przez psy 200ml pozwala trzymać psy z dala od pewnych miejsc i ogranicza znakowanie moczem. Wyprodukowano we Francji. Składniki pochodzące z upraw ekologicznych.

  Składniki:
  woda, hydrolat z oczaru wirginijskiego, kokoglukozyd (I) oleinian glicerolu, olejek z mięty pieprzowej, olejek z liści eukaliptusa, olejek lawandynowy (nr CAS 91722-69-9) 0,099% (m/m), benzoesan sodu

  Właściwości:
  Chroni wnętrza w Twoim domu. Produkt niezbędny wszędzie tam, gdzie mieszkają zwierzęta, zwłaszcza młode psy. Pozwala ograniczyć znakowanie terenu moczem i utrzymuje psa z dala od miejsc, które chcesz chronić.

  Uwaga:
  przed pierwszym użyciem należy zrobić próbę na niewidocznej części powierzchni, którą chcesz chronić.

  Sposób użycia:

  Wstrząśnij, a następnie rozpyl środek odstraszający w miejscach, które chcesz chronić. Powtarzaj czynność co 5 dni, do czasu, gdy zwierzę przestanie zanieczyszczać dane miejsce. Aby zapewnić stałą ochronę, powtarzaj czynność co dwa tygodnie.

  Środki ostrożności:

  Nie używać produktu do celów niezgodnych z jego przeznaczeniem. Chronić przed zwierzętami. Trzymać z dala od źródeł ciepła i zapłonu. Nie palić tytoniu, nie jeść i nie pić podczas stosowania produktu. – S2 Chronić przed dziećmi – S13 Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. – S49 Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Nie dopuścić, by produkt przedostał się do kanalizacji. Unikać skażenia wód powierzchniowych, podziemnych i gleby. Puste opakowania mogą być wyrzucane zgodnie z lokalnymi przepisami.

  Informacje dodatkowe

  Kod towaru PFRA005
  Kod kreskowy 3283021791257
  Waga [kg] 0.2000
  Producent FRANCODEX
  Opinie

  Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu, bądź pierwszy i podziel sie swoją opinią.
  Mogą Cię również zainteresować następujące produkty