• DARMOWA DOSTAWA KURIEREM dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY
  • DARMOWA DOSTAWA Kurierem dla zamówień od 139zł
  • BEZPIECZNE ZAKUPY
  • EKSPRESOWA WYSYŁKA
  • FACHOWE PORADY
  • NAJNIŻSZE CENY

Wyprawka Royal Canin

Jak odebrać kupon?

Aby odebrać kupon:

1

Wejdź na stronę kupony.royalcanin.pl/er

2

Wypełnij formularz zgłoszeniowy wpisując swoje dane i kod promocyjny sklepu widniejący na ulotce, którą otrzymałeś oraz wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych Royal Canin.

3

Wybierz wartość kuponu, zależną od wielkości opakowania, które chcesz zakupić.

4

Otrzymasz wiadomość SMS z unikalnym kodem, który będzie mógł być wykorzystany na zakup karm objętych promocją w sklepie APETETE.PL

25 produkt(ów)

W naszym sklepie zoologicznym dla psa i kota znajdziesz wszystko, co niezbędne do opieki nad Twoim czworonogiem od karmy dla psów, mokre karmy dla kotów po suplementy zdrowia, przysmaki,  akcesoria spacerowe, zabawki, pluszaki, ubranka dla psów i szelki dla kotów.

Weekendowe promocje dla Twojego psa lub kota

W weekendowych promocjach w sklepie apetete  znajdziesz dobre marki dla psa i kota tańsze nwet o kilkanascie prezent. Jeśli szukasz okazji, dobrych cen i pargniesz  tanich zakupów dla kota, psa to dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz tylko tanie i dobre marki karm dla psów i kotów

W weekend kupuj taniej w Apetete nie tylko karmę 

Weekendowe promocje dla Twojego psa i kota to nie tylko przecena karm, ale również zabawki i przysmaki w doskonałych cenach.  W tym miejscu możesz spodziewać się naprawdę niskich cen. Planujemy prezentować tutaj produkty z obniżoną ceną, dzięki czemu będziesz miał okazję kupić ulubiony pokarm swojego kota, czy psa naprawdę dobrych cenach czytaj TANIO. Jeśli chcesz kupić tanio karmę dla psa, karmę dla kota to koniecznie ustaw sobie przypomnienie na telefonie. Regularnie odwiedzaj naszą stronę z promocjami, dzięki temu nie przegapisz żadnej okazji!

Która marka jest najlepsza?

Wybierając markę karmy dla psów czy karmy dla kotów należy kierować się nie tylko etykietą. Sam skład karmy nie świadczy o jej dobrej jakości. By mieć pewność, że zwierzak: pies, czy kot otrzymuje dobre i zdrowe pożywienie dobrze jest dowiedzieć się więcej o danej marce. Jeśli chcesz sprawdzić jaka marka produkuje karmę dla Twojego psa? Zajrzyj do naszych TOP MAREK. Dokładnie opisaliśmy tam najpopularniejszych producentów branży zoologicznej. 

Równie ważne, co skład karmy jest sposób pozyskania składników oraz ich źródło. Informacje na temat pozyskiwania i kontroli jakości w produkcji nie są wymagane na etykietach karmy dla zwierząt domowych. Jednak te informacje możesz na stronie internetowej firmy, ale jeśli nie zawsze masz możliwość skontaktowania się z producentem z prośbą o wyjaśnienie. Jeśli firma nie ma nic do ukrycia, to chętnie podzieli się informacjami na temat składu karmy. Każda renomowana firma z wysokiej jakości produktem chętnie nawiąże kontakt ze swoimi konsumentami, bo zależy im nie tylko na sprzedaży produktu, ale przede wszystkim na dobrej opinii oraz doskonałej jakości. Następnie sprawdź, czy firma produkuje we własnym zakładzie, a nie na zasadzie outsourcingu. Zawsze firma z własnym zakładem produkcyjnym ma lepszą kontrolę nad jakością wytwarzanych produktów.

Wybór karmy dla pupila może być prosty

Karmienie psa dobrze zbilansowanym pokarmem wysokiej jakości jest jedną z najlepszych rzeczy, które Ty, jako właściciel zwierzaka, możesz zrobić, aby utrzymać zwierzaka w zdrowiu. Dobre jedzenie sprawi, że jego sierść będzie lśniąca i zdrowa. Odpowiednie pożywienie wzmocni jego układ odpornościowy i trawienny. Właścicielowi pozostaje jedynie dobrze wybrać.

Większość opiekunów psów-decyduje się na podawanie suchej karmy, która zmusza psa do używania szczęk, tym samym dba o higienę jamy ustnej oraz zaspokaja potrzebę żucia i gryzienia. Najlepsze są karmy pełno porcjowe. Co to oznacza? Pełno porcjowa karma to taka, która zawiera wszystkie składniki odżywcze. Miano pełno porcjowe, czy pełno wartościowej karmy otrzymuje producent, który spełnia wymagania. Specjaliści z zakresu żywienia FEDIAF ustalają normy żywnościowe, na podstawie wiedzy dotyczącej potrzeb zwierząt znajdujących się w konkretnym etapie życia. Takie karmy zapewnia pełno wartościowy posiłek. Wobec czego zbędne jest dodawanie suplementów w postaci witamin czy minerałów. 

Jak wybrać karmę dla psa?

Psy, w przeciwieństwie do kotów, nie są surowymi mięsożercami. Podczas gdy mięso stanowi większość ich diety, psy domowe mogą również pozyskiwać składniki odżywcze z zbóż, owoców i warzyw. Te bezmięsne produkty spożywcze to nie tylko wypełniacze, ale mogą być cennym źródłem niezbędnych witamin, minerałów i błonnika. Dobra karma dla psów będzie zawierać mięso, warzywa, zboża.

Jak wybrać karmę dla kota?

Koty są bezwzględnymi mięsożercami. Wobec tego ich dietę powinny stanowić składniki zwierzęce. Mięso jest źródłem tauryny, której potrzebuje kot do prawidłowej pracy serca i dobrego wzroku. Najlepsza karma dla kota powinna być wysoko mięsna, z odpowiednią ilością witamin i minerałów. Nie może zawierać zbóż ani konserwantów. Musi być łatwostrawna, a dodatkowo najlepiej, aby to była karma mokra. Koty nie lubią pić wody, przez co piją jej zdecydowanie mniej, niż potrzebują. Kot, który otrzymuje suchą karmę, powinien więcej pić, jednak tak się nie dzieje. Jego zapotrzebowanie na wodę rośnie, ale on nadal tej wody nie pije. Takie postępowanie przyczynia się do problemów z nerkami i układem moczowym. Zauważmy, że sucha karma zawiera wody tylko 8% a mokra aż 78%. Kiedy kot je mokrą karmę po części otrzymuje płyn w pokarmie, co korzystnie wpływa na w/w układ moczowy. 

W naszym sklepie zoologicznym Apetete prezentujemy tylko sprawdzone marki z atestem żywnościowym. Nie sprzedajemy marek własnych, niesprawdzonych nowości rynkowych. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego pupila, ponieważ sami jesteśmy opiekunami zwierząt!